26 липня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9772
візитів сьогодні: 38
візитів всього: 147488
Погода
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
25 липня 2021 року

Шановні працівники сфери торгівлі!

 

Гребінківська міська рада щиро вітає вас з вашим професійним святом! 

Бажаємо бути завжди налаштованими на успіх, отримувати бажаний прибуток, легко і просто знаходити клієнтів, розвиватися і отримувати від роботи не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. Зичимо привітних покупців, великих продажів і благополуччя у всьому. 

Нехай життя буде наповнене щасливими днями, веселими моментами, приємними подіями і постійною удачею, міцним здоров'ям, повагою і вдячністю оточуючих.

 

З повагою

міський голова                                                                           Віталій Колісніченко

 

24 липня 2021 року

До уваги жителів Лубенського району!

У вівторок, 27 липня, у приміщенні Лубенської районної державної адміністрації (м.Лубни, пл. ак. А.Бекетова, 19) відбудеться прийом громадян депутатом Верховної Ради України Анастасією Ляшенко.

Запис на прийом здійснювати за номером телефону 0(94) 964 92 14.

21 липня 2021 року

Хто може вакцинуватись в Україні?

- Усі охочі українці старші 18 років,

- іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні,

- особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус.

Ви можете записатися на вакцинацію до зручного для вас пункту щеплення чи центру масової вакцинації. Контакти та адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/ та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

21 липня 2021 року

В липні 2021 року на засіданні комісії з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальної допомоги розглянуто 25 заяв мешканців Гребінківської міської територіальної громади.

Комісія рекомендувала міському голові надати матеріальні допомоги на лікування відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської територіальної громади на суму 38 тис. 500 грн.

20 липня 2021 року

ВООЗ минулого тижня вже заявила про збільшення випадків захворювання в усьому світі і пов’язує це з поширенням штаму «Дельта», який значно легше передається, ніж інші штами.

Що варто знати про цей різновид вірусу COVID-19 та як від нього захиститися.

Вперше штам «Дельта» ідентифікували в грудні минулого року в Індії. А вже у липні його зафіксували в 111 країнах і за прогнозами ВООЗ за кілька місяців він стане домінуючим у світі.

Які особливості штаму «Дельта» COVID-19?

«Дельта» поширюється швидше за інші штами.

«Дельта» у 1,6 рази агресивніший, у 2,3 рази частіше призводить до госпіталізації, у 1,5 рази частіше – до реанімації.

20 липня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 2 по 8 серпня 2021 року (переглянути графік відключень).

20 липня 2021 року

Профорієнтаційна робота в ОНЛАЙНІ

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація населення. Адресність і своєчасність профорієнтації допоможуть серйозно й виважено підійти до вибору професії. А вдалий вибір, як відомо,  дає змогу знайти роботу до душі.  

Під час дії карантину послуги Державної служби зайнятості стали більш  доступними для людей.

З урахуванням карантинних вимог прийом громадян районними, міськими, міськрайонними філіями Полтавського обласного центру зайнятості та Кременчуцьким міськрайонним центром зайнятості був обмежений. 

19 липня 2021 року

Усі вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет. Щеплення — добровільні й безоплатні

Пункт щеплення працює в Гребінківському Центрі первинної медико-санітарної допомоги щодня з 9.00 до 16.00 крім суботи та неділі.

Проконсультуйтеся у свого сімейного лікаря та вакцинуйтеся.

Телефон для довідок +380 5359 97 4 17

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні https://vaccination.covid19.gov.ua/

16 липня 2021 року

З 1 липня у співпраці з Державною податковою службою України розпочалися інспекції Держпраці з метою виявлення роботодавців, що використовують незадекларовану працю, та стимулювання їх до переходу до формальних трудових відносин. Заходи відбуватимуться відповідно до Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

Дізнайтеся більше про незадекларовану працю https://bit.ly/3xQhWkR.

15 липня 2021 року

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

Як відбувається проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі?

• Якщо щодо страхового випадку працівника сформують електронний медичний висновок замість видачі паперового лікарняного, на його підставі автоматично сформується е-лікарняний.

13 липня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 26 липня по 1 серпня 2021 року (переглянути графік відключень).

7 липня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 19 по 25 липня 2021 року (переглянути графік відключень).

7 липня 2021 року

Амброзія полинолиста – карантинний вид бур’яну, який окрім засмічення сільськогосподарських угідь та суттєвого знищення їх урожайності, викликає алергічну реакцію у людини. Діапазон пристосування цієї рослини дуже великий, а людина своєю недбалістю та безгосподарністю створює найсприятливіші умови для інтенсивного її розповсюдження. Сходи амброзії з’являються в травні. Масове цвітіння спостерігається липні – вересні. Розмножується  амброзія насінням,  одна рослина формує близько 40 тис. насінин. Під час масового цвітіння амброзія полинолиста утворює мільярди пильцевих зерен, котрі піднімаються з потоком повітря і переносяться, особливо на відкритій місцевості, вітром до двох кілометрів, через що в населення, схильного до алергії, з'являється захворювання.

4 липня 2021 року

Вже стало доброю традицією щороку напередодні свята Івана Купала збиратися на галявині в селі Слободо-Петрівка, аби привітати його жителів  з Днем села. Цьогоріч ця традиція не стала винятком. Зібралися тут і місцеві жителі , і гості, і аматори сцени. Привітав присутніх перший заступник міського голови Володимир Зінченко, з вітальним словом до громади звернулася староста сіл Світлана Єфременко.

Ведучі свята нагадали присутнім часи різних епох, коли відбувалося становлення їхніх сіл, формувалися місцеві звичаї та традиції, а бурхливі події змінювали людей. Саме так міцнів їх дух, зростало прагнення до волі та мирної праці.

Привітали слободо-петрівці своїх довгожителів - Миколу Івановича Терещенка та Ольгу Сергіївну Гребінь.

4 липня 2021 року

Шановні працівники Національної поліції України!

 

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та всебічній підтримці з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання зі зміцнення законності та правопорядку в Україні.

На ваші плечі покладено виключно відповідальне і благородне завдання — служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання громадського порядку та безпеки.

З крупиць добра, сміливих вчинків, героїчних подвигів, ціною яких нерідко стає власне життя, українська поліція в умовах бурхливого сьогодення створює свій авторитет та престиж.

Нехай Ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю. Щиро зичу Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, Миру, щастя, добра, злагоди та натхнення у Вашій почесній праці в ім’я незалежної України.

 

З повагою

міський голова                                                                                               Віталій Колісніченко


Актуально
20 липня 2021 року

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Центру позашкільної освіти.

16 липня 2021 року

Стало гарною традицією в першу неділю серпня святкувати День міста Гребінка. З нагоди свята виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує огляд-конкурс на кращий благоустрій...

8 липня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

5 липня 2021 року

Інформація про намір зміни тарифу на послугу  з постачання теплової енергії ВСП «Кременчуцьке територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця»

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послугу з постачання теплової енергії, що надається ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" на території м.Гребінка.

15 червня 2021 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

3 червня 2021 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

5 травня 2021 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків та проведення перерахунку за встановлення, заміну та обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподілу між споживачами ОКВПТГ “Лубнитеплоенерго” окремо по кожній будівлі.

29 квітня 2021 року

Повідомлення про оприлюднення Проєктів регуляторних актів – рішення Гребінківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території Гребінківської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гребінківської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

11 березня 2021 року

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.270105 sec.)