5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 143
візитів сьогодні: 70
візитів всього: 120028
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
21 листопада 2015 року

20 листопада о 13.00 відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення, на якому було розглянуто питання закріплення депутатів Гребінківської міської ради 7 скликання за округами міста Гребінки. Кожного депутата було закріплено за одним з двадцяти шести округів міста. (Ознайомитись з повним списком депутатського корпусу та переліком закріплених територіальних округів можна за цим посиланням.)  

Також на засіданні було схвалено проект Положення про постійні комісії міської ради.

21 листопада 2015 року

20 листопада відбулось друге засідання 1 сесії Гребінківської міської ради  7 скликання.  На нього були запрошені: голова рейдержадміністрації, голова районної ради, заступник міського голови, керівники відділів та спеціалісти міської ради, члени виконкому міської ради, засоби масової інформації, голова Гребінківської районної організації ветеранів, голова Гребінківської районної громадської організації «Союз Чорнобиля України». Депутати розглянули ряд важливих для міста питань:

1.     Про розгляд  звернень громадян, підприємств, організацій та установ щодо земельних відносин. 

2.     Про підсумки виконання бюджету міста за 10 місяців 2015 р. 

3.     Про внесення змін до бюджету міста на 2015рік. 

4.   Про внесення змін до кошторису витрат на реалізацію міських програм: Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення на 2015 рік; Цільової  Програми підтримки соціально-економічного розвитку  м.Гребінки на 2011-2015 роки; міської Програми підтримки районної організації «Союз Чорнобиль» на 2015 рік....

20 листопада 2015 року

19 листопада відбулось спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій міської ради: комісія з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управління майном та комісія з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлового комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування.

Було розглянуто ряд питань виконавчого комітету та питань, які запропоновані на розгляд другого засідання  1-ї сесії:

-   з питання "Про розгляд звернень громадян, підприємств, діяльності житлово-комунального фонду, його господарства, організацій та установ щодо земельних відносин" інформацію надав спеціаліст-землевпорядник Приліпко І.П;

-   начальник відділу фінансово господарського забезпечення  Черненкова І.В. доповіла "Про підсумки виконання бюджету міста за 10 місяців 2015 року, внесення змін до бюджету";

-   про внесення змін до кошторису витрат міських програм проінформувала присутніх секретар Гребінківської міської ради Цапенко Л.В., яка також повідомила про проект положення про постійні комісії міської ради та закріплення депутатів за округами у відповідності до вимог чинного законодавства.

Заступник міського голови Зінченко В.М. проінформував про проект рішення "Про переведення жилих приміщень у нежитлові".

 В складі новоствореного виконавчого комітету були обговорені наступні питання: надання пропозицій щодо затвердження складу комітету з конкурсних торгів міської ради, розгляд заяв громадян, розгляд листа ДП «Південна залізниця» щодо надання рішення про надання кімнат у гуртожитку працівникам підприємства, затвердження складу опікунської ради  та затвердження складу адміністративної комісії.

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, детально з якими можна буде ознайомитись в рубриці ДОКУМЕНТИ - Рішення виконкому.

18 листопада 2015 року

17 листопада відбулося 1-ше засідання першої сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. На нього були запрошені представники місцевих засобів масової інформації  та комунальних підприємств міста. Сесію розпочала відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова Гребінківської міської виборчої комісії Черниш Олена Генадіївна, яка проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів міської ради та міського голови. Було прийнято рішення щодо визнання повноважень Гребінківського міського голови Колісніченка В.І. та депутатів Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Далі сесію вів Гребінківський міський голова Колісніченко В.І.. На порядок денний 1-ї сесії винесені такі питання:

1.     Про обрання лічильної комісії міської ради сьомого скликання.

2.     Про обрання на посаду секретаря міської ради.

3.     Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу.

4.     Про затвердження структури апарату міської ради та її виконавчого комітету.

5.     Про затвердження заступника (заступників) міського голови з питань виконавчих органів ради.

6.     Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету (секретаря виконкому).

7.     Про затвердження кількісного та персонального складу винавчого комітету Гребінківської міської ради.

Лічильну комісію з питань проведення таємного голосування з виборів секретаря міської ради було обрано в кількості 3 осіб, а саме: Бондарь І.М., Солодкий В.Г., Сидоренко А.М.. Секретарем Гребінківської міської ради було обрано Цапенко Людмилу Василівну. Утворено 5 постійних депутатських комісій міської ради, затверджено їх персональний склад. Депутатами також було затверджено структуру апарату міської ради та її виконавчого комітету, на посаду заступника міського голови з питань виконавчих органів ради обрано Зінченка Володимира Миколайовича, також обрано керуючого справами виконавчого комітету (секретаря виконкому) – Лисогор Валентину Миколаївну. Утворено виконавчий комітет Гребінківської міської ради, затверджено його кількісний та персональний склад.

 По закінченню сесії міський голова Колісніченко В.І. запропонував першу сесію Гребінківської міської ради сьомого скликання не закривати, а продовжити 20 листопада о 14.00. 

13 листопада 2015 року

9 листопада 2015 року відбулося засідання опікунської ради міського виконавчого комітету, на якому розглянуто заяву жительки м.Гребінки, громадянки  М. про надання дозволу на дарування належної їй 1/3 частини будинку своїм повнолітнім синам. Дане питання винесене на засідання опікунської ради у зв’язку з тим, що у вищезгаданому будинку зареєстровані малолітні діти.
Опікунська рада вирішила рекомендувати  органу опіки та піклування, виконавчому комітеті міської ради  надати дозвіл на дарування 1/3 частини житлового будинку, оскільки права  дітей не будуть порушені. 

Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.235852 sec.)