21 вересня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 74
візитів сьогодні: 33
візитів всього: 49656
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулося засідання виконавчого комітету
11 вересня 2019 року 13:17

10 вересня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Одними з важливих розглянуто питання, які будуть винесені на 25 сесію Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 12 вересня 2019 року.

Члени виконавчого комітету та постійної комісії рекомендували сесії прийняти відповідні рішення з питань: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (рішення 21 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 20 червня 2019 № 735 (із змінами); про внесення змін до рішення 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 21 грудня 2018 р. № 517; про внесення змін до Програм Гребінківської міської об’єднаної громади на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін та доповнень до штатних розписів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Гребінківської міської ради; про передачу книг «Моя, твоя і наша казка», виготовлених за кошти бюджету Гребінківської ОТГ.

Виконком розглянув питання: про повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця» та Первинної профспілкової організації виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця»; про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом відділу освіти виконавчого комітету міської ради на 2019-2022 роки.

Члени виконавчого комітету розглянули питання про затвердження складу громадської комісії з житлових питань.

Розглянуто питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків, про списання матеріальних цінностей.

Члени виконкому розглянули лист акціонерного товариства «Українська залізниця» від 27.08.2019 № Ц-7-27/1665-19.

Прийнято рішення про затвердження контингенту учнів Гребінківської дитячої музичної школи Гребінківської міської ради на 2019-2020 навчальний рік та про затвердження Положення про встановлення розміру плати за навчання у Гребінківській дитячий музичній школі Гребінківської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

Традиційно розглянуто заяви та звернення жителів громади. 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.086586 sec.)