5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 137
візитів сьогодні: 63
візитів всього: 120024
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 серпня 2016 року

Шановні учні, працівники освіти, батьки!
Вітаємо Вас з початком нового навчального року та Днем знань!
На території Гребінківської міської ради розміщені 4 загальноосвітні навчальні заклади, 3 позашкільні та 2 дошкільних навчальних закладів. На даний момент відповідно до вимог Бюджетного кодексу. Всі освітні заклади міста як і сіл району утримуються (фінансуються) за рахунок районного бюджету і знаходяться в підпорядкуванні відділу освіти. молоді  і спорту Гребінківської райдержадміністрації. Та не дивлячись на це міська рада надає посильну фінансову допомогу міським школам, дитячим садочкам та позашкільним закладам. Так, наприклад в цьому році  було виділено  150 тис. грн. на ремонт даху ДНЗ «Веселка», близько 32 тис. грн. на придбання підручників для учнів 4 та 7 класів міських шкіл, 6 тис. грн. Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для пошиття форми барабанщицям. Рішенням 6 сесії міської ради сьомого скликання від 08.07.2016 року було виділено кошти в розмірі 50 тис. грн., на будівництво огорожі по пров. Піонерському (вздовж спортивного майданчика Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), 30 тис. грн. на облаштування дитячого майданчика в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, по 10 тис. грн.  на покращення матеріально-технічного забезпечення: Гребінківської гімназії та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Гребінківській музичній школі, Гребінківській ДЮСШ; а також по 5 тис. грн.: ДНЗ « Веселка» та «Теремок».
Проте, не все так добре в освітній галузі міста. Дуже гострою є на сьогоднішній день проблема із недостатньою кількість місць в дошкільних навчальних закладах міста. Групи в міських ДНЗ переповнені, а бажаючих відвідувати дитячі садочки дуже велика. Міської радою, ще в 2013 році виготовлено проектно-кошторисну документації на реконструкцію колишнього ДНЗ «Васильок» (на даний час приміщення, не використовуються та знаходиться в занедбаному стані). За цінами 2013 року на реконструкцію необхідно кошти в сумі 5 млн. 200 тис. грн. І на сьогодні таких вільних грошей у міському бюджеті не має. А розраховувати ми можемо лише на власні сили, оскільки держава у зв’язку з реформою децентралізації влади, формуванням об’єднаних громад, надає прямі субвенції на розвиток інфраструктури (будівництво навчальних закладів, ремонт доріг в тому числі) лише об’єднаним громадам.  
Маємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо розв’язати дану проблему. Ми повинні рухатися вперед, на шляху реформ і реформи освіти в тому числі.
Шановні працівники освіти! Вітаючи Вас з початком нового навчального року хочеться побажати Вам, на довгі роки залишатися носіями всього нового, передового і прогресивного, успіхів у Вашій праці виховання та навчання підростаючого покоління, вдалої реалізації ваших професійних планів та задумів, гарних учнів, міцного здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і мирного неба над головою!
Шановні учні та батьки! Вітаємо Вас з Днем знань  та початком нового навчального року та бажаємо Вам в першу чергу міцного здоров’я, миру, добра, успіхів в навчанні та здобутті нових знань, нових позитивних вражень в шкільному житті!
 
З  повагою.
Гребінківський міський голова                                  В. Колісніченко
29 серпня 2016 року

   Реформа децентралізації влади, реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади на місцях, формування об’єднаних громад триває і набирає обертів по всій країні. В об’єднаній громаді - одному органу належать повноваження, відповідальність і право розпоряджатися фінансами, тобто не має розпорошування головних складових. Об’єднані громади, які на сьогоднішній день утворені, в т. ч. і на Полтавщині, мають можливість залучати значні кошти Державного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку на розвиток інфраструктури територій, проведення робіт з благоустрою, ремонту доріг, тощо. Об’єднані територіальні громади також мають можливість залучати кошти міжнародних проектів.
   Ми на сьогоднішній день, як місто, так і сільські населені пункти такої можливості не маємо. З метою залучення коштів Державного бюджету та коштів Державного фонду регіонального розвитку, коштів міжнародних проектів для покращення соціально-економічного стану територіальних громад, у відповідності до чинного законодавства, з метою прискорення процесу формування на Гребінківщині об’єднаної громади, підписане відповідне розпорядження міського голови про ініціативу. Будуть проведені громадські обговорення, з урахуванням їх результатів питання буде розглянуте на засіданні сесії міської ради, а потім ініціативу буде направлено до сільських рад.
25 серпня 2016 року

Дорогі земляки!
Щиро вітаю Вас із найвидатнішим святом нашої держави — Днем Незалежності України, 25-у річницю якого ми відзначаємо цьогоріч.
Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, міст та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі ми разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості усієї української громади. Успіх прийде неодмінно!
Від щирого серця й від усієї душі зичу всім гребінчанам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом Вас!

Гребінківський міський голова                                                                 В.І.Колісніченко
20 серпня 2016 року

Ініціативна група гребінківців вирішила відзначити 25-й День незалежності України закладенням Часової капсули, або Капсули з посланням до нащадків. Такі послання призначені для майбутніх поколінь, щоб вони побачили і відчули пульс нашого сьогоднішнього життя, наші успіхи і невдачі, наші мрії і сподівання. Планується відкрити Капсулу через 25 років, до 50-ї річниці Незалежності України. Учасники ініціативної групи уточнюють місце та час закладення капсули та працюють над змістом послання до нащадків. Планується, що воно буде складатися з відео, фото та друкованої частин. В них буде відображено основні факти життя міста та району за 25 років незалежності.
14 серпня 2016 року

12 серпня  2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради. Одним з основних питань розглянуто питання «Про затвердження Правил приймання стічних вод у систему каналізації виробничого підрозділу «Гребінківське будівельно-монтажне експлуатаційне управління» міста Гребінка». Розглянуто не менш важливі питання «Про погодження проекту «Нове життя – старенькому парку» , «Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.11.2015 року №239  «Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради» , «Про скасування рішення виконавчого комітету від 14.04.2015 року № 74 «Про призначення помічника».
Крім того, члени виконкому розглянули питання про передачу квартири у приватну власність, про надання дозволу на добудову до будинку, про присвоєння поштової адреси, про призначення помічника.
    
З прийнятими рішеннями більш детально можна ознайомитися в рубриці «Документи», зокрема «Рішення виконавчого комітету“.
9 серпня 2016 року

Сьогодні провели засідання Клуб громадського діалогу на тему: "Гребінківщина і реформа децентралізації влади, реформа ОМС. Формування об’єднаної територіальної громади". Здається вдалася конструктивна розмова, був відвертий діалог і голови сіл не покинули засідання як було в минулому році під час громадського обговорення в районному Будинку культури, на таку ж тему. На прикладі Пирятинської об’єднаної громади було продемостровано переваги, які отримала і отримує об’єднана громада. Обговорили етапи формування ОТГ, реформу освіти, децентралізації влади і багато інших питань. Попрацювали в групах, дали відповідь на питання в чому плюси і мінуси Реформи (в першу чергу формування об’єднаної громади) на погляд присутніх, і що необхідно зробити для прискорення Реформи (в першу чергу формування об’єднаної громади). Всі присутні дійшли згоди, що процес об’єднання доволі не простий, і всі проблеми, які мають на сьогоднішній день громади, вони не зникнуть після об’єднання, і самі собою не вирішаться. Об’єднана громада сконцентрує в одному місці, в одну органі повноваження, відповідальність і управління фінансами. Дійшли спільного висновку, що об’єднуватися потрібно. Але всі присутні висловили також багато думок щодо недосконалості законодавчої бази. Навіть після підведення підсумків засідання продовжували обговорення...
Дякуємо за активну участь в конструктивному діалозі всіх учасників засідання Клубу громадського діалогу, особливо сільським головам і представникам громадських організацій. Дуже важливо коли представники влади і громади мають однакові думки і розуміння процесів, які нині відбуваються в Україні.

4 серпня 2016 року

   Завжди напередодні свята – Дня міста Гребінки читачі газети дізнаються з якими здобутками зустрічає місто поета свій день народження, які проблеми вирішує, які плани будує на майбутнє. Адже для всіх мешканців Гребінки важливо, щоб місто наше було красивим, впорядкованим, чистим, з гарними дорогами, облаштованою для гідного життя територією. А це можливо у спільній праці на благо рідної Гребінки. Про роботу міської ради та міськвиконкому розповідає міський голова Віталій Іванович Колісніченко
   Традиційно День міста відзначаємо в першу неділю серпня. Така традиція виникла не просто так. Місто Гребінка – це місто залізничників. В першу неділю серпня протягом багатьох років ми відзначали День залізничників разом з Днем міста. Зараз свято  залізничників перенесено на 4 листопада, про те вже так склалося, що святкувати  День міста ми продовжуємо в першу неділю серпня.
   У зв’язку з підготовкою до Дня міста, міськвиконком узгодив та затвердив ряд заходів. Рішенням виконавчого комітету від 07 липня п. р. було оголошено проведення місячника чистоти і благоустрою. Вдячний всім керівникам та трудовим колективам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям, жителям міста, які взяли участь в проведенні заходів з благоустрою міста. Значну частину робіт з благоустрою виконано комунальним підприємством «Гребінківський комбінат комунальних підприємств»: викошування бур’янів, трави, впорядкування парків відпочинку, видалення та обпилювання аварійних та сухостійних зелених насаджень, чищення та побілка бордюрів, відновлення та частковий ремонт зовнішнього освітлення.
   Особливу увагу приділяємо питанню ремонту доріг. Станом на 1 липня 2016 року з бюджету міста було витрачено 560711 грн. та проведено роботи з поточного ремонту доріг загальною протяжністю 2160 м2. А станом на 1 серпня на ремонт доріг з бюджету міста вже витрачено понад 1 млн. грн. Ямковий ремонт доріг проведено на вулицях Магістральна, Миру, Незалежності, Чернишевського, Євгена Гребінки, Свободи,  Кагамлика, Паркова, пров. Першотравневому, в’їзд до центральної районної лікарні. Роботи з поточного ремонту доріг в місті буде продовжено. А також плануємо відремонтувати в’їзди до багатоквартирних будинків, тротуари, проїзди. Враховуючи сприятливі погодні умови і прогноз на теплу, сонячну погоду часу на проведення ремонтних робіт до настання сезону дощів залишилось мінімум два-три  місяці, тому цей період потрібно максимально використати для завершення цих робіт.

 


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.250902 sec.)