26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 50
візитів сьогодні: 240
візитів всього: 92382
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Bookcrossing в Гребінківській громаді
26 вересня 2019 року 08:18

Згуртована громада не допустить руйнування того, що започатковується дітьми та їх наставниками – вчителями! В Гребінківській об’єднаній громаді започатковано конкурс вчительських проектів. Про один з них, про проект буккросингу, далі…

Наразі ми живемо в швидкому темпі, якого вимагає комп’ютерна ера нашого часу. Новомодні ґаджети, вай-фай та інтернет стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми звикли нашвидкуруч переглядати новини, однією рукою тримаючи телефон в одній руці.

І вже практично неможливо на вулицях зустріти людину, яка б читала книгу. Адже книга в наш час різко втрачає свій авторитет.

Так, згідно з результатами опитування Київського міжнародного  інституту соціології, 60% дорослих українців за минулий рік не прочитали жодної книжки і жодного разу не навідалися до книгарні чи бібліотеки. А інтерес до читання виявляють лише 27 % наших співгромадян. А це призводить до того, що не читає й підростаюче покоління. А у зв’язку з цим є небезпека зниження інтелектуального потенціалу нації. А те, що читання книжок є основним фактором позитивного розвитку особистості, є загальновідомим фактом.

У зв’язку з цим та з метою заохочення населення нашого міста до читання книг, повернення авторитету книги, Гребінківською гімназією започатковано освітній проєкт «Книга в житті людини» в рамках конкурсу вчительських проектів «На хвилі сучасності», оголошеного на підставі  рішення 23 сесії Гребінківської міської ради від 23 липня 2019 року.

У рамках проєкту його організаторами та учасниками (вчителями, учнями та батьками учнів Гребінківської гімназії) заплановано ряд просвітницьких заходів не лише для учнівської молоді цього навчального закладу, а й для громадськості всього міста. Одним із основних запланованих заходів є встановлення в центрі міста Гребінки пункту буккросингу (книгообміну) «Кидай мишку – бери книжку».

Практика книгообміну є поширеною в інших країнах і вже впроваджується у великих містах нашої держави. У процесі книгообміну будь-яка людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати, а та, у свою чергу, після прочитання має повернути її в пункт обміну, щоб її змогли прочитати й інші. Всі охочі можуть також ділитися власними книгами.

Важливим є й те, що цей процес ніхто не контролює, все побудовано на взаємодовірі між людьми.

Гребінківська міська рада вирішила підтримати проєкт та надати дозвіл на облаштування пункту книгообміну. Залишається сподіватися, що населення міста позитивно сприйме та підтримає це починання. 

Тому, шановні гребінківці, читаймо разом!


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.170157 sec.)