26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 226
візитів всього: 92373
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Можливість залучити додаткові кошти для ОСББ
25 вересня 2019 року 16:07

23 вересня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради у рамках програми з енергоефективності в Україні для представників ОСББ, ЖБК та інших співвласників багатоквартирних будинків громади за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, ІFC) та Фонду енергоефективності відбулася презентація спільного проекту ЄС/ПРООН  «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Презетувала проект регіональний координатор Вікторія Курилко.

Регіональним консультантом IFC у Полтавській області Володимиром Колієнком презентовано Фонд енергоефективності. Фонд енергоефективності надає підтримку ОСББ із впровадження енергоефективних заходів шляхом надання пільгових кредитів із відшкодуванням до 40% тіла кредиту та запровадження комплексних технічних рішень із врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

У ході роботи учасники семінару ознайомилися з Програмою Фонду енергоефективності щодо підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», заходами з енергомодернізації, розміром компенсації та основними принципами діяльності Фонду енергоефективності.

Володимир Колієнко поінформував присутніх про порядок дій ОСББ для участі в проекті, про вимоги щодо отримання фінансової підтримки і реалізації заходів.

Представники проектів запросили співвласників багатоквартирних будинків взяти участь в наступних семінарах, де розглядатимуться питання щодо порядку створення ОСББ, порядку ведення внутрішньої документації ОСББ, посилення кредитоспроможності та підготовки до енергоаудиту для співпраці з Фондом енергоефективності.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.166128 sec.)