26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 106
візитів сьогодні: 235
візитів всього: 92379
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
23 вересня 2015 року

15 вересня 2015 року відбулося засідання 32-ої сесії Гребінківської  міської ради шостого скликання. В присутності запрошених на сесію: голови районної державної адміністрації Роспопова В.В., голови районної ради Зінченка В.М.,  заступників  міського голови, керівників відділів та спеціалістів міської ради, членів виконавчого комітету та  засобів масової інформації, депутати розглянули актуальні питання життя міста.

Порядок денний сесії був таким :

  1. Про виконання бюджету міста за 8 місяців п. р.
  2. Про внесення змін до бюджету міста на 2015
  3. Про затвердження розпоряджень міського голови прийнятих в міжсесійний період з питань внесення змін до бюджета міста.
  4. Про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до міської Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення міста на 2015 рік та відповідно до міської Програми підтримки військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО та членів сімей на 2015 рік.
  5. Про розгляд звернень громадян, підприємств, організацій та установ щодо земельних відносин.
1 вересня 2015 року

    Шановні діти, батьки, педагоги нашого міста!
    Від імені Гребінківської міської ради, її виконавчого комітету  прийміть самі добрі та найщиріші побажання у День знань. Початок нового навчального року – завжди свято, він символізує новий етап у роботі педагогічних колективів, в осягненні учнями законів науки та громадського життя, дивовижного світу знань і відкриттів.
   1 вересня – особливий день для першокласників, для яких вперше продзвенить шкільний дзвінок. В цей день відбудеться їхній перший урок і перше побачення зі школою. Хочемо побажати їм завжди  прагнути  до вершин знання і в житті ніколи не відступати, а вчитися тільки із задоволенням!
    Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
    Педагогічним колективам бажаємо невичерпної сили та сміливості, стійкості й максимального оптимізму, життєвої енергії для досягнення всіх поставлених завдань; терпіння і старанності – для успішного втілення майбутніх планів.
    Нехай 2015-2016 навчальний рік буде наповнений яскравими подіями, збагаченим глибокими знаннями, цікавими та пам’ятними зустрічами.
    Зі святом, дорогі друзі!
 
    З повагою, Мілевський Федір Григорович, Гребінківський міський голова

Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.175132 sec.)