26 січня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 128
візитів сьогодні: 385
візитів всього: 114344
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 листопада 2016 року

    Відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу. В його засіданні взяли участь:  Пшемислав Фенрих – директор навчального центру фундації розвитку місцевої демократії  (м. Щецин, Польща), Магда Братко, координатор польсько-українського проекту «Суспільна підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу», Оксана Колісник, представник інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м. Черкаси), а також представники влади, громади, депутати міської ради, громадських організацій, громадські активісти. Засідання було цікавим і знову масовим.
    Тема засідання: взаємодія влади і громади у вирішенні актуальних питань та напрацювання програми зовнішнього освітлення міста.
    Пшемислав Фенрих повідав про досвід громадського руху в Польщі, про досвід співробітництва громадських організацій та влади. Дуже цікавим фактом для присутніх  в розповіді польського громадського діяча стало поняття громадського бюджету, який в Польщі активно впроваджується протягом уже багатьох років. З місцевого бюджету виділяється фіксована сума коштів на реалізацію проектів, які були з ініційовані членами громади, отримали найбільшу підтримку в усіх мешканців (завдяки спеціальній системі голосування) та реалізуються місцевою владою. А також цікавим є досвід поляків по реалізації конкурсу громадських проектів. В даному випадку кошти на підставі конкурсу отримають громадські організації, які розробили проект, та отримали перемогу в конкурсі проектів. Пшемислав навів кілька прикладів діяльності неурядових організацій, саме так називаються в Польщі громадські організації.
27 листопада 2016 року

    На долю нашої країни випали немало випробувань. Вшанування пам'яті жертв Голодомору - важливий крок до відродження людської свідомості, до розуміння необхідності збереження миру і злагоди в державі шляхом підтримки загальнолюдських цінностей. В історичній пам'яті України назавжди залишаться жахливі картини голодоморів в 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 роках. Не забуде історія і значну кількість дітей, жінок, старих, які полягли від голоду на рідній землі.
    26 листопада 2016 року міський голова В.Колісніченко, голова Гребінківської районної державної адмінінстрації В.Роспопов, голова районної ради В.Зінченко, представники громадськості, організацій та підприємств  прийшли до пам'ятного знаку,щоб вшанувати пам'ять жертв Голодомору.
Панахиду за загиблими від голоду людей у різні роки відслужив отець Микола,  настоятель  Свято- Миколаївської української православної церкви Київського патріархату.
    Учасники мітингу приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили свічки скорботи. В пам’ять про всіх невинно убієнних голодом присутні поклали квіти  до підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам голодомору».
23 листопада 2016 року

Гребінківський Клуб громадського діалогу створено при міській раді в квітні поточного року з метою налагодження відкритого діалогу з громадою. Протягом поточного року були проведені засідання Клубу, на яких розглядались актуальні питання. Це питання управління багатоквартирними будинками, створення ОСББ, децентралізації влади, реформ, що відбуваються в державі, формування об’єднаної громади. Підсумками роботи Клубу – стало створення 6 ОСББ в місті, затвердження і реалізація міської Програми підтримки і розвитку ОСББ, розпочато процес формування об’єднаної громади, відбувається налагодження співпраці влади і громади в місті, залучення громади до прийняття важливих рішень, зміни ментальності членів громади. На черговому засіданні Клубу, яке відбудеться 23 листопада, запропоновано розглянути питання щодо співпраці влади і громади у вирішенні актуальних питань та напрацювати міську Програму зовнішнього освітлення. В засіданні Клубу будуть приймати участь Пшемислав Фенрих, директор навчального центру фундації розвитку місцевої демократії FRDL Szczecin (м.Щецин, Польща) та Оксана Колісник, представник Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м.Черкаси). Досвід Польщі, досвід діяльності неурядових організацій, співпраці їх з владою, про все це буде дуже цікаво почути від польського колеги. Планується також обговорити питання діяльності громадських організацій міста, поліпшення форм і методів співпраці влади і громади.
 

22 листопада 2016 року

   21 листопада, в Україні втретє відзначали День Гідності та Свободи - величне свято, яке нині, в неспокійний час випробувань для нашої держави, покликане об'єднати українців у міцну родину, аби бути сильними, незламними та мудрими на шляху творення демократичної, незалежної України.  Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Події 2013–2014-го років та сьогодення мають доленосне значення для нашої держави. Це іспит для  народу, який демонструє свою європейську позицію, гідність, своє прагнення до свободи.
   Щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав душу й тіло за свою країну, за її свободу та незалежність, гребінківці зібралися біля пам’ятника  Тараса Григоровича Шевченка, постать Тараса Григоровича давно стала символічною для України. Вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя на Майдані за право українців жити у вільній країні, прийшли керівники району та міста, бійці АТО, волонтери, учні навчальних закладів міста та мешканці міста. На святковому заході виступили представники влади, представники молодого покоління гребінківців, вшановано пам’ять героїв Небесної Сотні та покладено квіти до пам’ятника Шевченка.
  
16 листопада 2016 року

    Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.
   Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії.
   Вагомою суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Віримо, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.
   Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!
 
 
   З повагою
   Гребінківський міський голова                                                                   В. Колісніченко
3 листопада 2016 року

    Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту!
    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
   Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України. І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і  вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.
   На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
    Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.
    У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.
 
   З повагою
   Гребінківський міський голова                                                                   В.Колісніченко
1 листопада 2016 року

   28 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників міський голова Колісніченко В.І., голова районної державної адміністрації Роспопов В.В., голова районної ради Зінченко В.М., секретар міської ради Цапенко Л.В., заступник міського голови Зінченко В.М.,  голова районної ради ветеранів Неруш В.М., представники  підприємств, організацій, установ, ЗМІ та пересічні громадяни  поклали квіти до пам’ятника Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів - визволителів часів Другої світової війни, які загинули у 1041 – 1945 роках. 
  День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
   Свято встановлене відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…»
   У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Анонси подій
12 січня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1 від 12 січня 2021 року, 27 січня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 5-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів у 1971 році в м. Рамсар (Іран), відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.239906 sec.)