26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 238
візитів всього: 92381
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Нарада у міського голови
24 вересня 2019 року 13:29

24 вересня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду за участю начальників відділів міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств, закладів, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання. 

Під час наради посадові особи доповіли про стан виконання доручень, наданих на попередньому засіданні.

Одним з важливих розглянуто питання про стан підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи  під час осінньо-зимового періоду 2019-2020.

Не менш важливим розглянуто питання про капітальний ремонт частини дороги по вул. Євгена Гребінки; роботи з благоустрою, які проводить комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Дано доручення комунальному підприємству вивчити питання про встановлення контейнерів для збирання пластикових пляшок з метою подальшої переробки.

Секретар міської ради Цапенко Л.В. звернула увагу на підготовку до проведення 26 сесії міської ради 7 скликання.

Головний спеціаліст відділу освіти В. Зінченко доповіла про підготовку до відзначення Дня працівника освіти, звернула увагу на підсумки проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

Охотник Н.О., провідний спеціаліст відділу соціального захисту, відмітила, що протягом минулого тижня підготовлено розпорядження про надання матеріальної допомоги на лікування 10 особам.

Підбиваючи підсумки апаратної наради, міський голова дав відповідні доручення  посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень та керівникам комунальних закладів.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.261756 sec.)