26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 103
візитів сьогодні: 222
візитів всього: 92370
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 вересня 2014 року

26-27 вересня 2014 року Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь взяв участь у ІХ щорічній Конференції малих міст України, тема якої „Роль Асоціацій в проведенні реформи місцевого самоврядування. Представництво та захист інтересів місцевого самоврядування“. Конференцію  організовано за підтримки: Програми Ради Європи „Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні“, Швейцарсько-українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні“ DESPRO, Програми розвитку ООН в Україні. 

25 вересня 2014 року

24 вересня проведено чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому головував виконуючий обов’язки міського голови  Ігор Шикеринець. Виконкомом міської ради прийнято рішення щодо встановлення тарифу ПП „Хазар-2007“ на послугу з централізованого опалення для населення та постачання теплової енергії для ДНЗ „Ромашка“.

24 вересня 2014 року

24 вересня у Пирятинській районній бібліотеці для дітей розпочав роботу дводенний семінар-практикум працівників районних та міських бібліотек для дітей під назвою «Підтримка читання підростаючого покоління: новий формат і нові можливості». На відкритті заходу учасників зібрання привітали заступник  голови Пирятинської районної ради Василь Митропан, начальник відділу культури, туризму та архіву райдержадміністрації Лідія Прокопенко та в.о. директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного Лариса Митрофанова. 

23 вересня 2014 року

Під час проведення заходів 20.09.2014 із нагоди святкування 860-ї річниці з дня заснування міста Пирятина була організована виставка виробів народних умільців, де були представлені роботи 11 учасників міст Пирятин та Гребінка. 

23 вересня 2014 року

20 вересня пирятинці відсвяткували величну дату  - 860-річчя з дня заснування рідного міста. 

22 вересня 2014 року

В рамках відзначення 860-ї річниці з дня заснування міста Пирятина під час урочистостей визначено переможців щорічного міського конкурсу з благоустрою міста „Найкращий будинок та благоустрій території“. Переможцям та учасникам конкурсу міський голова Олексій Рябоконь вручив Почесні грамоти Пирятинської міської ради та пам’ятні подарунки.

22 вересня 2014 року

Приємним подарунком та сюрпризом для всіх закоханих пирятинців на День міста стало відкриття „лавочки закоханих“, яку встановили в центрі міста біля фонтану. 

19 вересня 2014 року

18 вересня 2014 року  відбулася  сходка  мешканців  вулиць  Острів, Лермонтова, Кутузова та провулку Рибацький за участю міського голови Рябоконя О.П., працівників апарату виконавчого комітету та директора КП „Каштан“ Скочка В.І. 


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.258297 sec.)