26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 172
візитів сьогодні: 230
візитів всього: 92376
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулось засідання виконавчого комітету
26 вересня 2019 року 11:35

25 вересня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Одним з перших члени виконкому розглянули лист учасників проєкту «Література як частина нашого життя» про сприяння в тимчасовому облаштуванні пункту буккросингу (книгообміну).

До виконавчого комітету Гребінківської міської ради звернулися учасники проєкту «Література як частина нашого життя», які виявили бажання взяти участь у конкурсі учительських проєктів «На хвилі сучасності», започаткованим відділом світи виконавчого комітету, з пропозицією посприяти в тимчасовому виділенні місць для облаштування пункту буккросингу (книгообміну) в нашому місті.

Члени виконкому одноголосно підтримали ініціативу учасників проєкту, погодивши місця для облаштування пунктів буккросингу, а саме:

- на розі вул. Незалежності та пров. Піонерський;

- на площі перед міським Будинком культури (вул. Євгена Гребінки);

- поблизу магазину «Щедрий кошик»(вул. Миру,40).

На засіданні виконкому Щербак В.О., керівник проєкту «Література як частина нашого життя» відмітив, що одним із завдань буккросингу є пояснити людям, що віддавати книжки — це нормально. Підійти до своєї полиці, узяти вже прочитану книжку, принести її в пункт книгообміну й віддати назавжди незнайомій людині — це не страшно, не боляче, це цікавий та приємний досвід.

Друге завдання — створити зручний інструмент для обміну. Класичний буккросинг — полиці й шафи у громадських місцях, посеред вулиці — це все дуже цікаво.

Книжка — це, насамперед, інструмент. За її допомогою можна зрозуміти, які маєте можливості й якими мають бути ваші кроки в досягненні цілей. Також книжки допомагають краще розуміти і розв’язувати бізнес-задачі за допомогою дизайну. Взагалі, книжки існують, коли їх читають, коли на них дивляться, коли тримають у руках. Інакше — це непотріб. Книжки повинні виконувати свої функції, а не покриватися пилом на полицях.

Ідея проєкту, щоб люди спілкувалися інтелектуально, саме тут, біля полиць з книгами. Люди приходять, свою книжку ставлять, а з полиці – забирають.”

Одним із гасел буккросингу повинно стати: «Прочитав книжку — відпусти”, а мета цього проєкту - поширення, популяризація та спонукання населення Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади до читання.

Члени виконкому розглянули питання про інвентаризацію водних об'єктів, які знаходяться на території Гребінківської ОТГ.

Затверджено перелік платних послуг, що надаються комунальним закладом «Спортивний комплекс м. Гребінка».

Виконком розглянув питання про повідомну реєстрацію колективних договорів та змін і доповнень до колективних договорів .

Затверджено склад комісії для складання актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Члени виконкому розглянули питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків, про затвердження проєктно-кошторисної документації, про надання дозволу на здійснення попередньої оплати, про списання матеріальних цінностей.

Розглянуто лист філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» виробничого територіального підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» акціонерного товариства «Українська залізниця».

Традиційно розглянуто заяви та звернення жителів громади. 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.206075 sec.)