26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 124
візитів сьогодні: 224
візитів всього: 92372
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулося засідання виконавчого комітету
11 вересня 2019 року 13:17

10 вересня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

На порядок денний були винесені питання, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Одними з важливих розглянуто питання, які будуть винесені на 25 сесію Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 12 вересня 2019 року.

Члени виконавчого комітету та постійної комісії рекомендували сесії прийняти відповідні рішення з питань: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін до Переліку об’єктів, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (рішення 21 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 20 червня 2019 № 735 (із змінами); про внесення змін до рішення 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 21 грудня 2018 р. № 517; про внесення змін до Програм Гребінківської міської об’єднаної громади на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін та доповнень до штатних розписів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Гребінківської міської ради; про передачу книг «Моя, твоя і наша казка», виготовлених за кошти бюджету Гребінківської ОТГ.

Виконком розглянув питання: про повідомну реєстрацію змін і доповнень до колективного договору виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця» та Первинної профспілкової організації виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця»; про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом відділу освіти виконавчого комітету міської ради на 2019-2022 роки.

Члени виконавчого комітету розглянули питання про затвердження складу громадської комісії з житлових питань.

Розглянуто питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків, про списання матеріальних цінностей.

Члени виконкому розглянули лист акціонерного товариства «Українська залізниця» від 27.08.2019 № Ц-7-27/1665-19.

Прийнято рішення про затвердження контингенту учнів Гребінківської дитячої музичної школи Гребінківської міської ради на 2019-2020 навчальний рік та про затвердження Положення про встановлення розміру плати за навчання у Гребінківській дитячий музичній школі Гребінківської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

Традиційно розглянуто заяви та звернення жителів громади. 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.170878 sec.)