26 січня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 212
візитів сьогодні: 516
візитів всього: 114368
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 січня 2019 року

29 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з апаратом міської ради та її виконавчих органів, керівниками комунальних підприємств, установ.

На початку наради було заслухано інформацію про стан виконання доручень міського голови та обговорено план роботи на поточний тиждень.

Секретар міської ради Цапенко Л.В. проінформувала, що слід розпочинати підготовку до проведення чергової 17 сесії міської ради 7 скликання, яка планується на 18 лютого 2019 року.

29 січня 2019 року

Нема любові понад ту,

Що окропила кров’ю Крути,

І ту гарячу кров святу

Повік Вкраїні не забути.

(Б. Стельмах)

 

Багато знакових подій пережив український народ за всю історію свого існування. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров’ю Героїв. Однією з таких трагічних і водночас героїчних дат є 29 січня, коли вся Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Понад 100 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією. Герої Крут призупинили наступ російсько-більшовицьких військ на столицю України, що дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті. Це було перше у ХХ столітті офіційне визнання нашої держави, що утвердило на політичній карті Українську державу.

Без особливих військових навичок, погано озброєні київські студенти довели, що свою державність українці готові захищати будь-якою ціною. Битва, яка тривала майже п’ять годин, увійшла в історію як приклад неймовірної сили духу українців, зокрема, нашої молоді. В усі часи, коли на терезах історії важилася доля нашої держави, на її захист безстрашно піднімалася саме молодь. Під час бою під Крутами студенти дали перший в новітній історії бій російським загарбникам. Українські юнаки постали у смертельний поєдинок з лютим і нещадним ворогом, билися до останнього набою, до останнього подиху і вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться як символ національної честі та гідності.

Сьогодні віддаємо данину шани Героям Крут, усім, хто в різні роки і зараз, відстоює національну ідею, інтереси української державності, соборності та свободи. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які боролися за честь, правду і гідність та віддали своє життя за українську державу. Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Нашим святим обов’язком є пам’ятати та вшановувати своїх Героїв. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України та гуртуймося в спільній меті збереження й утвердження вільної, незалежної, соборної Української Держави. 

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                               В.І. Колісніченко

28 січня 2019 року

26 січня 2019 року у Гребінківському міському будинку культури традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки відбувся регіональний літературний конкурс читців творів нашого земляка, заснований Гребінківською міською радою. У конкурсі взяли участь 73 учасники. Професійне журі визначило переможців у кожній з чотирьох вікових груп, а також визначило володаря гран-прі. Усі учасники отримали дипломи за участь, а міський голова Віталій Колісніченко нагородив переможців дипломами та грошовими сертифікатами (III місце - 500 грн., II місце - 800 грн., I місце - 1000 грн., гран-прі - 1500 грн.). 

28 січня 2019 року

24 січня 2018 року відбулось пленарне засідання чергової 16 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. Провів засідання міський голова Віталій Колісніченко.

На порядок денний було винесено цілий питань, які напередодні сесії розглядалися на спільних засіданнях постійних комісій та виконавчого комітету. На початку засідання депутати затвердили ряд розпоряджень міського голови, які були прийняті в міжсесійний період з питань внесення змін до бюджету та про надання матеріальних допомог.

Депутати одноголосно затвердили План соціально-економічного розвитку на 2019 рік та Перспективний план розвитку громади на 2019-2021 роки.

23 січня 2019 року

22 січня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Першочергово було розглянуто проекти рішень питань, які будуть винесені 24 січня 2019 року на 16 сесію Гребінківської міської ради 7 скликання. Зокрема: проект рішення з питання про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період з питань внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

22 січня 2019 року

22 січня відбувся захід з нагоди Дня Соборності України, який розпочався святковою ходою від міського Будинку культури до пам'ятника Т.Г. Шевченку. До ходи долучилися міський голова Віталій Колісніченко, голова Гребінківської районної державної адміністрації Віталій Роспопов, учні та працівники загальноосвітніх навчальних закладів міста, представники трудових колективів та мешканці громади.

У своєму виступі міський голова Віталій Колісніченко наголосив, що «соборність – це не лише єднання територій, але, в першу чергу, це єднання людей. Єднання навколо спільної мети – перемоги й розбудови нашої держави».

22 січня 2019 року

22 січня 2019 року під керівництвом міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання.

Начальники відділів, керівники комунальних підприємств, установ, в.о. старости звітували про роботу підпорядкованих структурних підрозділів, установ, підприємств за попередній тиждень та інформували про заплановані заходи на цей тиждень. Віталій Іванович звернув увагу на проблемні питання, пропонував шляхи їх вирішення з метою ефективного використання фінансових ресурсів та якісної роботи виконавчих органів ради.

22 січня 2019 року

Дорогі земляки!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем Соборності України! Віками український народ боровся за свою державність. Багато крові кращих синів і доньок України пролито за прагнення бути вільними та незалежними в своїй українській державі.

Збулися пророчі слова Великого Кобзаря про сім’ю велику, сім’ю вольну, нову, про нашу Українську державу, яку ми маємо сьогодні. Ми віримо і переконані, що територіальна цілісність України залишатиметься непорушною, не дивлячись ні на які зазіхання підступних ворогів.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – зберегти нашу державу, відновити її кордони та здійснити побудову економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Тож оберігаймо та створюймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та державності.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої територіальної громади та її працьовитого люду буде успішно реалізоване.

Зі святом вас!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                        В.І. Колісніченко

21 січня 2019 року

Стратегія розвитку Гребінківської міської об`єднаної територіальної громади затверджена рішенням 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання №493 від 21.12.2018р.

21 січня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради за участю консультанта зі стратегічного планування та місцевого економічного розвитку Ірини Коври відбулося засідання робочої групи. На порядок денний було винесене питання “Підготовка Плану реалізації Стратегії розвитку на перші три роки”.

Спочатку учасникам робочої групи було представлено презентацію, яка покроково описує процес подальшого стратегічного планування. Ознайомитися з презентацією можна на сайті міської ради.

17 січня 2019 року

Загальні витрати з бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на утримання Гребінківської ДЮСШ в 2018 році  становлять 2 млн. 203 тис. грн. З них: енергоносії – 1 млн. 90 тис. грн; поїздки на змагання – 158 тис. грн.; придбання – 51 тис. грн.; та інше (заробітна плата та відрядження).

В ДЮСШ нараховується 10 груп чотирьох відділень: легкої атлетики, футболу, настільного тенісу, гандболу. Всього навчається 245 учнів. В спортивній школі працюють 10 тренерів-викладачів. Учні ДЮСШ тренуються на базі КЗ «Спортивний комплекс міста Гребінка».

16 січня 2019 року

Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Заклади загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ тісно співпрацюють з Гребінківським відділом поліції головного управління Національної поліції в Полтавській області. 16 січня до учнів Гребінківської гімназії завітала інспектор ювенальної превенції сектору превенції Гребінківського ВП ГУНП в Полтавській області лейтенант поліції Романченко Таміла Анатоліївна...

16 січня 2019 року

15 січня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Гребінківської  міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Віталія Колісніченка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання про виконання плану роботи виконкому за 2018 рік, затвердження плану роботи виконкому на 2019 рік.

Головне завдання, над яким працював виконавчий комітет Гребінківської міської ради протягом 2018 року — це реалізація інтересів територіальної громади в межах Конституції та законів України, направлених на виконання делегованих виконавчою владою повноважень для підтримки на належному рівні життєдіяльності Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, створення сприятливого середовища для праці, бізнесу, відпочинку і покращення добробуту громадян, підвищення рівня довіри до міської влади.

16 січня 2019 року

Головною метою організації роботи з учнями Гребінківської гімназії під час зимових канікул було зробити їх дозвілля змістовним, цікавим, активним, корисним.

Вся робота відбувалась за планом, який було виконано у повному обсязі. Кожного дня окрім заходів, визначених у плані, діти мали можливість вибирати собі заняття за інтересами: малювання, настільні ігри, перегляд мультфільмів.

Класний керівник 5-а класу Слюсаренко О.О. провела зі своїми учнями цікаві заходи «Світ музичних інструментів» та конкурс караоке «Класні зірки».

Учні 2-3 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Малюємо зиму».

5 січня учні 4-б класу (кл.кер. Федоренко Л.П.) разом з батьками побували на  «Фабриці ялинкових прикрас» с.Клавдієво, відвідали Головну ялинку на Софіївській площі та «Макдональдс».

15 січня 2019 року

15 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів міської ради та керівниками комунальних підприємств, на якій підбив підсумки за минулий тиждень та озвучив план заходів на найближчий період. На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади, які стосувалися житлово-комунальної і соціальної сфери, освіти та культури.

Секретар міської ради Людмила Цапенко проінформувала, що в рамках підготовки до 16 сесії міської ради, яка запланована на 24 січня 2019 року, відбудуться спільні засідання постійних депутатських комісій та виконкому.

14 січня 2019 року

Протягом 2018 року при Гребінківській міській раді діяли програми соціального спрямування. Програма соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади передбачає соціальний захист малозабезпечених верств населення громади - інвалідів, дітей-інвалідів, малозабезпечених та багатодітних сімей, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І-ІІ категорій, онкологічних хворих, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідно до цієї Програми в 2018 році матеріальну допомогу на лікування отримали 184 особи на суму 262 тис. 450 грн., в тому числі на придбання слухових апаратів 3-м дітям-інвалідам в сумі 86 тис.50 грн.

14 січня 2019 року

Українці з діда-прадіда шанують свої звичаї та традиції. Зазвичай вони передаються нащадкам від старшого покоління. 11 січня, напередодні старого Нового року, у Гребінківському міському будинку культури за ініціативою районної організації ветеранів відбулося свято "На Маланки і Василя". Колективи художньої самодіяльності Гребінківської об'єднаної територіальної громади та гості з Драбівського району від усієї щирої української душі запальною піснею та іскрометним гумором вітали всіх присутніх. З найкращими побажаннями гребінчан та гостей свята привітав міський голова Віталій Колісніченко. Усі шанувальники українських традицій отримали солодкі подарунки від Ніколаєнка Романа, голови Гребінківської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка в Полтавській області.

14 січня 2019 року

09 січня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу - державного реєстратора відділу державної реєстрації Гребінківської міської ради.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:

-ФЕДОРЧЕНКА ДМИТРА МИКОЛАЙОВИЧА.

10 січня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу державної реєстрації Гребінківської міської ради.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:

-ПАТРУШЕВУ НАТАЛІЮ ВІКТОРІВНУ.

11 січня 2019 року

Освітня реформа, яку активно пропагує Міністерство освіти і науки України, давно вже на часі, оскільки за перші два десятиліття незалежності українці так і не спромоглися якісно змінити успадковану з радянських часів систему освіти.

У Гребінківській громаді дана реформа впроваджується як на рівні нових підходів до навчання через реорганізацію мережі закладів, так і на рівні вдосконалення матеріально-технічної бази, створення комфортних умов для здобуття освіти та втілення ключових ідей змін.

За сприяння народного депутата, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, з державного бюджету виділено 600 тис. гривень на заміну вікон та дверей у приміщенні Гребінківської гімназії. Це значно покращить теперішній стан будівлі, забезпечить дотримання температурного режиму, і як наслідок, збереження здоров'я учнів та працівників школи.

11 січня 2019 року

Створення опорних шкіл на Полтавщині – це шлях до рівного доступу всіх дітей до якісної освіти.

Є міф, що сільська школа або школа в маленькому містечку гірша, ніж в столиці. Мовляв, освіту там здобувають неякісну. Але це не так!

Опорна школа – це не просто заміна однієї таблички на іншу чи зміна назви. Це перехід на новий рівень якості освіти. Учень може без стресу повністю заглибитись у навчальний процес, якщо є все необхідне для навчання.

Велику роль грає забезпечення учнів підручниками, хороші умови в класі, кваліфіковані вчителі, нові комп’ютери для дітей, інтерактивні дошки в класах, вільний доступ до безкоштовного інтернету.

Саме з цією метою за сприяння народного депутата від БЮТ Руслана Богдана з державного бюджету було виділено 335 тисяч гривень на придбання меблів для Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради. Нові столи, стільці, парти, шафи, дошки зробили затишними і сучасними  класні кімнати. Все це створить сприятливу атмосферу для продуктивного навчання.

Учні навчального закладу прагнуть перемагати на олімпіадах, беруть участь у різноманітних конкурсах. Можна зробити висновок, що опорні школи – це хороший старт для надання освітніх послуг на новому рівні. Треба ставити для себе високу планку і не погоджуватися на щось гірше.

Хто ж ще достойний далі будувати нову Україну, як не ми?

10 січня 2019 року

Понад 2400 років тому Конфуцій сказав:

"Те, що я чую, я забуваю.

Те, що я бачу, я пам'ятаю.

Те, що я роблю, я розумію".

Ці три прості твердження обґрунтовують необхідність використання активних методів навчання, особливо з предметів математично-природничого циклу.

Одним із напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM, завдяки якій діти розвивають логічне мислення та технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. А вчителі повинні плекати в учнів бажання до дослідження та озброїти їх методами науково-дослідної роботи.

8 січня 2019 року

В 2018 році Гребінківській міській об’єднаній територіальній громаді вдалося отримати та використати кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету в розмірі 916 тис. 500 грн. За ці кошти було придбано для Гребінківського комбінату комунальних підприємств новий екскаватор–навантажувач марки БАМ 2014. Загальна вартість екскаватора–навантажувача становить 1 млн. 70 тис. гривень (з них 916 тис. 500 грн. - кошти інфраструктурної субвенції, а 153 тис. 500 грн. – кошти місцевого бюджету).

Трактор був придбаний наприкінці 2018 року, але вже встиг зарекомендувати себе з позитивної сторони в розчистці доріг від снігу.

8 січня 2019 року

8 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, в.о. старост, начальниками комунальних підприємств. На початку наради міський голова привітав присутніх з Новим роком та Різдвом, побажав миру, злагоди, здоров’я та наснаги в новому році. Далі обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема: планування 16 чергової сесії міської ради; стан справ в освіті та культурі; виконання бюджету громади та інші.

8 січня 2019 року

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

6 січня 2019 року

Шановна громадо!

 

У ці зимові дні, осяяні Вифлеємською зіркою і зігріті душевним теплом, добротою та любов’ю наших сердець, зі щирістю і радістю вітаємо всіх вас зі святом, яке дарує надію і сподівання на краще майбутнє, несе світло добра і любові до кожної оселі – з Різдвом Христовим! 

У сімейне свято Різдва ми бажаємо вам миру, спокою і тепла у ваших родинах. Нехай назавжди забудуть до вас дорогу порожні сварки, самотність і печаль, а торжествують вічне добро і справедливість. Любові безкрайньої, тріумфу сердець і щирої радості від спілкування з найріднішими людьми! 

Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і діла. 

Кожне свято Різдва Христового приносить дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе вам виконання усіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла. 

Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття і усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а сьогодення залишається радісним і успішним! 

Бажаємо, щоб прийдешній рік приніс найкращі зміни, які стануть міцним фундаментом здійснення мрій і сподівань для покращення добробуту кожної людини, кожної родини і для розвитку нашої громади й країни! 

З Різдвом Христовим, дорогі земляки!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                       Віталій Колісніченко

3 січня 2019 року

3 січня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада з начальниками структурних підрозділів міської ради, керівниками комунальних підприємств, в.о. старост. Провів нараду заступник міського голови Володимир Зінченко. В ході наради обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема: розгляд звернень жителів громади; розчистка доріг від снігу; підготовка підсумкової звітності за 2018 рік; розробка правил благоустрою.


Анонси подій
12 січня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1 від 12 січня 2021 року, 27 січня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 5-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів у 1971 році в м. Рамсар (Іран), відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.254644 sec.)