7 грудня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11506
візитів сьогодні: 391
візитів всього: 155615
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
7 грудня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 13 по 19 грудня 2021 року (переглянути графік відключень).

7 грудня 2021 року

Безконтактний спосіб взаємодії платників податків є особливо актуальним у період карантинних обмежень. Відтак, подаючи звітність в електронному вигляді, платники позбавлять себе потенційних ризиків зараження на COVID-19. Отримання електронного цифрового підпису дасть можливість подати податкову декларацію, а також іншу звітність, через сервіс «Електронний кабінет платника» або скориставшись іншим програмним забезпеченням.

7 грудня 2021 року

Станом на 8:00 7 грудня 2021 року вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада –149,

Лубенська міська територіальна громада –296,

Новооржицька селищна територіальна громада –58...

7 грудня 2021 року

Наказом Мінагрополітики  05.11.2021 №336 в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань, а саме 54,66% від нарахованої суми дотації, затверджено розподіл бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 “Фінансова підтримка сільгоспвиробників” на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямком “Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї”.

7 грудня 2021 року

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, усіх громадян і виборців, які вболівають за розвиток рідного краю, дбають про його добробут.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей. Висловлюю вдячність працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, які демонструють відповідальність у роботі, самовідданість, професіоналізм, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим.

Особливі слова подяки - ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи стане часткою наполегливої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо Гребінківської територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додає усім нам  сили та наснаги!

 

З повагою

міський голова                                                                                             Віталій Колісніченко

6 грудня 2021 року

Станом на 8:00 6 грудня 2021 року вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада –0,

Лубенська міська територіальна громада –89,

Новооржицька селищна територіальна громада –5...

6 грудня 2021 року

Шановні військовослужбовці, захисники України!

 

Від імені Гребінківської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, у тому числі й гребінківців - істинних патріотів своєї держави.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Гребінківської громади, які служили чи служать у Збройних Силах, за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу і героїзм.

У цей день схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Зичу всім військовослужбовцям незламної волі у подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров'я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Нехай любов до своєї країни, славетні бойові подвиги наших дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння народу України.

Слава Україні!

 

Міський голова                                                                                      Віталій  Колісніченко

5 грудня 2021 року

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюють своєю діяльністю різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.

Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Велику роботу волонтери проводять по спасінню людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Дуже приємно, що жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Тому сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію.

Бажаю всім родинам щастя, міцного здоров’я, достатку, миру, добра і невичерпної енергії. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Низький уклін усім небайдужим людям!

 

З повагою

міський голова                                                                       Віталій Колісніченко

3 грудня 2021 року

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня волонтера, яке відзначається 5 грудня, в Гребінківській міській публічній бібліотеці відбулася зустріч з нашими місцевими волонтерами.

Зустріч була організована для учнів старших класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 2.

Були присутні волонтери Левченко Сергій Іванович та Петренко Євген Володимирович, секретар Гребінківської міської ради Людмила Цапенко, начальник відділу культури і туризму Гребінківської міської ради Олександр Ільчук, провідний спеціаліст відділу культури і туризму Гінкул Римма, секретар виконавчого комітету Трипуз Ярослав.

Гості розповіли дітям про свою волонтерську діяльність і відповіли на всі їхні запитання.

В кінці зустрічі відбулося нагородження волонтерів грамотами міської ради з нагоди Міжнародного дня волонтера.

3 грудня 2021 року

3 грудня датується як Міжнародний День осіб з інвалідністю. Не один рік цей день є особливо значимим, оскільки відбувається в період всесвітньої коронавірусної пандемії. COVID-19 та карантинні обмеження, пов’язані з ним, загострили системні проблеми як у галузі охорони здоров’я, освітній та трудовій політиках, так і в соціальній сфері. Даний період часу є вагомим випробовуванням для всіх, а найбільше для вразливих верств населення.

Інвалідність «молодіє»… Причиною цього є велика кількість виробничих травм, несприятлива екологічна ситуація, знижений імунітет і високий рівень захворюваності, вроджені патології та хронічні захворюванн, дорожньо-транспортні пригоди, вiйськовi дiї на Сходi України тощо. 

3 грудня 2021 року

3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. На сьогодні для України проблема захисту осіб з інвалідністю набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. Люди з даної категорії кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість людей. Міська рада постійно приділяє увагу до даної категорії осіб. На території нашої громади проживає 103 особи з інвалідністю І групи.

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю виплачено матеріальну допомогу на суму 51 тис. 500 грн. Допомога виплачена відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської територіальної громади.

А також представники Гребінківської міської ради, старости сіл разом з головою громадської організації ветеранів України Гребінківської міської ТГ напередодні відвідали осіб з інвалідністю, які проживають на території громади.

3 грудня 2021 року

Станом на 8:00 3 грудня 2021 року вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада –286,

Лубенська міська територіальна громада –282,

Новооржицька селищна територіальна громада –46...

3 грудня 2021 року

Сьогодні, 3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Це - символічне нагадування про наш обов'язок перед тими, хто позбавлений повноцінного здоров'я. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Хочеться звернутися зі щирими словами подяки до гребінківців, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими фізичними можливостями, турбуються про них.

Виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять Вам заслужену повагу і людську шану. Нехай піклування про ближнього, співчуття і милосердя стануть нормою нашого повсякденного життя.

Зичу людям з особливими потребами витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Активного Вам довголіття, здоров’я, родинного затишку, миру, достатку, любові і радості в домі.

 

З повагою

міський голова                                                                             Віталій Колісніченко

2 грудня 2021 року

Станом на 8:00 2 грудня 2021 року вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада –250,

Лубенська міська територіальна громада –293,

Новооржицька селищна територіальна громада –41...

1 грудня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 6 по 12 грудня 2021 року (переглянути графік відключень).

1 грудня 2021 року

Станом на 8:00 1 грудня 2021 року вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада –179,

Лубенська міська територіальна громада –229,

Новооржицька селищна територіальна громада –54...

1 грудня 2021 року

Шановні працівники прокуратури!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури України!

Обравши свою відповідальну професію, кожен із Вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Цим Ви заслужили визнання і повагу в суспільстві як непохитні охоронці прав та свобод людини, законних державних інтересів.

Нині особливо значимою є Ваша діяльність щодо послідовної і цілеспрямованої боротьби зі злочинністю і корупцією, забезпечення своєчасного та принципового реагування на факти нехтування законодавчими нормами і вимогами.

Сьогодні в умовах проведення реформ українське суспільство розраховує на Вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

У день професійного свята адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі Ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

Бажаю Вам успіхів, професійних здобутків, миру, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

 

З повагою

міський голова                                                                          Віталій Колісніченко


Анонси подій
7 грудня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 463  від 7 грудня 2021 року, 22 грудня 2021 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 16-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

2 вересня 2021 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) майна комунальної власності Гребінківської міської територіальної громади.

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.512186 sec.)