26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 229
візитів всього: 92375
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня 2019 року 11:46

30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотечне обслуговування жителів Гребінківської об’єднаної територіальної громади здійснюють чотири бібліотеки (Гребінківська міська публічна бібліотека абонемент для доросли та дітей, Слободо-Петрівська сільська бібліотека–філія, Оржицька сільська бібліотека-філія, Мар’янівська сільська бібліотека-філія), в яких працює 13 працівників.

Протягом 2018-2019 років значно покращилася матеріально-технічна база бібліотек, а саме за кошти Гребінківської міської ради придбано ноутбуки. Також міською радою на баланс бібліотеки передано комп’ютер, завдяки чому комп’ютеризовано абонемент для дітей Гребінківської міської публічної бібліотеки.

Основний ресурс кожної бібліотеки - це її фонди. Загальний фонд бібліотек Гребінківської об’єднаної територіальної громади складає 83 120 примірників. Протягом 2018 – 2019 років бібліотечний фонд поповнився  різноманітними, цікавими періодичними виданнями, а саме за рахунок місцевого бюджету була здійснена передплата періодичних видань на загальну суму 12 234 грн.  Також Гребінківська міська рада подарувала бібліотекам Гребінківської ОТГ 38 примірників книг.

За ініціативою бібліотекарів Гребінківської міської публічної бібліотеки започатковано та реалізуються:

1. Арт-проект для молодих та креативних метою якого є привернення уваги до бібліотеки, залучення молодих та талановитих людей (хендмейкерів, художників, фотографів, поетів, музикантів) до креативного проведення дозвілля. В рамках проекту проведено вечір творчого спілкування «Бібліодрайв для молодих, активних та креативних». 

2. «Осінньо – зимовий кінозал в бібліотеці», метою якого є популяризація творів класичної, сучасної, світової  і  української літератури шляхом перегляду та обговорення кінофільмів. В рамках проекту проведено два інформаційно-просвітницьких заходів.

3. Рекламно-навчальний проект «Книга навколо нас» (проведено чотири заходи). Особливим попитом користувалися: документально-ілюстративна виставка «Мистецтво книги», перегляд літератури «Читай! Формат не має значення», виставка творчих робіт «Книжкова ілюстрація», інформаційно-пізнавальна година «Дизайн: історія та сучасні ідеї».

4. Вже  не один рік в бібліотеці діє проект « Із скрині моєї бабусі» . На протязі декількох років відбувалися презентації виставок «Хустини моєї бабусі», «Вишиванки моєї бабусі», «Світлини моєї бабусі», «Прикраси моєї бабусі». Цього року було презентовано виставку «Рецепти моєї бабусі».

Бібліотеки залишаються безоплатними, а тому максимально доступними для населення установами, де через книгу можна долучитися до знань, інформації, культури.

Висловлюємо працівникам бібліотек України найтепліші і сердечні слова вдячності і подяки за невтомну та кропітку працю в ім'я збереження і розвитку культурного потенціалу України, постійний творчий пошук і вірність покликанню.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.17949 sec.)