23 листопада 2017 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2178
візитів сьогодні: 48
візитів всього: 19808
Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію щодо закупівлі та встановлення скейтмайданчика в м. Гребінка?
підтримую
278 (96.53 %)
не підтримую
8 (2.78 %)
не визначився
2 (0.69 %)
Пошук по сайту
 
Проекти рішень сесій

 

Проекти рішень,

що виносяться на розгляд  22-ї позачергової сесії

Гребінківської міської ради сьомого скликання

 

(Для ознайомлення з текстом проекту натисніть курсор на відповідний заголовок у поданому списку)

 1. Про виділення гр. Іванову С.В. земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Гребінка по вул. Перемоги , 71.
 2. Про дозвіл гр. Гула О.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Некрасова, 19.
 3. Про дозвіл гр. Дерновій О.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Деповська, 6.
 4. Про дозвіл гр. Макаревич Н.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Магістральна, 69-А.
 5. Про дозвіл гр. Петровському І.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Магістральна, 69в.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Гребінка по вул. Героїв України, 2 Б.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність в м. Гребінка по вул. Шевченка, 24.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Гребінка по вул. Полтавська, 11-А, секція-5, гараж №1.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність в м. Гребінка по вул. Полтавська, 11-А, секція-5, гараж №2.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Гребінка по вул. Перемоги, 91.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Гребінка по вул. Перемоги, 97.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в м. Гребінка по вул. Магістральна, 5а.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в м. Гребінка по пров. Шкільний, 9а.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в м. Гребінка по пров. Шкільний, 9б.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Затишна, 17.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Миру, 37.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Гребінка по вул. Пушкіна, 84.
 18. Про припинення договору оренди земельної ділянки в м. Гребінка по вул. Магістральна, 49.
 19. Про надання в оренду земельної ділянки в м. Гребінка по вул. Магістральна, 49.
 20. Про поновлення особистого строкового сервітуту земельної ділянки в м. Гребінка по вул. Шевченка.
 21. Про поновлення особистого строкового сервітуту земельних ділянок в м. Гребінка по пров. Пирятинський.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування в м. Гребінка по пров. Піонерський, 5-А, секція А, господарська будівля 11-А.
 23. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Гребінка на 2018 рік

Анонси подій
Згідно з розпорядженням міського голови №343 від 22 листопада 2017 року, 23 листопада 2017 року о 14 годині в приміщенні міської ради (вул. Я.Мудрого, 35) скликається позачергова 23 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.
Актуально
Виконавчий комітет повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) кв. метра загальної площі нерухомого майна  фізичних осіб у м. Гребінка на 2018 рік» та аналіз його регуляторного впливу. З Проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на нашому сайті в розділі  "Регуляторна політика"
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місячного терміну у письмовому вигляді та надсилаються за адресою:
вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, 37400 Гребінківська міська рада
 

 

Виконавчий комітет повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про погодження переліку платних послуг КП «Спортивний комплекс  м. Гребінка» та затвердження тарифу на надання платних послуг» та аналіз його регуляторного впливу. З Проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на нашому сайті в розділі  "Регуляторна політика"
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місячного терміну у письмовому вигляді та надсилаються за адресою:
вул. Ярослава Мудрого, 35, м. Гребінка, 37400 Гребінківська міська рада
 
Відповідно до чинного житлового законодавства виконавчий комітет щорічно у ІV кварталі проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.
Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно...

© 2017 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.046333 sec.)