26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 52
візитів сьогодні: 240
візитів всього: 92382
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Гребінківську громаду відвідав народний депутат Максим Березін
30 вересня 2019 року 10:59

27 вересня 2019 року Гребінківську об’єднану територіальну громаду відвідав народний депутат України Максим Березін. Міський голова Віталій Колісніченко обговорив з народним депутатом актуальні питання розвитку громади і питання подальшого функціонування пологового відділення Гребінківської районної лікарні та запропонував ознайомитися з об’єктами соціальної сфери.

Міський голова Віталій Колісніченко разом з Максимом Березіним відвідали новостворений заклад дошкільної освіти «Барвінок» та Опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Також побували у приміщенні початкової школи Гребінківської гімназії, Інклюзивно-ресурсному центрі та закладі дошкільної освіти «Веселка». У міському будинку культури відвідали заняття танцювального колективу «Забава» та ознайомилися з роботою відділу освіти та відділу культури і туризму Гребінківської міської ради.

Оглянули територію КП «Спортивний комплекс м.Гребінка», який потребує значної державної фінансової підтримки та реконструкції. Під час зустрічі народному депутату презентували книги, видавництво яких профінансовано за рахунок бюджету об’єднаної громади, зокрема і книгу «Моя, твоя і наша казка», авторами та ілюстраторами якої стали наші школярі.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.169073 sec.)