26 червня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2926
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 45292
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
23 червня 2019 року

Шановні державні службовці!

 

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Зі здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже саме діяльність державних службовців відігравала винятково важливу роль в розбудові державності. Кожен з вас, на своєму місті, виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення.

Завдяки вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій. У державному управлінні на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від відповідальності кожного з вас залежить успішність держави в цілому.

Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни, а родинне тепло, злагода та достаток допомагають у виконанні нелегкого й почесного професійного обов’язку.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                          В.І. Колісніченко

22 червня 2019 року

Шановні ветерани Другої світової війни!

Шановні жителі громади!

 

22 червня – день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту – Другої світової війни.

Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат – забрала життя мільйонів українців, частково або повністю стерла з карти світу сотні українських міст і сіл, принесла горе й сльози чи не в кожну українську родину.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, від дідів до онуків, з покоління у покоління.

Вічна пам’ять мільйонам невинних жертв, які забрала ця страшна війна. Вічна шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для прийдешніх поколінь. Будьмо сильними духом, як вони! Адже сьогодні Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які вже у ХХІ столітті захищають рідну землю. Тож воїни Другої світової війни є для них прикладом мужності, безмежного патріотизму та відданості своїй Батьківщині.

Миру, єдності, злагоди, сили та стійкості усім нам!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                               Віталій Колісніченко

21 червня 2019 року

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Напередодні Дня скорботи і пам’яті жертв війни заступники міського голови Володимир Зінченко та Валерій Волошин вшанували загиблих, поклавши квіти до пам’ятників героям Другої світової війни.

21 червня 2019 року

20 червня 2019 року відбулося пленарне засідання 21 сесії Гребінківської міської ради. Вела засідання секретар міської ради Людмила Цапенко. На розгляд депутатів було запропоновано 25 питань порядку денного. Після затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог депутати схвалили ряд дуже важливих рішень для подальшого життя об’єднаної громади. Зокрема встановлено місцеві податки і збори на 2020 рік. Проекти винесені на розгляд сесії пройшли регуляторну службу, громадські обговорення та були попередньо розглянуті на спільному засіданні депутатських комісій та виконкому. 

20 червня 2019 року

З метою попередження руйнування покриття автомобільних доріг під час значного підвищення температури повітря, згідно "Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів. України від 27 червня 2007 р. № 879, та на виконання окремого доручення Голови Державного агентства автомобільних доріг України №82-ОД від 26.04.19, Служба автомобільних доріг y Полтавській області визначила ділянки доріг, на яких під впливом вантажного транспорту можливе утворення деформацій покриття.

На час значного підвищення температури повітря (28°С і вище), у відповідності до статей 5, 9, 12, 27 Закону України "Про дорожній рух" та ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги", Служба автомобільних доріг з 01.06.2019 вводить обмеження руху транспортних засобів, маса яких перевищує 24т. або навантаження на вісь перевищує 7т., з 10 до 22 години на автомобільних дорогах з інтенсивним рухом:

1. М-03 Київ - Харків - Довжанський км 12б+700 ÷ км 395+064...

19 червня 2019 року

18 червня 2019 року під час спільного засідання члени виконавчого комітету та постійних депутатських комісій міської ради заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів, зокрема, розглянули питання, які будуть винесені на засідання 21 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 20 червня 2019 року та рекомендували сесії прийняти відповідні рішення.

18 червня 2019 року

18 червня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів заступник міського голови Володимир Зінченко. Підсумували події минулого тижня, заслухали стан справ по відділах міської ради та окреслили завдання на найближчий час. Зокрема більш детально зупинилися на наступних питаннях: підготовка до чергової 21 сесії міської ради; проведення оздоровчої компанії; підготовка до масових святкових заходів (Випускного вечора, Дня конституції та Дня молоді); прибирання стихійних смітників та інші.

16 червня 2019 року

Дорогі мешканці громади!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці! Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Бажаю вам здоров’я, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди у суспільстві. Нехай Свята Трійця завжди буде вашим покровителем!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                     В.І. Колісніченко

14 червня 2019 року

Шановні медичні працівники!

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя. Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та здоров’я. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.

Висловлюємо величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії.

Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я людей. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

 

З повагою,

міський голова                                                                                                В.І. Колісніченко

14 червня 2019 року

Напередодні Дня медичного працівника міський голова Віталій Колісніченко привітав працівників закладів медицини, розташованих на території об'єднаної громади, з професійним святом.

12 червня 2019 року в оновленій актовій залі Гребінківського Центру первинної медико-санітарної допомоги відбулися урочистості з нагоди Дня працівників медицини. Зі словами вдячності за невтомну працю та турботу про найголовніше, що є у людини - її здоров'я, звернувся до присутніх міський голова Віталій Колісніченко.

11 червня 2019 року

На виконання п.3 ст.10 Закону України “Про засади державної регіональної політики” від 5 лютого 2015 року №156-VIII та Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів затверджених Постановою КМУ від 11.11.2015р. №932, облдержадміністрацією розпочато роботу з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

У зв`язку з цим Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА проводить анкетування серед мешканців та бізнесових кіл громад. Просимо жителів та представників бізнесу об`єднаної громади активно долучитися до анкетування. Анкети знаходяться за наступними посиланнями:

для мешканців громади

для бізнесу

11 червня 2019 року

11 червня 2019 року відбулася щотижнева нарада за участі керівників та працівників структурних підрозділів міської ради, начальників комунальних закладів громади, в.о. старост. Провів нараду заступник міського голови Валерій Волошин. Після перевірки виконання доручень, наданих раніше, присутні приступили до вивчення нагальних питань.

Зокрема обговорено підготовку до проведення 21 чергової сесії міської ради, яка запланована на 20 червня на 14.00; стан виконання бюджету громади; роботу пришкільних таборів; стан вуличного освітлення та інші.

11 червня 2019 року

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до розпорядження міського голови від 04 червня 2019 року № 184 «Про проведення громадських слухань» 10 червня 2019 року в приміщенні міської ради по вул. Ярослава Мудрого, 35 відбулось громадське обговорення проектів регуляторних актів «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади» (презентація “Місцеві податки та збори”).

7 червня 2019 року

07 червня 2019 року під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Одним з важливих розглянуто питання про затвердження проекту, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2019 році.

6 червня 2019 року

Компанія з Києва закуповує сушену продукцію у населення (ягоди, фрукти, в т. ч. полуницю, дику вишню та ін.).

Вбачаємо в цьому можливість для розвитку громади - заробіток малозайнятих членів громади - пенсіонерів, жінок в декретних відпустках, школярів на канікулах та готові, в разі потреби, допомогти організувати сушіння.

Контактна особа - Олена, тел.: 068-386-21-50

6 червня 2019 року

4 та 5 червня 2019 року в Гребінківській ДМШ відбулися лекції-концерти та виставки дитячих робіт класу образотворчого мистецтва для пришкільних таборів закладів загальної середньої освіти міста.

У концерті, який підготували учні школи, прозвучали різножанрові інструментальні твори у виконанні юних артистів: Анни Дробжевої, Руслана Крутія, Максима Солодка, Івана Роботи, Максима Павленка, Анни Хребет, Жанни Дяченко, Жасмін Левченко, Влади Карабут, Таміли Мамаюсупової, Максима Савчука, Ольги Гоч, Анастасії Бондаренко, Анастасії Загірної, Вікторії Комар, Жанни Дяченко.

6 червня 2019 року

Шановні журналісти!

 

Сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця потрібна і відповідальна. Саме ви професійно та неупереджено на своїх робочих місцях правдиво і об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність. Ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості, демократії і законності. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення віри та надії у майбутнє. Ви здатні вирішувати проблеми громади в цілому і в цьому ваша допомога нам дуже потрібна.

Дякуємо вам за принциповість і об’єктивність. Нехай усі справи, за які береться ваша велика творча сім’я приносять лише позитивні емоції і результати! Бажаємо успіхів у ваших починаннях, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удачі, злагоди та достатку вам і вашим родинам!

Ясного розуму та гострого пера!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                    В.І. Колісніченко

4 червня 2019 року

З настанням літніх канікул свою роботу розпочали оздоровчі пришкільні табори. Для школярів заплановані цікаві екскурсії, майстер-класи, ігри та багато веселого спілкування на свіжому повітрі. А відновити сили та запастися енергією допоможе безкоштовне дворазове харчування. У філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІI ступенів №4 після ремонту відновила свою роботу шкільна їдальня. Тепер діти мають змогу своєчасно отримувати гаряче харчування в комфортних умовах. А кухарі готувати смачні страви на новому обладнанні та користуватися сучасною технікою.

4 червня 2019 року

Кінець травня у закладах дошкільної освіти Гребінківської об’єднаної територіальної громади ознаменувався проведенням в старших групах випускних свят. У святково вбраних залах - батьки, педагоги, гості. А найголовніше — випускники, які з нетерпінням чекали на початок свята. Усі діти показали свій талант, свої уміння та навички, які вони здобули у садочках, якими пишаються не тільки вони, але й вихователі та батьки. Линуло багато пісень про садочок та майбутні перші шкільні роки.

4 червня 2019 року

4 червня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій підвели підсумки минулого тижня, обговорили нагальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема зупинилися на питаннях поточного ремонту доріг у Слободо-Петрівському старостаті, капітальному ремонті частини приміщення міської ради, де планується розмістити новий Центр надання адміністративних послуг. Також розпочинаються поточні ремонти у 13 початкових класах у школах громади. Від сьогодні у їдальні філії Гребінківській ЗОШ №1 діти будуть харчуватися в оновленій, сучасній їдальні. Там провели капітальний ремонт та закупили сучасне обладнання для харчоблоку.

1 червня 2019 року

Дорогі діти! Шановні батьки!

 

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Одвічна істина – «діти – наше майбутнє». Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, мирного неба над головою!

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю рідного краю та України.

 

З повагою,

міський голова                                                                                                               Віталій Колісніченко


Анонси подій

30 червня з 20-00 години в парку міського Будинку культури розпочнуться святкові заходи, присвячені Дню молоді.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.116632 sec.)