15 грудня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4004
візитів сьогодні: 149
візитів всього: 56936
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
15 грудня 2019 року

Шановні судді та працівники судів!

 

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

 

З повагою

міський голова                                                            В. Колісніченко

14 грудня 2019 року

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 

14 грудня ми відзначаємо сумну дату в історії держави – день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Ви завжди будете взірцем патріотизму та високого виконання свого обов’язку для усіх наступних поколінь. Ви залишаєтеся взірцем і для наших героїв-воїнів Антитерористичної операції та операції Об'єднаних Сил, які сьогодні захищають мир та спокій на східному кордоні України.

Дякуємо вам за самопожертву, відвагу та сміливість

Шановні ліквідатори! Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, довгих років життя, злагоди, сімейного благополуччя та гідних умов життя.

 

З повагою

міський голова                                                                              В.І. Колісніченко

13 грудня 2019 року

Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

В межах цього конкурсу надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають цінні грошові призи.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant

2 грант - https://banker.ua/grant/

3 грант - https://maanimo.com/scholarship

Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.

На численні прохання конкурс подовжено. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.
Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua

13 грудня 2019 року

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят міська рада звертається до підприємців громади з проханням оформити фасади, торгові зали та вітрини супермаркетів, магазинів і кафе, аптек та перукарень новорічними прикрасами та композиціями, штучними ялинками, дюралайтом (світловий шнур) та гірляндами.

Це не тільки створюватиме святковий настрій відвідувачам, а й сприятиме покращенню іміджу та рівню торговельно-побутового обслуговування в нашій громаді. 

Кожен мешканець може реалізувати власні творчі здібності шляхом участі у спільному святковому оформленні населених пунктів нашої громади.

Сподіваємося на порозуміння. Упевнені, що 19 грудня, до Дня Святого Миколая, святково оформлені об’єкти торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг будуть гостинно зустрічати жителів та гостей нашої громади.

Давайте разом створимо новорічну казку в населених пунктах нашої громади!

13 грудня 2019 року

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні і прийдешні покоління від радіаційного лиха. На території громади проживає 59 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І-ІІ категорій.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС виплачено матеріальну допомогу в сумі 29 тис.500 грн. Допомога виплачена відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до відділення Полтава-банк за адресою: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 11а. При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер. Телефон для довідок 9-12-67.

11 грудня 2019 року

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, Службі необхідно мати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів.

Саме тому в серпні 2019 року був запущений пілотний проект «Інститут «Консультант роботодавця», що став другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Його мета: оптимізація процесів укомплектування вакансій на замовлення роботодавців і працевлаштування осіб, що звернулись за допомогою у пошуку роботи; профілактика довготривалого безробіття.

11 грудня 2019 року

Децентралізація влади, зміни територіального устрою, реформування місцевого самоврядування ставлять нові вимоги до професійних та особистісних якостей посадових осіб місцевого самоврядування, рівня їх професіоналізму та компетентності.

Посадові особи, депутати, та інші особи мають право на професійне навчання, професійне зростання.

10 грудня 2019 року в приміщенні Гребінківської міської ради відбувся навчальний семінар з посадовими особами. Одним з питань розглянуто питання щодо обов’язкового проходження курсів підвищення кваліфікації.

10 грудня 2019 року

Покращення благоустрою Гребінківської об’єднаної громади продовжується. Тривають роботи з укладання тротуарної плитки по провулку Піонерському та реконструкція вуличного освітлення по вулиці Незалежності. Крім того, навпроти Спортивного комплексу з’явиться «сонячне дерево» та нові ліхтарі. Про це йшлося на щотижневій апаратній нараді 5 грудня, яку провів міський голова Віталій Колісніченко.

На 23 грудня заплановано пленарне засідання 29 чергової сесії міської ради. Також в рамках підготовки до сесії відбудуться засідання постійних депутатських комісій 16 - 18 грудня.

7 грудня 2019 року

Шановні жителі громади, депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство, свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади в цілому.

Наша держава взяла курс на децентралізацію, а це означає, що кожна місцева громада отримає більше повноважень та стане справжнім господарем.

Процеси децентралізації державної влади в Україні, впровадження принципу субсидіарності, підвищення рівня вимог людини до різноманітності та якості отримуваних нею послуг, збільшення її впливу на процес функціонування органів публічної влади зумовили істотне оновлення системи місцевого самоврядування, зокрема в частині включення нових організаційних форм та складових елементів системи місцевого самоврядування.

Децентралізація відкриває значні можливості для самостійного забезпечення місцевого самоврядування при вирішенні питань місцевого життя, зокрема підвищення ролі громадян, їх впливу на процес прийняття та втілення рішень щодо забезпечення умов соціального та економічного розвитку суспільства.

Реформування має сприяти поліпшенню життя українських громадян, розбудові правової, сучасної, ефективної, конкурентоспроможної держави.

На представників влади на місцях покладена відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання. Тому в органах місцевого самоврядування працюють справжні професіонали своєї справи.

Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість громаді розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих для жителів питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, членам виконавчого комітету, представникам громадських об’єднань за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов'язків і гідний внесок у вирішення проблем громади.

Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити потреби наших громадян, а також виправдати їх надії та сподівання.

Сьогодні, завдяки тісному співробітництву з територіальною громадою вдається не лише вирішувати чимало непростих питань сьогодення, а й реалізовувати перспективні плани та задуми.

У цей день хочу наголосити на важливості активної громадянської позиції кожного мешканця нашої громади. Закликаю бути небайдужими! Нам важливо знати, яким Ви хочете бачити своє рідне місто, село, адже Ви на це заслуговуєте! Місцеве самоврядування – це влада кожного з вас, це можливість будувати місто чи село, в якому захочуть залишитись жити наші діти та онуки!

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування за те, що перебуваючи на посадах в органах місцевого самоврядування, Ви віддали часточку душі в становлення та розвиток місцевої громади. Прийміть слова вдячності і поваги за ваш професіоналізм, активну громадянську позицію, патріотизм та відданість ідеї розбудови місцевої демократії  в Україні. Ви- гідний приклад для наслідування!

Сердечно бажаю всім щастя, радості, достатку, добробуту, миру та довголіття.

Нехай це свято додасть усім нам єдності й впевності в тому, що лише спільними зусиллями, спільною працею ми й надалі будемо спроможною територіальною громадою з належним рівнем забезпечення та надання  послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури .

Життєвих щедрот всім і світлої долі на довгі, щасливі літа.

 

З повагою

міський голова                                                                                             В. Колісніченко

6 грудня 2019 року

5 грудня під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася 28 позачергова сесія Гребінківської міської ради. На сесії були присутні 17 депутатів міської ради. В ході засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на кінець 2018 року.

2. Про затвердження додаткового проекту Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

5 грудня 2019 року

У Гребінківській ОТГ став відомим перелік місць, де можна легально купити ялинку.

Відповідне рішення 26 листопада 2019 року прийняв виконавчий комітет Гребінківської міської ради, яким визначено тимчасові місця під торгівлю новорічними ялинками (соснами) за адресами:

- вул. Миру поблизу будинків № 38, № 38а;

- вул. Незалежності поблизу буд. 4 (на розі вул. Незалежності та пров. Піонерський)...

5 грудня 2019 року

Кожна нова книга в бібліотеці – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення. Так 4 грудня до Гребінківської міської публічної бібліотеки надійшло багато популярної та цікавої літератури. За підтримки депутатів міської ради та голови Гребінківської об’єднаної територіальної громади виділено кошти в сумі 20 000 грн. на придбання нових книг для бібліотек громади. Це перше з 2009 року масштабне поповнення книжкового фонду з місцевого бюджету. Приємно відзначити, що нові книги різної тематики та розраховані на різні вікові категорії читачів, тож кожен зможе обрати для себе щось цікаве. Це книги українських та зарубіжних авторів, світові бестселери, фантастика, історичні романи, пізнавальні книжки для підлітків та молоді. Нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.

5 грудня 2019 року

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, волонтери!

 

Щиро Вітаю вас з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтера!

У цей важкий для нашої країни час на військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя народу.

Виклики, що постали перед нашою країною, народили нове покоління Героїв.

Відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність наші військовослужбовці демонструють кожної миті. Українські воїни швидкими темпами відроджують славні козацькі традиції в ім’я миру на рідній землі, заради спокою у домівках та достойного майбутнього дітей. І сьогодні українські воїни-захисники є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві.

Глибоко символічно, що поряд з Днем Збройних Сил України у календарі стоїть Міжнародний День волонтерів. З цієї нагоди щиро вітаємо не лише військових, а й волонтерів, які допомагають нашій армії у такий важкий час своєю добровільною, самовідданою працею, їхня допомога нашій армії неоціненна. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Дякуємо кожному захиснику, кожному волонтеру, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо. Сьогодні, як ніколи, маємо бути консолідованими, бути єдиними. Адже тільки в єдності ми сильні.

Бажаємо всім воїнам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, здоров’я, надійного родинного тилу.

Щастя, мирного неба, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни, ветерани, волонтери!

 

З повагою

міський голова                                                                                  В. Колісніченко

4 грудня 2019 року

Гребінківський ККП отримав ще один новий трактор. "Беларус-82.1" придбано за кошти інфраструктурної субвенції за 490 тисяч гривень. Це вже 6-та абсолютно нова комунальна техніка, придбана за останні 2 роки для потреб об'єднаної громади.

4 грудня 2019 року

04 грудня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій під головуванням міського голови Віталія Колісніченка.

Першочергово розглянуто проекти рішень питань, які будуть винесені на розгляд 28 (позачергової) сесії Гребінківської міської ради VІІ скликання, яка відбудеться 05 грудня 2019 року, та рекомендували сесії прийняти відповідні рішення з питань: про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на кінець 2018 року; про затвердження додаткового проєкту Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році; про внесення змін до рішення 16 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 24.01.2019 року № 541 «Про затвердження Плану соціально- економічного розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про затвердження Плану діяльності Гребінківської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2020 рік; про заходи щодо паспортизації дитячих ігрових майданчиків; про внесення змін до Програм Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

4 грудня 2019 року

6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України. Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

На території Гребінківської об’єднаної територіальної громади проживає 132 учасники антитерористичної операції, учасники операції Об’єднаних Сил.

До Дня Збройних Сил України виплачено матеріальну допомогу учасникам АТО, учасникам ООС на суму 66 тис.грн. Допомога виплачена відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до відділення Полтава-банк за адресою: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 11А. При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер. Телефон для довідок 9-12-67.

4 грудня 2019 року

3 грудня 2019 року в залі засідань Гребінківської міської ради зібрались представники органів місцевого самоврядування, депутати Гребінківської міської ради, учні та вчителі закладів освіти для участі у засіданні круглого столу “Я живу в громаді”.

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування – державне свято, що підкреслює значимість інституту демократичного суспільства.

З нагоди відзначення цього свята в Гребінківській міській раді було проведено конкурс малюнків серед учнів 1-8 класів “Громада очима дітей”. Напередодні журі в складі Цапенко Л.В., секретаря міської ради, Волошина В.А., заступника міського голови, Радченко Л.М., начальника відділу освіти, Кудрик О.О., головного спеціаліста відділу освіти, Науменко Т.Б., депутата Гребінківської міської ради та Бутурлим Н.О, керівника гуртка “Образотворче мистецтво” ЦДЮТ, розглянуло малюнки,  визначило переможців та призерів. Всі учасники отримали заохочувальні призи.

3 грудня 2019 року

Гребінківський ККП заступає на нічну зміну, щоб зранку мешканці об'єднаної громади змогли спокійно дістатися до роботи, школи, садочку. Для розчистки та посипки доріг було задіяно 4 одиниці техніки.

3 грудня 2019 року

3 грудня відзначаємо Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. Люди з обмеженими можливостями кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість людей. На території нашої громади проживає 63 інваліди І групи загального захворювання.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю виплачено матеріальну допомогу інвалідам І групи на суму 31 тис. 500 грн. Допомога виплачена відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади.

Для отримання матеріальної допомоги необхідно звернутися до відділення Полтава-банк за адресою: м.Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 11. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код. Телефон для довідок: 91-2-67.

3 грудня 2019 року

Рейтинг закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ та Гребінківського району за результатами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів імені П.Яцика та Т. Шевченка (переглянути).

3 грудня 2019 року

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили, що це шлях в нікуди. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед законом. 

Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі, і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Переймаючись буденними проблемами, всі жителі громади повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. Не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги.

Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя.

Тож хочеться побажати всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Нехай у цей день Господь обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує.

 

З повагою

міський голова                                                                                         В. Колісніченко

2 грудня 2019 року

30 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, української мови та літератури. Учні  закладів загальної середньої освіти громади показали такі результати:

Українська мова та література

7 клас

І місце – Гоч Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Клименко Т. І.)

ІІ місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

ІІІ місце – Князєв Артемій, учень  Гребінківської гімназії  (вч.Калина Т. П.)

ІІІ місце – Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т. П.)

2 грудня 2019 року

30 листопада 2019 року у приміщенні КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка» відбулося прекрасне спортивне свято на призи федерації греко-римської боротьби м.Гребінка.

У змаганнях взяли участь 140 учасників з міст Полтава, Кременчук, Черкаси, Золотоноша, Константинівка Донецької області, Миргород, Хорол, Решетилівка, Яреськи, Стасі, Лубни та Гребінка. Спортсменів привітала начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Радченко Л. М. На святі були присутні поважні гості: президент Федерації греко-римської боротьби України, депутат Полтавської обласної ради Олег Сазонов, президент Федерації греко-римської ботьби м. Гребінка, майстер спорту України, головний суддя Роман Смірнов.

2 грудня 2019 року

3 грудня 2019 року о 13-00 в залі засідань Гребінківської міської ради відбудеться Круглий стіл “Я живу в громаді” за участі старшокласників шкіл Гребінківської ОТГ, а також Конкурс учнівських проєктів “Гребінківська ОТГ: сьогодення та майбутнє”.

1 грудня 2019 року

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Жителі нашої громади, усе суспільство розраховують на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

Бажаємо вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. Миру, добра та злагоди вашим родинам!

 

З повагою

міський голова                                                                     В. Колісніченко


Анонси подій

16 грудня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) відбудеться засідання постійних депутатських комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації.

17 грудня 2019 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Згідно з розпорядженням міського голови №373 від 03 грудня  2019 року, 23 грудня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  29 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

На вимогу ч.4 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки під час розробки містобудівної документації.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.111589 sec.)