5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 76
візитів сьогодні: 67
візитів всього: 120026
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Громадський діалог у Гребінці триває
23 листопада 2016 року 05:43

Гребінківський Клуб громадського діалогу створено при міській раді в квітні поточного року з метою налагодження відкритого діалогу з громадою. Протягом поточного року були проведені засідання Клубу, на яких розглядались актуальні питання. Це питання управління багатоквартирними будинками, створення ОСББ, децентралізації влади, реформ, що відбуваються в державі, формування об’єднаної громади. Підсумками роботи Клубу – стало створення 6 ОСББ в місті, затвердження і реалізація міської Програми підтримки і розвитку ОСББ, розпочато процес формування об’єднаної громади, відбувається налагодження співпраці влади і громади в місті, залучення громади до прийняття важливих рішень, зміни ментальності членів громади. На черговому засіданні Клубу, яке відбудеться 23 листопада, запропоновано розглянути питання щодо співпраці влади і громади у вирішенні актуальних питань та напрацювати міську Програму зовнішнього освітлення. В засіданні Клубу будуть приймати участь Пшемислав Фенрих, директор навчального центру фундації розвитку місцевої демократії FRDL Szczecin (м.Щецин, Польща) та Оксана Колісник, представник Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (м.Черкаси). Досвід Польщі, досвід діяльності неурядових організацій, співпраці їх з владою, про все це буде дуже цікаво почути від польського колеги. Планується також обговорити питання діяльності громадських організацій міста, поліпшення форм і методів співпраці влади і громади.
В місті спостерігається низький рівень, а подекуди, і повна відсутність освітлення на вулицях, що викликає не просто невдоволення жителів, а негативно впливає на криміногенну ситуацію та є дестабілізуючим фактором соціально-культурного розвитку територіальної громади. Ураховуючи нинішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він, за невеликим винятком, є майже критичним. Близько 90% вуличних світильників не відповідають вимогам сучасних нормативів. Старе обладнання не придатне для використання в сучасних умовах і тягне за собою низку негативів: окрім соціальної спрямованості є економічна складова, яка полягає у використанні існуючого світлового обладнання з великою енерговитратністю, що приводить до значних втрат матеріальних, енергетичних та фінансових ресурсів. У питанні зниження цих витрат важливими чинниками є запровадження технологій енергозбереження та застосування сучасних методів управління. Проведення реконструкції та модернізації системи зовнішнього освітлення дозволить зменшити обсяги споживання електроенергії та зекономити певну частину бюджетних коштів.
Запрошуємо всіх до конструктивного діалогу у вирішенні актуальних питань. Розраховуємо на Вашу участь в засіданні Клубу та конкретні пропозиції.


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.292425 sec.)