5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 164
візитів сьогодні: 68
візитів всього: 120027
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 січня 2016 року

22 січня 2016 року у міській раді  відбулось 3 пленарне засідання 2 позачергової сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання, яке вів міський голова.

На порядок денний сесії винесено ряд питань. Всі питання порядку денного попередньо було розглянуто на спільному засіданні виконавчого комітету та постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управлінням майном та з  питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування, а також окремо розглянуті на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення.

Депутати обговорили та затвердили план роботи Гребінківської міської ради на 2016 рік та графік прийому громадян депутатами міської ради сьомого скликання. Також було внесено зміни до структури та штатного розпису апарату міської ради та її виконавчого комітету, а саме у складі виконкому міської ради даним рішенням створено інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Нагадаємо, що ще 1 вересня, набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

28 січня 2016 року

     27 січня 2016 року 0 17. 30 в районному Будинку культури відбулося громадське обговорення щодо перейменування та присвоєння нових назв вулицям Островського, Жовтнева та пров. Жовтневий, назви яких підпадають під зміну, згідно Закону України «Про засудження  комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)  тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки». 
     В обговоренні взяли участь відповідальні працівники міськвиконкому, начальник управління юстиції в Гребінківському районі, мешканці вулиці Жовтнева,  пров. Жовтневий, вулиці Островського.
     За час, який пройшов з початку громадського обговорення,  до міської ради надійшли  пропозиції  жителів міста, щодо перейменування вулиць, які враховані  до перейменування,  але жодної пропозиції стосовно вулиці Островського від  жителів не надійшло. 20 січня 2016 року на розширеному засіданні постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, захисту прав людини,  найменування (перейменування) вулиць, провулків, скверів, парків тощо була внесена пропозиція назвати вулицю Островського імені Стеценко Леоніда  Федосійовича – українського літературознавця, автора  книг «І. Карпенко-Карий», «Панас Саксаганський», «Вивчення творчості Т.Г. Шевченка в розвитку української дожовтневої драматургії». «Одвічні прагнення українського народу», народився 1914 року в с. Городище.
26 січня 2016 року

     20 січня 2016 року в РБК відбулося громадське обговорення стосовно присвоєння нових назв вулицям Калініна та Петровського. На обговорення запрошувались жителі цих вулиць, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, начальник районного управління юстиції, громадськість міста, представники засобів масової інформації. Вів громадське обговорення міський голова Колісніченко В.І.    
     На початку зібранні виступив начальник управління юстиції Федорченко Д.М., який зупинився на вимогах Закону про декомунізацію та фінансовій стороні питання перейменування вулиць. У законодавстві нічого немає про те, що мешканцям вулиці треба негайно переоформлювати документи у зв’язку з перейменування вулиці і за це платити кошти. «Прописку» змінювати не потрібно. Після перейменування мешканцям вулиць не потрібно терміново змінювати документи. Цим тільки лякають, користуючись необізнаністю звичайних людей у тонкощах українського законодавства.
Документи, які засвідчують право власності громадян або юридичних осіб на квартири, будинки, земельні ділянки та інші об’єкти нерухомого майна, у яких вказані старі назви залишаються чинними. Зміни до них треба буде вносити, тільки якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою квартиру, будинок чи інше майно. У такому випадку в документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва. Проте, на вартості послуг нотаріуса це не позначатиметься: покупець і продавець платитимуть нотаріусові таку ж суму, як і в тих випадках, коли назва вулиці не змінюється.
     Що стосується реєстрації місця проживання або перебування особи (за старою термінологією – «прописки»), то чинним законодавством України узагалі не передбачено обов’язку змінювати «штамп» у паспорті у зв’язку зі зміною назви вулиці. Нова назва вулиці може з’явитися у паспорті, скажімо, тоді, коли людина змінила прізвище і через це йде міняти документи, або ж купила квартиру на тій самій вулиці за іншою адресою і все одно їй потрібно змінювати місце реєстрації.
22 січня 2016 року

20 січня 2016 року о 10.00 годині відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, захисту прав людини та з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, тощо. На засіданні також були присутні: депутати міської ради, які закріплені за округами по вул.Калініна та Петровського – Карпович С.П., Хижняк В.Д., Бондарь І.М., Бутенко Н.В.; Безвиненко Л.А.- директор краєзнавчого музею; Тритяк Н.П. - член Національної спілки журналістів України; Овсій Т.І. інженер ПП Бюро послуг та інвентаризації; Кулікова Т.В.- директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, організатор пошукової роботи історії м.Гребінки та району.   

Було розглянуто питання перейменування та присвоєння нових назв вулицям та провулкам міста, назви яких підпадають під зміни згідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки».

Особливу увагу було відведено вулиці Калініна та Петровського, так як того ж дня о 18.00 годині було заплановане громадське обговорення по даних вулицях.

5 січня 2016 року

Найулюбленішими святами для всіх нас стали Новорічні та Різдвяні свята.  Наш народ щедрий на новорічні щедрівки, різдвяні колядки та народні традиції. Традиційно господарі завжди дбали щоб була  в оселі гарна новорічна ялинка, яка б сяяла вогнями та прикрасами.

25 грудня на площі біля районного Будинку культури відбулося святкове театралізоване дійство, під час якого була відкрита та засвічена Головна міська ялинка. Подивитися на міську красуню зібралося кілька сотень гребінчан. Новорічні привітання звучали від художніх колективів районного Будинку культури, музичної школи, міського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Зі святом гребінківців привітав міський голова В.І.Колісніченко. В своєму виступі міський голова подякував всім хто приймав участь у встановленні міської ялинки та її прикрашанні. Слова щирої вдячності прозвучали для дітей - учасників гуртків образотворчого мистецтва (керівник Бондаренко О.В.) та декоративно-прикладного мистецтва (керівник Гаврик В.В.) Будинку дитячої та юнацької творчості, які виготовили чудові прикраси для міської ялинки. Їм міський голова вручив грамоти та солодкі призи.


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.22535 sec.)