5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 84
візитів сьогодні: 120
візитів всього: 120030
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
День Гідності та Свободи
22 листопада 2016 року 12:48
21 листопада, в Україні втретє відзначали День Гідності та Свободи - величне свято, яке нині, в неспокійний час випробувань для нашої держави, покликане об'єднати українців у міцну родину, аби бути сильними, незламними та мудрими на шляху творення демократичної, незалежної України.  Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Події 2013–2014-го років та сьогодення мають доленосне значення для нашої держави. Це іспит для  народу, який демонструє свою європейську позицію, гідність, своє прагнення до свободи.
   Щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав душу й тіло за свою країну, за її свободу та незалежність, гребінківці зібралися біля пам’ятника  Тараса Григоровича Шевченка, постать Тараса Григоровича давно стала символічною для України. Вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя на Майдані за право українців жити у вільній країні, прийшли керівники району та міста, бійці АТО, волонтери, учні навчальних закладів міста та мешканці міста. На святковому заході виступили представники влади, представники молодого покоління гребінківців, вшановано пам’ять героїв Небесної Сотні та покладено квіти до пам’ятника Шевченка.
   Цього дня також відвідали могилу нашого земляка – Андрія Черненка, який  був жорстоко розстріляний під час Революції Гідності. Він став одним із сотні тих, хто заплатив своїм життям за вільний вибір українців, за волю і свободу рідного народу.
   Після перемоги Революції гідності, коли зранена українська земля зіткнулася із підступною російською агресією, наші земляки також мужньо стали на захист незалежності і територіальної цілісності України, а жителі міста  – на підтримку Української армії.
   Глибока шана нашим воїнам та їхнім бойовим побратимам, які сьогодні День Гідності і Свободи зустрічають на передовій – ми пишаємося їхньою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом.
   Вічна пам'ять загиблим героям - Небесній Сотні, воїнам АТО,  всім, хто віддав своє життя в ім'я свободи, миру та незалежності України.
 День гідності і свободи співпадає з великим християнським святом Архангела Михайла. Архангел Михайло – борець зі злом. Так само учасники Майдану боролися за свою Батьківщину, віддали своє життя заради кращого майбутнього України. Ми повинні завжди пам’ятати наших Героїв.
   Нехай єднає нас готовність працювати задля благополуччя, нероздільних почуттів людської гідності та національної свободи.
 
   Слава Україні! Героям слава!

Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.211718 sec.)