18 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2426
візитів сьогодні: 14
візитів всього: 39506
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
15 лютого 2019 року

15 лютого біля пам'ятного знака на честь загиблих і померлих учасників бойових дій на території інших держав проведено урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан.

З вітальним словом виступили: міський голова Віталій Колісніченко, голова Гребінківської райдержадміністрації Віталій Роспопов, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко та голова Гребінківської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Роман Ніколаєнко. Воїни-інтернаціоналісти були нагороджені медалями "Честь, мужність, пам'ять" та грамотами Гребінківської міської ради.

15 лютого 2019 року

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. Ви, шановні земляки, як ніхто знаєте справжню ціну війни та миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Вірні присязі, ви мужньо та героїчно виконували свій військовий обов’язок на афганській землі, проявляючи найкращі якості: сміливість, відданість та відвагу. Афганська війна глибоко врізалась у народну пам’ять, але ніхто й гадки не мав, що сьогодні бойові дії будуть вестись і на території нашої держави. Кожна пора породжує своїх героїв. В українських хлопців, що сьогодні стоять в рядах захисників України та боронять рідну землю, не вичерпалася вірність обов'язку й традиціям старших поколінь.

Кажуть, час заліковує рани, але без минулого немає сьогодення, і не може бути майбутнього. Поки ми пам'ятаємо - ми живемо. Ми схиляємо голови в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети. Пам'ять про них увічнена не тільки в обелісках і пам'ятниках, вона живе в наших серцях.

Щиро вітаємо воїнів-інтернаціоналістів, які сьогодні з нами, членів їх сімей з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Бажаємо добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                        В.І. Колісніченко

14 лютого 2019 року

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі.

Спалахи кору мають циклічний характер і відбуваються кожні 5—6 років. Головна причина спалахів — низьке охоплення щепленнями. 9 з 10 неімунізованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Кір — небезпечне вірусне захворювання, що швидко поширюється. Кір – одна з головних причин дитячої смертності в світі.

В Гребінківському районі за 2018 рік захворіло 7 осіб, інтенсивний показник на 100 тис. населення - 31,5. З початку 2019 року захворіло 8 осіб, дорослих - 7, дітей -1; показник на 100 тис. населення - 36,01. Територіально випадки захворювання зареєстровані: в м Гребінка 3 випадки, по 1 випадку - с.Короваї, с.Почаївка, с.Бесидівщина та 2 випадки в с.Тарасівка (сімейне вогнище).

14 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг та комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва під головуванням міського голови Колісніченка В.І.

Першочергово розглянуто проекти рішень з питань, які будуть винесені на розгляд 17 сесії міської ради 7 скликання 18 лютого 2019 року.

Заслухано проекти рішень з питань про затвердження звіту про виконання бюджету Гребінкіської міської об'єднаної територіальної громади за 2018 рік та про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

12 лютого 2019 року

12 лютого 2019 року  рамках підготовки до проведення чергової 17 сесії Гребінківської міської ради відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг. Під час засідання комісії затвердили порядок денний та розглянули проекти рішень, що виноситься на розгляд сесії. З розглянутих питань рекомендовано прийняти відповідні рішення. 

12 лютого 2019 року

12 лютого 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду за участі керівників та спеціалістів міської ради та її виконавчих органів, начальників комунальних підприємств, в.о. старост. На початку наради було заслухано інформацію про стан виконання доручень міського голови та обговорено план роботи на поточний тиждень.

Заступник міського голови Володимир Зінченко поінформував, що закінчуються роботи з виготовлення технічних паспортів для закладів освіти об’єднаної громади. Також розпочато роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації для облаштування у міському парку по вулиці Ярослава Мудрого пам’ятного знаку воїнам АТО та ООС. 

12 лютого 2019 року

“Не своє – не шкода”. За таким принципом живуть деякі мешканці нашого славного міста Гребінка. Поодинокі прояви вандалізму в місті зазвичай не набирають широкого розголосу, однак, створюють досить некомфортне середовище, і в цьому плані дрібницями вже не здаються. Вандали навмисно руйнують місто, знищують об’єкти благоустрою та наносять фінансові збитки громаді.

Яскравий приклад байдужості до майна громади, неповаги до чужої праці та нехтування загальноприйнятих норм поведінки в суспільстві можна спостерігати на перехресті вулиць Магістральна та Євгена Гребінки. Тут невідомі “герої” пошкодили черговий банер.

11 лютого 2019 року

8 лютого 2019 року для Гребінківської дитячої музичної школи став днем перемог і нових творчих здобутків. Учні та викладачі брали участь у двох конкурсах – IV турі чемпіонату України з хореографічного мистецтва ART dance 2019 (м. Київ) і XVIII Міжнародному фестивалі-конкурсі «Мистецькі барви 2019» (м. Прилуки). Зразковий хореографічний колектив «Забава» (кер. О. Лісова) у номінації «Народний танець» нагороджений двома дипломами «Срібний чемпіон». Бощенко Софія (викладач Цюк Ю.М.) в номінації «Інструменталісти 9-14 років» отримала Диплом III ступеня, Сухоносова Анна (викладач Гречановська А.О.) в номінації «Живопис» нагороджена Дипломом II ступеня, вокальне тріо викладачів «Мальви» (кер.Н.Гринь) у номінації «Академічний вокал, професіонали» отримали Диплом II ступеня. Вітаємо!

8 лютого 2019 року

9 лютого 1943 року на курській землі здійснив свій подвиг командир відділення роти протитанкових рушниць, звичайний сільський хлопець з с. Слободо–Петрівка Григорій Кагамлик. Далеко за межами Полтавської області відоме ім'я нашого земляка. Йому було лише двадцять років, коли він здійснив безсмертний подвиг, віддавши в ім'я волі народу найдорожче – життя. Час не в силах стерти з народної пам'яті  подвиг героя.

8 лютого відбулися заходи з нагоди 76 річниці з дня подвигу Г.Кагамлика. В с. Слободо-Петрівка вшанували пам'ять покладанням квітів до пам’ятника Героя, в Слободо–Петрівській ЗОШ І-ІІІ ст. провели національно-патріотичний захід «Ми пам’ятаємо».

6 лютого 2019 року

6 лютого 2019 року у міському Будинку культури відбулася зустріч викладачів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з учителями та учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківської ОТГ та району.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили:

Харьковщенко Євген Анатолійович – завідувач кафедри та відділення  релігієзнавства КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор.

Комаха Лариса Григорівна – заступник декана з навчальної роботи філософського факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор.

Неліпа Дмитро Васильович – завідувач кафедри державного управління КНУ ім. Т. Шевченка, доктор політичних наук, професор.

5 лютого 2019 року

5 лютого 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів міської ради, в.о. старост, керівниками комунальних підприємств, на якій підсумував події, які відбулися в об’єднаній громаді за минулий тиждень та озвучив план заходів на найближчий період. На початку наради Віталій Іванович подякував всім причетним до підготовки та проведення святкових та урочистих подій з нагоди 207 річниці від дня народження Є.П. Гребінки. Всі заплановані заходи пройшли на високому рівні та подарували жителям громади та гостям позитивні емоції.

Заступник міського голови Володимир Зінченко поінформував про проблеми з водопостачанням у деяких районах міста. На жаль комунальне підприємство не може вплинути на хід ремонтних робіт, оскільки водогін знаходиться на балансі виробничого підрозділу "Кременчуцьке територіальне управління" філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд".

5 лютого 2019 року

02 лютого 2019 року у манежі КЗ «Спортивний комплекс» міста Гребінка проходив чемпіонат з легкоатлетичного чотириборства серед команд  вихованців 2006 року народження дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтавської області. Учасниками  були спортивні школи міст Пирятина, Лохвиці, Лубен, Полтави, Кременчуцького району та Кременчуцької  ДЮСШ №1.

Перше командне місце в чемпіонаті посіла Гребінківська ДЮСШ, друге – Лохвицька, третє – спортивна школа міста Пирятин.

В особистому заліку вихованці Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Великий та Марія  Зінченко вибороли відповідно І та ІІІ місця. Вітаємо з перемогою!

4 лютого 2019 року

2 лютого 2019 року виповнилося 207 років з дня народження нашого славетного земляка, байкаря, письменника, поета, філософа, видавця, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки. Масштабні святкування та урочисті події пройшли в Гребінківській об’єднаній громаді, малій батьківщині Євгена Павловича.

Напередодні, 26 січня, у Гребінківському міському будинку культури, традиційно перед річницею дня народження Євгена Гребінки, відбувся регіональний літературний конкурс читців творів нашого земляка, заснований Гребінківською міською радою. У конкурсі взяли участь 73 учасники. Журі визначило переможців у кожній з чотирьох вікових груп, а також визначило володаря гран-прі. Усі учасники отримали дипломи за участь, а міський голова Віталій Колісніченко нагородив переможців.

1 лютого 2019 року

1 лютого в «Гребінчиній світлиці» Гребінківського народного краєзнавчого музею відбувся інформаційно-просвітницький захід «Кава з добродієм Гребінкою», присвячений 207-ій річниці від дня народження нашого земляка, поета, байкаря, громадського діяча Євгена Павловича Гребінки. На свято завітав міський голова Віталій Колісніченко, який виступив з вітальним словом та привітав присутнього ювіляра Коваленка Григорія Петровича з 75 річчям.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №18 від 28 січня 2019 року, 18 лютого 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 17 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.085075 sec.)