13 серпня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 334
візитів сьогодні: 121
візитів всього: 84900
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
13 серпня 2020 року

22 липня рішенням Уряду схвалено постанову КМУ «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», якою затверджується Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів соціальної допомоги.

Оскільки фізичні особи через потенційну можливість отримати житлові субсидії найчастіше не декларували свої доходи від продажу сільськогосподарських тварин, молока та іншої тваринницької продукції, Мінекономіки в цій частині ініціювало внесення змін до зазначеної постанови з метою детінізації продажу тваринницької продукції, а також зниження податкового навантаження на фізичних осіб.

12 серпня 2020 року

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) презентує посібник «Практичне керівництво для впровадження моделей ефективного управління полезахисними лісовими смугами». Протягом 8 місяців національними партнерами та експертами ФАО були напрацьовані рішення щодо ефективного управління лісосмугами в Україні.

Мета – залучення до процесу реконструкції та відновлення лісосмуг максимальної кількості зацікавлених сторін через публічне представлення напрацьованих рішень та обговорення проблем щодо ефективного управління лісосмугами, від «А» до «Я».

11 серпня 2020 року

11 серпня 2020 року під керівництвом заступника міського голови Зінченка В.М. відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Зінченко В.М. зазначив, що триває «адаптивний» карантин і наголосив на необхідності дотримання обмежувальних заходів, зокрема: забороняється перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту: респіраторів або захисних масок.

Зінченко В.М. відмітив, що 11 серпня проводитиметься перевірка за участю представника ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» щодо готовності теплових господарств та підприємств, установ, організацій до роботи в осінньо - зимовий період 2020-2021 років.

10 серпня 2020 року

При Гребінківській міській раді продовжують діяти Програми соціального спрямування.

З початку 2020 року до Гребінківської міської ради звернулось 189 жителів Гребінківської ОТГ. Звернення щодо надання матеріальної допомоги на лікування розглянула комісія з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальних допомог, до складу якої входять представники соціального захисту, охорони здоров’я, депутати міської ради.

7 серпня 2020 року

З січня 2018 року в нашій країні діє Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який визначив домашнє насильство як діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами.

Законом визначено коло осіб, на яких розповсюджується його дія, це не лише дружина, діти та чоловік, а й бабусі, дідусі, колишнє подружжя, люди, які мають спільну дитину чи живуть у громадянському шлюбі, наречені, брати,сестри.

6 серпня 2020 року

Послугами обласної служби зайнятості за сім місяців скористалися 79 тисяч громадян

 

Протягом січня-липня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 79,0 тис. громадян, які шукали роботу, з них 49,5 тис. мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 7,1 тисячі роботодавців надійшло 35,9 тисяч пропозицій роботи.

6 серпня 2020 року

05 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради . 

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто питання про стан підготовки суб'єктів господарювання Гребінківської ОТГ до опалювального сезону 2020-2021 років.

Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.  прозвітували ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

4 серпня 2020 року

04 серпня 2020 року відбулася апаратна нарада, яку провів Зінченко В.М., заступник міського голови. Заслухали звіти керівників структурних підрозділів міської ради та в.о. старост, керівників комунальних підприємств, закладів, погоджено план роботи на поточний тиждень та обговорено актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади.

Триває підготовка закладів освіти Гребінківської ОТГ до нового навчального року.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови № 283 від 12 серпня  2020 року, 20 серпня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) скликається  позачергова 37 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

4 серпня 2020 року

Інформація про намір зміни тарифу на послуги  з централізованого опалення ВП «Локомотивне депо Гребінка» РФ «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу управителя багатоквартирного будинку...

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.159591 sec.)