26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 91
візитів сьогодні: 219
візитів всього: 92368
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
У Гребінківській громаді урочисто відкрили новий заклад дошкільної освіти «Барвінок»
3 вересня 2019 року 16:03

3 вересня 2019 року відбулася довгоочікувана та радісна подія для Гребінківської об’єднаної територіальної громади – після масштабної реконструкції було урочисто відкрито новий заклад дошкільної освіти «Барвінок».

У новому садочку буде функціонувати дві групи загального розвитку з денним режимом перебування, що дасть змогу 40 діткам громади здобувати дошкільну освіту. Завдяки злагодженій роботі міської ради, комунальників, будівельників нині дитсадок має енергозберігаючі вікна, новеньке обладнання та меблі. Сьогодні тут забезпечено комфортні умови для виховання та навчання дітей. Його відкриття – це приклад того, що розвиток освіти, створення належних умов для навчання та розвитку дітей є одним із пріоритетних напрямків роботи Гребінківської міської ради.

На святковій церемонії відкриття з вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Віталій Колісніченко та директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко. Також виступили начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Радченко Леся, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко, керівник підрядної організації, що виконала роботи з капітального ремонту Олександр Данюк, а директор новоствореного закладу Тетяна Бунько з гордістю запросила всіх охочих оглянути садочок. Приміщення садочка наповнилося дитячим щебетом. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишними дитячими кімнатами.

Варто зазначити, що для відкриття нового ЗДО “Барвінок” було витрачено значні кошти:

- 1,4 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі і заміну вікон цього приміщення, які були профінансовані ще у 2017 році через районний бюджет за рахунок субвенції з Державного бюджету;

- 1 млн. 269,8 тис. грн. ? кошти, які були задіяні в цьому році за рахунок субвенції з державного бюджету;

- 648,0 тис. грн кошти з бюджету Гребінківської ОТГ на проведення ремонтів харчоблоку та підсобних приміщень;

- 470,0 тис. грн. ? кошти з бюджету Гребінківської ОТГ на придбання меблів, постільної білизни, посуду, кухонного приладдя, комп’ютерного обладнання, побутових електроприладів і т.п.

Загальна сума становить близько 3 млн. 787,8 тисяч гривень.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.196604 sec.)