26 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 66
візитів сьогодні: 229
візитів всього: 92375
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Гребінківською ОТГ додатково залучені кошти міжнародної підтримки для забезпечення роботи ЦНАПУ
26 вересня 2019 року 08:44

Між Гребінківською міською радою та Проектом "U-LEAD" з Європою підписана Угода про партнерство №227 в квітні 2019 року щодо створення ЦНАПу в об’єднаній громаді як результат перемоги у конкурсному відборі Гребінківської ОТГ. Предметом цієї Угоди є встановлення партнерства з метою реалізації проекту, головною метою якого є створення Центру надання адміністративних послуг у Громаді та покращення надання адміністративних послуг.

На підставі угоди за рахунок коштів бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади у вересні профінансовано капітальний ремонт приміщення ЦНАП  на суму 107 тис. 800 грн. А взагалі капітальний ремонт приміщення під ЦНАП для бюджету громади склав близько 1 млн. грн. Всі інші витрати для забезпечення роботи ЦНАПу забезпечено Проектом "U-LEAD” з Європою, а саме:

Проект "U-LEAD” з Європою забезпечив навчання працівників ЦНАПу та за рахунок коштів міжнародної фінансової підтримки придбано та вже встановлено меблі на суму 60 тис. 810 грн., а також комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення на суму 228 тис. 275 грн., ознакування (вивіски, графік роботи, інформаційний стенд) на суму 15 тис.124 грн.

Гребінківська міська рада в процесі реалізації угоди з Проектом "U-LEAD” з Європою залучила додатково кошти міжнародної підтримки в розмірі: 304 тис. 209 грн.

ЦНАП - центр надання адміністративних послуг, створено в Гребінківській міській раді для покращення надання адміністративних послуг мешканцям громади. Передбачається, що Центром буде надаватися понад 150 адміністративних послуг. Про порядок надання послуг детально проінформуємо в наступних публікаціях.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.182498 sec.)