26 січня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 209
візитів сьогодні: 513
візитів всього: 114366
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 вересня 2019 року

28 вересня в м. Переяславі відбувся VI Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості "Переяславський ярмарок". Гребінківську громаду гідно представили учасники художньої самодіяльності Мар’янівського сільського будинку культури. Від поїздки  всі отримали море задоволення та позитивних емоцій. 

30 вересня 2019 року

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотечне обслуговування жителів Гребінківської об’єднаної територіальної громади здійснюють чотири бібліотеки (Гребінківська міська публічна бібліотека абонемент для доросли та дітей, Слободо-Петрівська сільська бібліотека–філія, Оржицька сільська бібліотека-філія, Мар’янівська сільська бібліотека-філія), в яких працює 13 працівників.

Протягом 2018-2019 років значно покращилася матеріально-технічна база бібліотек, а саме за кошти Гребінківської міської ради придбано ноутбуки. Також міською радою на баланс бібліотеки передано комп’ютер, завдяки чому комп’ютеризовано абонемент для дітей Гребінківської міської публічної бібліотеки. 

30 вересня 2019 року

27 вересня 2019 року Гребінківську об’єднану територіальну громаду відвідав народний депутат України Максим Березін. Міський голова Віталій Колісніченко обговорив з народним депутатом актуальні питання розвитку громади і питання подальшого функціонування пологового відділення Гребінківської районної лікарні та запропонував ознайомитися з об’єктами соціальної сфери.

Міський голова Віталій Колісніченко разом з Максимом Березіним відвідали новостворений заклад дошкільної освіти «Барвінок» та Опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Також побували у приміщенні початкової школи Гребінківської гімназії, Інклюзивно-ресурсному центрі та закладі дошкільної освіти «Веселка». У міському будинку культури відвідали заняття танцювального колективу «Забава» та ознайомилися з роботою відділу освіти та відділу культури і туризму Гребінківської міської ради. 

27 вересня 2019 року

27 вересня 2019 року відбулося друге засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на якому розглянуто питання про інформування дитини, якій буде у 2019 році в порядку черговості взяття на квартирний облік призначено грошову компенсацію, відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616) «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

27 вересня 2019 року

Основні нововведення Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616:

окрім дітей-сиріт житлом забезпечуватимуться і діти, позбавлені батьківського піклування. Тобто під дію порядку підпадають: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа;

надано право отримувати грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла.

27 вересня 2019 року

Шановні працівники дошкільних установ!

Вітаємо вас з професійним святом, яке відзначається щороку 27 вересня. Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади.

Саме на вас покладене важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства. Бо дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За вашої допомоги діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Тож нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість.

Бажаємо вам нових професійних досягнень, міцного здоров’я, сил і натхнення, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

 

З повагою

міський голова                                                                                                              В.Колісніченко

26 вересня 2019 року

Станом на 26.09.2019 р., з бюджету об’єднаної громади у вересні поточного року  для потреб освітніх закладів громади профінансовано видатки у розмірі 4 млн.226 тис. 500грн. (в т. ч. з власних доходів 2 млн. 266 тис. 500 грн.)

З них:

На утримання закладів дошкільної освіти – 847 тис. 300 грн ( в т. ч. придбано іграшки на суму 3 тис. 325 грн., м’ясорубка на суму 1тис. 899 грн.)

На утримання загальної середньої освіти – 2 млн. 841тис. 700 грн. (в т. ч. з власних доходів 881 тис. 700 грн.), в тому числі придбано:

дошки аудиторні на суму 65 тис.880 грн.(12 штук) - філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 - 3 шт.,

 філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 - 3 шт. ,

Гребінківська Гімназія - 3 шт.,

Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 -3 шт.

26 вересня 2019 року

25 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Одним з перших члени виконкому розглянули лист учасників проєкту «Література як частина нашого життя» про сприяння в тимчасовому облаштуванні пункту буккросингу (книгообміну).

До виконавчого комітету Гребінківської міської ради звернулися учасники проєкту «Література як частина нашого життя», які виявили бажання взяти участь у конкурсі учительських проєктів «На хвилі сучасності», започаткованим відділом світи виконавчого комітету, з пропозицією посприяти в тимчасовому виділенні місць для облаштування пункту буккросингу (книгообміну) в нашому місті. 

26 вересня 2019 року

11-12 вересня 2019 року у місті Лубни проходив Чемпіонат Полтавської області та перший етап Гран-прі з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. та 2004-2005 р.н. Вихованці відділення легкої атлетики Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Тарасюк Олена Юріївна) вибороли призові місця:

  І місце з естафетного бігу 4х100 - команда дівчат у складі Пісні Софії, Козін Вікторії, Зінченко Марії та Баранівської Вікторії;

  Баранівська Вікторія - І місце у стрибках у довжину серед дівчат 2002-2003 р.н.;

  Козін Вікторія - І місце у стрибках у довжину серед дівчат 2004-2005 р.н.;

  Зінченко Марія - І місце з бігу на 200 м серед дівчат 2004-2005 р.н.;

  Пісня Софія - ІІІ місце з бігу на 100 м та 200 м серед дівчат 2004-2005 р.н.;

  Великий Дмитро - ІІІ місце з бігу на 800 м серед юнаків 2004-2005 р.н.;

  Лещенко Катерина - ІІІ місце з бігу на 800 м серед дівчат 2004-2005 р.н.

20-22 вересня 2019 року у місті Кропивницький проходив Чемпіонат України з легкої  атлетики серед юнаків і дівчат 2002-2003 р.н. Вихованка Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи та учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Баранівська Вікторія  стала чемпіонкою України з естафетного бігу та призером у стрибках в довжину. На даних змаганнях Вікторія виступала за Донецьку школу вищої спортивної майстерності.

26 вересня 2019 року

Між Гребінківською міською радою та Проектом "U-LEAD" з Європою підписана Угода про партнерство №227 в квітні 2019 року щодо створення ЦНАПу в об’єднаній громаді як результат перемоги у конкурсному відборі Гребінківської ОТГ. Предметом цієї Угоди є встановлення партнерства з метою реалізації проекту, головною метою якого є створення Центру надання адміністративних послуг у Громаді та покращення надання адміністративних послуг.

На підставі угоди за рахунок коштів бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади у вересні профінансовано капітальний ремонт приміщення ЦНАП  на суму 107 тис. 800 грн. А взагалі капітальний ремонт приміщення під ЦНАП для бюджету громади склав близько 1 млн. грн. Всі інші витрати для забезпечення роботи ЦНАПу забезпечено Проектом "U-LEAD” з Європою, а саме:

Проект "U-LEAD” з Європою забезпечив навчання працівників ЦНАПу та за рахунок коштів міжнародної фінансової підтримки придбано та вже встановлено меблі на суму 60 тис. 810 грн., а також комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення на суму 228 тис. 275 грн., ознакування (вивіски, графік роботи, інформаційний стенд) на суму 15 тис.124 грн.

26 вересня 2019 року

Згуртована громада не допустить руйнування того, що започатковується дітьми та їх наставниками – вчителями! В Гребінківській об’єднаній громаді започатковано конкурс вчительських проектів. Про один з них, про проект буккросингу, далі…

Наразі ми живемо в швидкому темпі, якого вимагає комп’ютерна ера нашого часу. Новомодні ґаджети, вай-фай та інтернет стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми звикли нашвидкуруч переглядати новини, однією рукою тримаючи телефон в одній руці.

І вже практично неможливо на вулицях зустріти людину, яка б читала книгу. Адже книга в наш час різко втрачає свій авторитет.

25 вересня 2019 року

В селі Мар'янівка Гребінківської міської об’єднаної громади в приміщенні сільського будинку культури діє музей братів Гребінок. Відкриття музею відбулось у серпні 2018 року під час проведення фестивалю культури «Гребінчині вечорниці». На облаштування експозиції з бюджету Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади було використано 54 тис. 400 грн.

В музеї представлені матеріали про життєвий і творчий шлях видатних земляків: письменника, громадського діяча, педагога Євгена Павловича Гребінки та академіка архітектури, головного архітектора Санкт-Петербурга Миколи Павловича Гребінки. В музеї багато цікавих експонатів: фотодокументи про родину Гребінок, фотокопія портрета Є.Гребінки, написаного Тарасом Шевченком, експонати, які розповідають про перебування Т.Шевченка в родині Гребінок. Щороку експозиція музею поповнюється матеріалами з проведених заходів по увічненню пам’яті  видатних земляків.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Родинний музей братів Гребінок в зручний для Вас час.

Замовлення екскурсії за телефоном: 066-208-34-79.

25 вересня 2019 року

Якщо у житловому будинку розташовано 3 чи більше квартир, він вважається багатоквартирним. Власники окремих квартир у багатоквартирних будинках є одночасно співвласниками спільного майна цих багатоквартирних будинків. Так визначено законодавством. Залишилось головне і, як показує практика, найскладніше – усвідомити себе господарями.

На жаль, почуття господаря майже втрачено. Всього близько 20% будинків по всій Україні управляються колективом співвласників. В решті багатоповерхівок мешканці по-перше, просто не знають своїх прав, по-друге, нехтують своїми  обов’язками по утриманню спільно сумісного майна.  Недосконалість, а подекуди відсутність договірних відносин між співвласниками і надавачами послуг приводить будинок до занедбаного стану.

25 вересня 2019 року

23 вересня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради у рамках програми з енергоефективності в Україні для представників ОСББ, ЖБК та інших співвласників багатоквартирних будинків громади за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, ІFC) та Фонду енергоефективності відбулася презентація спільного проекту ЄС/ПРООН  «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Презетувала проект регіональний координатор Вікторія Курилко.

25 вересня 2019 року

З 01 вересня 2019 року за розпорядженням міського голови Колісніченка В.І. збільшено розмір надбавки за престижність праці вчителям загальноосвітніх навчальних закладів (6 шкіл) Гребінківської міської об’єднаної громади – і тепер вона становить 15 % (до 01.05.2018 року була 5%, з 01.05.2018 до вересня 2019 року була 10 %).

У відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року № 22 (із змінами), з 01 вересня поточного року збільшено розміри посадових окладів на 10 % педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти (5 дитячих садочків), а також закладів позашкільної освіти Гребінківської міської об’єднаної громади (Станції юних техніків, Центру дитячої та юнацької творчості, Дитячої музичної школи).

25 вересня 2019 року

Протягом року творча група вчителів-філологів Гребінківської ОТГ працювала над проєктом “Казки дітей про дітей і для дітей”. В результаті цієї роботи було видано книгу “Моя, твоя і наша казка”. Авторами казок стали 48 учнів шкіл ОТГ, 6 ілюстраторів забезпечили художнє оформлення книги. Керували роботою 16 вчителів. Автор проєкту – Устіловська Тетяна Олексіївна, учитель-методист Гребінківської гімназії.

На видавництво книги витрачено 80 тис. грн. з бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Тираж становить 400 примірників.

Відповідно до рішення 25 сесії VII скликання Гребінківської  міської ради від 12 вересня 2019 року №824 книги було передано в користування керівнику та учасникам проєкту, відділу культури і туризму, дитячій музичній школі, міському Краєзнавчому музею, музею братів Гребінок в с. Мар’янівка, міській публічній бібліотеці, сільськім та шкільним бібліотекам,  закладам дошкільної освіти, інклюзивно-ресурсному центру, відділу освіти та Гребінківській міській раді. Тож усі охочі мають змогу познайомитися з книгою  “Моя, твоя і наша казка”.

25 вересня 2019 року

Протягом вересня поточного року працівниками комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» проведено роботи по реалізації заходів Програми Гребінківської об’єднаної громади «Зовнішнього освітлення на 2017-2020 р.р.», а саме:

- побудовано та введено в експлуатацію 500 метрів повітряних ліній електромереж по вул. Гагаріна в м. Гребінка та встановлено 10 ліхтарів;

- відновлено повітряні лінії електромереж по вул. Городищенській  в м. Гребінка та встановлено 7 нових ліхтарів (роботи продовжуються);

- проводилися роботи по частковій заміні ламп вуличного освітлення по вул. Незалежності в м. Гребінка, по вул. Миру та вул. Світанковій в с. Мар’янівка, по вул. Перемоги в с. Слободо-Петрівка та вул. Кагамлика в с. Оржиця. Також по вул. Історичній в м. Гребінка встановлено додатково декілька нових ліхтарів.

24 вересня 2019 року

Гребінківська міська рада для практичного використання інформує про найактуальніші питання та відповіді на них, що виникають в процесі земельної реформи та впровадження ринку землі. Матеріал покликаний сприяти успішному завершенню земельної реформи та покращенню добробуту українського народу. Детальніше можна ознайомитися за посиланням.

24 вересня 2019 року

Шановні мешканці громади!

Нагадуємо, що останньої п’ятниці кожного місяця за ініціативи міського голови проходять зустрічі з громадою, тож:

запрошуємо вас 27 вересня 2019 року на 19-00 год. в міський Будинок культури для обговорення актуальних питань життя громади.

 

                                                        Міська рада

24 вересня 2019 року

24 вересня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду за участю начальників відділів міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств, закладів, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання. 

Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні.

Одним з важливих розглянуто питання про стан підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи  під час осінньо-зимового періоду 2019-2020.

24 вересня 2019 року

12 вересня 2019 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальної допомоги. Розглянуто десять заяв мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Комісія рекомендувала міському голові надати матеріальні допомоги на лікування відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської ОТГ на суму 17 тис.грн.

23 вересня 2019 року

Доводимо до відома власників собак та котів м. Гребінки.

Будуть проводитися планові профілактичні щеплення собак та котів проти сказу (БЕЗКОШТОВНО)

в суботу 28 вересня 2019 р.

 

Міська виводка собак та котів:

1. Біля районної санстанції: з 800 до 1000 вулиці: Свободи, Першотравневої, Історична, Мотуза, Я. Мудрого; п-к. Першотравневий, Калаксюзян, Водопровідний.

2. Стадіон „ Юність” (біля вагончика): з 800 до 1000 вулиці: Городищенська, Гагаріна, Мотуза, Чернишевського.

3. Біля телевишки по вулиці Городищенській: з 800 до 1000 вулиці: Гагаріна, Городищенська, Панаса Мирного, Мотуза, Історична.

4. Провулок Оржицький (на вигоні): з 900 до 1000

вулиці: Сковороди, Маяковського, Рильського, Панаса Мирного; провулок Оржицький.

5. По вулиці Шмідта біля ГРП: з 800 до 1000 вулиці: Шмідта, Б. Хмельницького, Вокзальна, Козацька, Шевченка, Весняна, Перемоги, Ломоносова, Лермонтова, Молодіжна.

6. В районі парку по вулиці Миру біля сільгосптехніки: з 800 до 1000 вулиці: Кагамлика, Героїв України, Миру, Українська, Залізнична, Ватутіна, Чкалова, Магістральна,

п-к. Піонерського, та О.Припутня.

7. По вулиці Кутузова біля магазину: з 800 до 1000 вулиці: Залізнична, Ватутіна, Зелена, Зарічна, Безхлібна, Кутузова, Некрасова, Кірова, Затишна, Лізи Чайкіної, Зої Космодем’янської; провулка Короленка.

8. По вулиці Короленка біля гуртожитку: з 800 до 1000 вулиці: Полтавська, Кошового, Павлова, Чехова, провулка Сільськогосподарського.

9. Деповське селище на стадіоні (вигоні): з 800 до 1000 вулиці: Коцюбинського, Патріотів, Квіткова, Горького, Деповська.

10. Деповське селище біля будинку культури: з 800 до 1000 вулиці: Паркова, Патріотів, Квіткова, Горького, Деповська

11. Локомотивна, біля РЕС з 800 до 1000

12. Вулиці Польова, Купріянівська, біля бази 32 з 1000 до 1100

13. Ветеринарна аптека  з 800 до 1000 вулиці: Магістральна

 

За довідками звертайтесь:

моб. тел. 050-9199815

20 вересня 2019 року

Музей братів Гребінок у с.Мар'янівка відвідали вчителі української мови та літератури з міста Ковеля Волинської області, під час ознайомлення з літературною спадщиною Полтавщини.

Цікаву та пізнавальну екскурсію для своїх колег провела Тетяна Фаєнко, також гості вшанували пам'ять видатних земляків на родинному кладовищі.

20 вересня 2019 року

У жовтні 2019 року буде проводитись осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Дана кампанія буде проводитись Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області за допомогою авіатранспорту.

Примірний маршрут розповсюдження вакцини буде здійснюватись по посадках, лісах, уздовж русла річок Гребінківського району. Дана вакцина являє собою брикети розміром 3*3 см., має темний колір, специфічний запах. Всередині брикету запакована ампула з вакциною.

 

Гребінківське РУ ГУ Держпродспоживслужби

в Полтавській області

19 вересня 2019 року

Щороку 19 вересня Гребінківщина традиційно відзначає День визволення рідного краю від нацистських окупантів. Цей день - данина пам`яті всім тим, хто ціною свого життя забезпечив нам мирне сьогодення. В цей день лунають особливі слова вдячності ветеранам, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

Сьогодні гребінківці також прийшли на мітинг в парк Слави, аби вшанувати пам’ять героїв-визволителів.

З річницею визволення Гребінківщини присутніх привітав міський голова Віталій Колісніченко, який зазначив, що подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. І наш святий обов`язок - пам`ятати про ті страшні події та всебічно підтримувати та шанувати ветеранів.

19 вересня 2019 року

Шановні учасники бойових дій, інваліди та учасники війни, солдатські вдови, сім’ї ветеранів війни, жителі та гості громади!

Кожного року у вересні ми відзначаємо День визволення Гребінки та Гребінківщини від фашистських загарбників. В наших серцях ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя заради  щасливого майбутнього.

Сьогодні ми відзначаємо 76 річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників. Але, на жаль, сумні спогади про війну, яка тривала 1418 днів і ночей, живуть і досі в душах тих, хто її пережив. Чотири роки... Тридцять чотири тисячі годин!.. Мільйони загиблих... А скільки ненароджених дітей?.. А скільки залишилось вдів і сиріт?.. Страшні сліди залишила війна. На території України в руїни та згарища перетворили фашисти 114 міст і 28 тисяч сіл. Серед них і населені пункти нашої громади.

З перших днів війни фашистська авіація бомбила залізничний вузол станції Гребінка. На станції скупчувалися ешелони з людьми, тому було багато жертв. 19 вересня 1941 року німецькі війська захопили Гребінку. Рівно 2 роки лилася людська кров, знищувалися матеріальні і культурні цінності, духовне надбання народу. Вже з перших днів окупації партизани і підпільники розгорнули боротьбу проти окупантів. У партизанському русі брало участь 545 чоловік, 194 з них були розстріляні, серед них 23 жінки. Наші земляки вставали в ряди захисників рідної землі.

За два роки фашистські загарбники зруйнували підприємства залізничного вузла, школи, жилі будинки, ферми в господарствах, чим нанесено збитків народному господарству на мільярди карбованців. Були вивезені на роботи до Німеччини майже 3 тис. чоловік. Розстріляно, замордовано 1336 осіб. Війна рясно засіяла Гребінківщину братськими та індивідуальними могилами.

19 вересня 1943 року 253–тя стрілецька дивізія 47-го Стрілецького корпусу 40-ї Армії та 2-га мотострілецька бригада 10-го танкового корпусу звільнили наше місто і села району від загарбників.

Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільнили від окупантів рідну землю, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані населені пункти, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє. Ми вдячні воїнам-визволителям, які відстоювали нашу свободу, трудівникам тилу, і всім, хто своєю невтомною працею відновлювали зруйноване, працювали на благо людей, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я. Низький Вам уклін!

Шановні ветерани! Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь! Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Сьогодні Україна переживає, мабуть, найважчі часи за всю історію свого існування в якості незалежної держави, бо саме її незалежність та суверенність знаходяться під великою загрозою. Захищати ці великі надбання українського народу пішли і наші  земляки. Хтось – за повісткою з військомату, хтось – за покликом серця. Вони пішли з однією метою: захистити рідну землю, рідну країну, кожного з нас.

Ціна свободи в антитерористичній операції та Операції об'єднаних сил - десятки – сотні життів. Герої не вмирають, адже вони разом з нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам'ятаємо. А тим, хто повернувся додому, або захищає нашу землю сьогодні, хочемо подякувати за їх героїзм, мужність, за патріотизм.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів, а тому ми твердо віримо у нашу перемогу. 

Вітаємо усіх вас, дорогі ветерани, шановні жителі громади, із 76-ю річницею звільнення Гребінки та Гребінківщини від фашистських загарбників. Бажаємо міцного здоров’я, довгого віку, щедрого добра і щастя, мирного неба над головою і здійснення усіх добрих задумів і починань!

Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучішим!

 

З повагою

міський голова                                                                                            В.І. Колісніченко

18 вересня 2019 року

Вже традиційно напередодні річниці з Дня визволення Гребінківщини від фашистських загарбників учасників бойових дій та інвалідів Другої світової війни відвідали вдома та вручили матеріальну допомогу у розмірі 1000 гривень міський голова Колісніченко В.І., заступник голови Гребінківської районної ради ветеранів Басенко П.П. та головний спеціаліст відділу соціального захисту Гребінківської міської ради Охотник Н.О.

Зі словами вдячності за їх незабутній подвиг звернувся Віталій Іванович до ветеранів, та побажав їм родинного затишку, здоров`я та мирного неба над головою.

17 вересня 2019 року

17 вересня 2019 року під головуванням Волошина В.А., заступника міського голови, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю начальників відділів міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств, закладів, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання. 

Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та розглянули наступні питання:

- про стан підготовки об'єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2019-2020;

- про підготовку та відзначення Дня визволення м. Гребінка та Гребінківщини від фашистських загарбників 19 вересня;

-про роботи з благоустрою та інші питання.

17 вересня 2019 року

День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня.

Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат вашої роботи – сотні врятованих життів.

Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

 

З повагою

міський голова                                                                                                В.І. Колісніченко

15 вересня 2019 року

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. З нагоди цього свята 14 вересня на території Спортивного комплексу відбулися святкові заходи. Розпочали із пробігу вулицями міста. Стартували біля міського будинку культури, а фінішували на Спортивному комплексі. Урочисту частину святкувань розпочали з підняття Державного Прапора та прапора олімпійського комітету України. Тренерський склад та вихованці дитячо-юнацької спортивної школи пройшли святковим парадом. Після привітального слова міського голови Віталія Колісніченка грамотами відзначили тренерів ДЮСШ, які виховують наших юних спортсменів. Спортивне свято продовжилось змаганнями з різних видів спорту, де всі переможці та учасники отримали смачне морозиво.

14 вересня 2019 року

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів об'єднаної громади - це одне з пріоритетних завдань міської ради.

Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

 

З повагою

міський голова                                                                                                   В.І. Колісніченко

11 вересня 2019 року

10 вересня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Одними з важливих розглянуто питання, які будуть винесені на 25 сесію Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 12 вересня 2019 року.

11 вересня 2019 року

В рамках підготовки до проведення пленарного засідання 25 сесії Гребінківської міської ради, яке заплановане 12 вересня 2019 року о 14 годині, відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій.

9 вересня 2019 відбулось спільне засідання постійних комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та ЗМІ. Депутати погодили порядок денний та ознайомилися з проектами рішень, що виносяться на розгляд 25 сесії. 

11 вересня 2019 року

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є!

Перш за все, звернення до центру зайнятості, який надасть безоплатні послуги з пошуку нової роботи, плануванні кар’єри шляхом професійної підготовки чи перепідготовки, призначить матеріальну допомогу по безробіттю тощо.

Облік осіб, які шукають роботу, проводиться найближчим до вас центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Якщо працевлаштувати вас не вдалося, то вам може бути надано статус безробітного, а з 8 дня призначено допомогу по безробіттю.

10 вересня 2019 року

Відповідно до плану спортивно-масової роботи Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи на 2019 рік відбулися навчально-тренувальні збори вихованців відділень футболу, легкої атлетики та настільного тенісу.

З 25 червня по 03 липня та з 17 по 26 серпня 2019 року у тренувальному центрі з настільного тенісу у Львівській області тренувались 11 вихованців відділення настільного тенісу (тренер-викладач Чумарна О.І.)

У спортивно-оздоровчому таборі «Ювілейний» Одеської області з 16 по 26 липня 2019 року тренувалось 14 учнів відділення футболу (тренер Жила В.Л.).

10 вересня 2019 року

10 вересня 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева апаратна нарада за участі начальників відділів міської ради, керівників комунальних підприємств, в.о. старост. Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні та розглянули наступні питання:

- проведення ремонтних робіт у закладах освіти Гребінківської ОТГ;

- підготовку до засідання 25 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання;

- підготовку до проведення 14 вересня Дня фізичної культури і спорту та відзначення визволення Гребінківщини від фашистських загарбників 19 вересня;

- підготовку до опалювального сезону 2019-2020;

- роботи з благоустрою та корегування роботи вуличного освітлення та інші питання.

6 вересня 2019 року

ГРЕБІНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ, ЩО СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ ТА ВЕЛИКА ШКОДА ДОВКІЛЛЮ!

Восени в нас прийнято спалювати опале листя, навесні – торішню траву. У пік весняного й осіннього спалювання листя повітря в містах та селах стає важким та гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Якими нормами законодавства караються дані порушення?

Шкода від спалювання листя й сухої трави величезна та дуже небезпечна. При згорянні 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочасточок диму. У їхній склад входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали й т.д. У тліючому без доступу кисню листю виділяється бензопрен, що може викликати в людини ракові захворювання. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин.

Питання можливості спалювання опалого листя врегульовані в чинному законодавстві України. Опираючись на ст. 50 Конституції України, що гарантує кожному безпечне для життя й здоров'я навколишнє середовище, кожний з нас має законне право боротися з підпалами. Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про благоустрій в населених пунктах».

Окрім цього самовільне випалювання рослинності або її залишків є адміністративним правопорушенням, відповідальність за яке передбачена статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, так випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти (170 грн.) до двадцяти (340 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти (850 грн.) до сімдесяти (1190 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З огляду на викладене, громадянам слід замислитись, чи варто випалювати суху траву, бур’ян при наведенні ладу біля своїх садиб, на городах, прибудинкових територіях, перетворюючи родючі землі навколо нас на попелище, додаючи роботи пожежникам, наносячи шкоду екології, здоров’ю собі та оточуючим, своїм нащадкам.

5 вересня 2019 року

Звертаємося до представників бізнесу, що діють на території Гребінківської ОТГ. 

З метою визначення інноваційного потенціалу на підприємствах, що здійснюють діяльність на території Полтавської області, та врахування отриманих даних при розробці Стратегії розвитку Полтавської області на період 2021-2027 років, звертаємось до Вас з проханням взяти участь в анкетуванні яке розміщене за наступним посиланням https://forms.gle/rYwYywZV6P3gXoEP9. Заповнити анкети просимо до 10 вересня 2019 року (включно).

5 вересня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації колдоговорів. Сторони колективних договорів мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа в паперовій формі (раніше - три) або надіслати його до органу реєстрації в електронному вигляді.

4 вересня 2019 року

3 вересня 2019 року Гребінківську об’єднану територіальну громаду відвідала Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Приводом для візиту стала святкова подія – відкриття нового закладу дошкільної освіти «Барвінок».

Після урочистого відкриття міський голова Віталій Колісніченко запросив гостей з Полтави відвідати освітні заклади Гребінківської громади. Розпочали оглядини зі школи філії Гребінківської ЗОШ №1. Зазирнули на урок до 3 та 1 класів. Далі у приміщенні міської ради відбулася зустріч з освітянами громади, під час якої обговорили проблемні питання та перспективні напрямки розвитку освітньої галузі в умовах реформування системи освіти в Україні. 

4 вересня 2019 року

3 вересня 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева оперативна нарада. Керівники структурних підрозділів міської ради поінформували про стан справ у відповідних відділах та окреслили плани роботи на поточний тиждень. Також обговорили нагальні питання життєдіяльності громади, а саме: підготовку до чергової 25 сесії міської ради, що відбудеться 12 вересня, стан виконання бюджету, капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Євгена Гребінки, ведення реєстру територіальної громади та інші. 

3 вересня 2019 року

3 вересня 2019 року відбулася довгоочікувана та радісна подія для Гребінківської об’єднаної територіальної громади – після масштабної реконструкції було урочисто відкрито новий заклад дошкільної освіти «Барвінок».

У новому садочку буде функціонувати дві групи загального розвитку з денним режимом перебування, що дасть змогу 40 діткам громади здобувати дошкільну освіту. Завдяки злагодженій роботі міської ради, комунальників, будівельників нині дитсадок має енергозберігаючі вікна, новеньке обладнання та меблі. Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей. Його відкриття – це приклад того, що розвиток освіти, створення належних умов для навчання та розвитку дітей є одним із пріоритетних напрямків роботи Гребінківської міської ради. 

2 вересня 2019 року

3 вересня 2019 року об 11.00 в приміщенні сесійної зали Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) буде проводити прийом громадян директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна.

2 вересня 2019 року

Свято першого дзвоника відбулося в освітніх закладах Гребінківської об’єднаної громади. Головними учасниками святкових заходів стали першокласники. Цьогоріч за шкільну парту вперше сядуть 147 хлопчиків та дівчаток. День видався теплим і сонячним, тож свято пройшло яскраво і радісно і у Гребінківській гімназії, куди завітав з подарунками та поздоровленнями міський голова Віталій Колісніченко. Вітаючи присутніх зі святом знань, міський голова побажав школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів у навчанні, доброго шляху по шкільній дорозі та мирного неба і вручив сертифікати на цінні подарунки. У кожному навчальному закладі об’єднаної громади на святковій лінійці були присутні представники міської ради та вручили подарунки.

Бажаємо школярам цікавих уроків, вірних друзів та незмінної підтримки від батьків.

1 вересня 2019 року

Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки!

Щиро вітаю всіх вас з початком нового навчального року!

Перший день осені завжди особливий, адже він розпочинає важливий період – час навчання. Час здобуття знань, які в подальшому стануть вагомим багажем, що допоможе орієнтуватися в океані життя та дасть можливість обрати правильну дорогу в майбутнє. Знання – це сила. Без них неможливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання.

Дорогі першокласники! Для вас вперше відчиняться двері Нової української школи, розпочнеться цікава мандрівка країною Знань і відкриттів. Віднині для вас багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю вам бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі одинадцятикласники! Для вас свято Знань буде останнім у стінах рідних шкіл. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю. Бажаю вам досягнути бажаних результатів у навчанні, здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та досягненні поставленої мети.

Дорогі учні! За літні канікули ви відпочили, зміцнили здоров'я і з новими силами розпочинаєте новий навчальний рік. У школі перед вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

Розпочинається напружений період і для педагогічних працівників - мудрих наставників та вихователів. Велика подяка вам, шановні вчителі, за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Бажаю не втрачати оптимізму, накопичувати позитив та знання, щоб щедро ними ділитись з учнями. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями і мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Батькам зичу взаєморозуміння, поваги, бути мудрими порадниками для своїх дітей.

Зичу всім успішного навчального року, здоров’я, тепла, мирного неба над Україною!

 

З повагою

міський голова                                                                                                              В.І. Колісніченко

1 вересня 2019 року

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом - Днем підприємця, яке символізує визнання тієї важливої ролі, яку ви відіграєте у розвитку нашої громади, краю та країни. Ваша ініціатива та високий професіоналізм сприяють позитивним перетворенням, які відбуваються у об'єднаній громаді, від вас залежить якісне вирішення соціально-економічних проблем, створення нових робочих місць, надходження до бюджету, а відтак - добробут жителів громади. Завдячуючи вам наші населені пункти з кожним днем стають комфортнішими та красивішими.

Бажаю вам щастя та добра, вдалих угод, надійних партнерів, щоб успіх був завжди з вами, а ваша самовіддана праця була надійною запорукою подальших успіхів та втілення у життя захоплюючих бізнес-проектів.

 

З повагою

міський голова                                                                                                                    В.І. Колісніченко


Анонси подій
12 січня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1 від 12 січня 2021 року, 27 січня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 5-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів у 1971 році в м. Рамсар (Іран), відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.271656 sec.)