13 квітня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 8561
візитів сьогодні: 342
візитів всього: 128780
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
13 квітня 2021 року

Цієї зими мешканці Гребінківської громади, як і більшість жителів майже всієї території України, потерпали від хуртовин й снігопадів. Міська рада діяла максимально оперативно, щоб скоординувати роботу з подолання наслідків негоди та якнайскоріше розчистити дороги та тротуари від снігу.

Для вище вказаних робіт було залучено всі одиниці техніки Гребінківського комбінату комунальних підприємств, працівники якого працювали безупинно, навіть уночі.

Крім того, на допомогу в розчистці території громади від снігу відгукнулися  керівники фермерських господарств та підприємці, які на благодійних умовах надали спеціальну техніку. Роботи проводилися злагоджено. Люди не шкодували часу, коштів, щоб допомогти жителям громади вибратися зі снігового капкану.

Міський голова Віталій Колісніченко, депутатський корпус висловлюють слова щирої подяки від себе особисто та жителів  громади  всім тим, хто долучився до спільної праці в боротьбі з наслідками снігопадів. Велике спасибі Вам за небайдужість, активну життєву позицію, прагнення робити добро. Міцного здоров`я Вам і щедрої ниви!

Допомогу в розчистці снігу було надано:

с.Березівка, с.Корніївка – ТОВ «Мадег», ФОП Мухін В.О.

с.Григорівка, с.Писарщина, с.Стукалівка, с.Михайлівка – фермери Булатецький М.І., Булатецький М.М., ПП Охріменко С.В.

с.Короваї, с.Лутайка – СФГ «Нове-2» (Тараненко О.Г.), СФГ «Мрія» (Коломієць М.О.), ФОП Кофейніков Ю.М., ФОП Гавриленко В.П., ПП Панімаш Б.П.

с.Кулажинці, с.Наталівка, с.Олексіївка – СФГ «Відродження» (Гавриленко А.І.), ПП Воронинці (Бондаренко М. І.), ФГ «Тера Агро» (Терещенко В. В.), ФГ «Кулажинці Агро» (Дяченко М. М.)

с.Майорщина, с.Сліпорід-Іванівка – СТОВ «Прогрес»

с.Мар’янівка, с.Новодар – ПП «Мар’янівське – 2014 (Пономаренко Ю.П.) особливо потрібно відмітити роботу тракториста Охріменка В., який вже до 7 год. ранку у нічний час виконував роботи, ТОВ СП «НІБУЛОН» (Затоський С.С.)

с.Овсюки, с.Покровщина – ТОВ «Баришівська зернова компанія» в особі регіонального директора Шпака Р.Г.

с.Олександрівка, с.Високе, с.Осавульщина, с.Павлівщина, с.Сімаки,

с.Почаївка, с.Бесідівщина, с.Сотницьке, с.Новоселівка, с.Скочак – СФГ «ТАТІАНА» (Мотрич Ю.М.), СФГ «Нове-2» (Тараненко О.Г.)

с.Рудка, с.Горби – СФГ «Каміла» (Буць І.І., Буць К.І.), ПП Охріменко С.В.

с.Сербинівка, с.Грушківка, с.Саївка – СТОВ Зернова компанія «ХОРС» (Ласьков В.А.), СФГ «Україна» (Іванюта С.І), СТОВ «Саївське» Варєннікова О.М.), СФГ «Ірина» (Волошин Л.С.), ПП «Сербинівське» (Сухенко В.В.)

с.Слободо-Петрівка, с.Гулаківка, с.Загребелля, с.Оржиця, с.Польове - СФГ «Україна» (Іванюта С.І), СФГ «Бірюза» (Затинайко  М. І.)

с.Тарасівка – СТОВ «Прогрес», одноосібники – Бугар В.Ф., Штепа С.А., Нагрий О.А.

с.Тополеве, с.Відрадне, с.Світанок – ТОВ "ГЯДТ АГРО" (Мартиненко І.В.), СФГ «Нове-2» (Тараненко О.Г.), СФГ «Влада» (Тараненко З.В.), «ТАТІАНА» (Мотрич Ю.М.), одноосібники – Куліш Н.М., Куліш В.І., Шевченко А.М.

Сподіваємося на подальшу співпрацю для покращення благоустрою у сільських населених пунктах громади. І закликаємо всіх долучитися до акції За чисте довкілля і надавати техніку для вивозу сміття, сухого листя та гілок.

Велике спасибі Вам за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю! Разом робимо громаду кращою.

12 квітня 2021 року

08 квітня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно -  екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Гребінківської міської територіальної громади по питанню епідемічної ситуації на території області та запровадження додаткових протиепідемічних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. на території Гребінківської міської територіальної громади.  Протокол засідання комісії додається.

12 квітня 2021 року

Основною метою діяльності Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» є утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, здійснення функцій замовника та технічного нагляду з будівництва, реконструкції, ремонтів доріг та забезпечення безпеки дорожнього руху, а також покращення дорожньої інфраструктури.

12 квітня 2021 року

9 квітня у приміщення міського Будинку культури відбулося пленарне засідання 7 сесії міської ради. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко, в роботі сесії взяли участь 22 депутати. Розглянули 143 проекти рішень.

Затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм підтримки учасників АТО, породіль та окремих незахищених категорій населення. Від початку року матеріальні допомоги отримали 177 мешканців громади на загальну суму 247 тисяч гривень.

Далі затверджено ряд рішень з освітніх питань. Зокрема прийнято рішення про виплату щомісячної стипендії у розмірі 1000 гривень Великій Юлії Валеріївні, вихованці Гребінківської ДЮСШ, яка стала переможницею Чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2008-2009 року народження. Також затвердили Положення Про грошові винагороди педагогічним працівникам, учням-переможцям та призерам.

12 квітня 2021 року

Із 1 квітня на водних об’єктах Полтавщини стартувала весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів.

Її терміни встановлені відповідно до наказу управління Держрибагентства у Полтавській області (https://bit.ly/3cuuAy7):

- на Кам’янському водосховищі в межах адміністративної території області – з 01 квітня по 09 червня;

- Кременчуцькому водосховищі у межах адміністративної території області – з 01 квітня по 09 червня;

- інших рибогосподарських водних об’єктах – з 01 квітня по 20 травня;

- в придаткових системах річок – з 01 квітня по 30 червня.

9 квітня 2021 року

Білі, червоні, жовті, рожеві троянди своєю красою будуть вражати жителів та гостей нашого міста. Квіти, придбані за власний кошт працівників культури  та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради, були  висаджені  біля пам’ятника нашому славетному земляку Євгену Гребінці.

Запрошуємо кожного мешканця нашої громади долучитися до озеленення своїх населених пунктів. Разом робимо громаду кращою!

9 квітня 2021 року

В рамках підготовки до проведення пленарного засідання 7 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання, відбулися засідання постійних депутатських комісій.

7 квітня постійні комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг погодили порядок денний 7 сесії та розглянули проекти рішень, що виносяться на розгляд сесії. Зокрема рекомендовано до затвердження на сесії рішення «Про затвердження Статутів комунальних підприємств сільських населених пунктів громади» та «Про передачу об’єктів інфраструктури у господарське відання комунальному підприємству «Олексіївське», а також 124 проекти рішень із земельних питань. 

7 квітня 2021 року

Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» запрошує до співпраці  і пропонує розширити знання і підвищити кваліфікацію на короткотермінових курсах за такими напрямками:

«Фермерство - школа успішного аграрія». Курс  включає питання як теоретичного характеру, так і практичного спрямування:

- правові аспекти створення фермерського господарства;

- основи бізнес-планування

- основи маркетингу

- квіти та декоративні культури

- птахівництво. Кури яєчного та м’ясного напрямку

7 квітня 2021 року

Приємною звісткою для Гребінківської ДМШ стали результати участі учнів у Міжнародному конкурсі мистецтв «Cоняшник» (м.Київ, 28 березня). Завдяки придбаним громадою новим духовим музичним інструментам, наполегливій праці учнів і викладачів вихованці школи змогли продемонструвати високі результати. В конкурсі, який проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, в різних номінаціях і вікових категоріях взяли участь і отримали відзнаки...

7 квітня 2021 року

З 2 по 4 квітня на базі КЗ «Спортивний комплекс м.Гребінка» 10 найкращих юнацьких команд України (крім команд обласних центрів) виборювали звання Чемпіона ГО ВФСТ «Колос» з футзалу в найстаршій віковій категорії U-15. Переможцями стала команда "Олімпік" з Слобожанська (Дніпропетровська обл.), 2 місце – команда «Колос» м.Дергачі (Харківська обл.), 3 місце у команди "Колос" м. Ямпіль (Вінницька обл.). Команда Гребінківської ДЮСШ на 4 місці.

7 квітня 2021 року

Запитували? Відповідаємо!

Як визначається обсяг доходу фізичної особи підприємця - платника єдиного податку другої – четвертої груп для визначення необхідності застосовування РРО та/або ПРРО з 01.01.2021 року?

Відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які не застосовують РРО та/або програмні РРО відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
      Поряд з цим п. 296.10 ст. 296 ПКУ передбачено, що РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

7 квітня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 19 по 25 квітня 2021 року (переглянути графік відключень).

7 квітня 2021 року

Зелені дерева, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом.

6 квітня працівники культури Гребінківської міської ради та Центру професійного розвитку педагогічних працівників впорядкували територію парку Гребінківського міського будинку культури.

Найменша дрібничка зроблена у цьому плані кожним жителем принесе суспільну користь і зробить наше місто кращим.   

Нехай чистота та охайність стане Вашою доброю звичкою. 

5 квітня 2021 року

За результатами участі у Міжнародному Фестивалі-конкурсі Талантів «ПІСЕННА і ТАНЦЮВАЛЬНА ХОРТИЦЯ» (27 березня)  учні Гребінківської дитячої музичної школи стали переможцями у номінації «вокал»:

Надія Васильєва отримала Диплом ІІ ступеня (клас викладача Таїсії Олександрівни Гринь) і Марина Бощенко - Диплом І ступеня (клас викладача Наталії Олексіївни Гринь).

Вітаємо дівчаток і викладачів з перемогою!

5 квітня 2021 року

Гребінківський район газопостачання доводить до відому, що 06.04.2021 року з 09-00 до 13-00 год. буде припинено газопостачання в м.Гребінка по вулицях Котляревського, Ломоносова, Молодіжній, Перемоги, Вокзальній, пр.Вокзальний, Козацькій, Весняній, Лермонтова, Шевченка, Шмідта, Богдана Хмельницького, Садовій у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

2 квітня 2021 року

У Полтавській області за 33,5 млн. грн. планують придбати для 14-ти громад 18 нових шкільних автобусів, один з яких буде пристосований для візків.

24 березня Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської облради оголосив тендер на поставку 18 спеціалізованих шкільних автобусів. Один з них буде пристосований для перевезення школярів на інвалідних візках. Очікувану вартість машин оцінили у 33,6 млн. грн. Про це стало відомо з порталу Prozorro. (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-24-004682-c)

Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, придбані автобуси будуть призначені для 18 закладів у 14-ти громадах.

2 квітня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 12 по 17 квітня 2021 року (переглянути графік відключень).

2 квітня 2021 року

Сьогодні отримали результати участі Зразкового ансамблю Джерельце в XVI Всеукраїнському музичному конкурсі «Класичний меридіан» (м.Київ, 25 березня), де вокальний ансамбль став лауреатом Другої премії в номінації «Академічний вокал». Колектив вже 20 років співає і отримує високі нагороди під керівництвом директора Гребінківської дитячої музичної школи  Наталії Гринь. Супроводжував виступ молодий і талановитий концертмейстер Валерій Коломієць. Вітаємо учнів і викладачів!

2 квітня 2021 року

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю.

Визначені такі строки:

- Кам’янське водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 01 квітня по 09 червня;

- Кременчуцьке водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 01 квітня по 09 червня;

- у всіх інших рибогосподарських водних об’єктах в межах підконтрольної території – з 01 квітня по 20 травня...

2 квітня 2021 року

З метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізації виховної і патріотичної роботи, виявлення художніх здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці викладачів 6 лютого 2021 року в режимі онлайн організовано та проведено 3-й (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням.


Актуально

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради».

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.278367 sec.)