5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 14
переглядів: 153
візитів сьогодні: 119
візитів всього: 120030
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 березня 2016 року

23 березня міський голова Колісніченко В.І. взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади». Під час слухань ним було порушено питання щодо подальшої долі спортивного комплексу м.Гребінка.
25 березня 2016 року

23 березня в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи під головуванням секретаря міської ради Цапенко Л.В. відбулась нарада з питань виконання вимог статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. На нараду були запрошенні депутати міської ради VI  та VII скликання, державні службовці міськвиконкому, керівники та посадові особи комунальних підприємств.

Людмила Василівна повідомила, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді, повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

24 березня 2016 року

23 березня 2016 року в міській раді було проведено розширену нараду з питання дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів щодо розширення повноваження органів міського самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», а саме реєстрації місця проживання.

В нараді взяли участь голови сільських рад району, заступник голови Гребінківської РДА Князєв О.В., завідуюча районного сектору УДМС України в Полтавській області Авраменко Н.М., начальник фінансового управління Гребінківської РДА Бондаренко Н.Б., головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Тарасюк Р.В.

На нараді виступили:

Авраменко Н.М., стосовно передачі картотеки та готовності до передачі;

Тарасюк Р.В., стосовно передачі електронної бази даних реєстру виборців, необхідної для ведення реєстру територіальної громади;

Бондаренко Н.Б. щодо фінансового питання по реалізації Договору про співробітництво громад.

До виступаючих поставили питання заступник міського голови Зінченко В.М., секретар міської ради Цапенко Л.В. та сільські голови.

21 березня 2016 року

17 березня міський голова Колісніченко В.І. провів нараду з фізичними особами-підприємцями по питанню благоустрою міста та вивезення твердих побутових відходів.
Він повідомив, що згідно рішення виконкому №52 від 14.03.2016р. оголошено двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста. Наголосив про необхідність належного утримання прилеглих і закріплених територій, оформлення фасадів об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, кіосків, їх освітлення, та відмітив, що з метою впорядкування питань у сфері поводження з відходами, забезпечення утримання міста в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення всі підприємства, організації, установи, фізичні особи-підприємці, фізичні особи повинні укласти договори на вивезення та захоронення твердих побутових відходів з КП «Гребінківський ККП».
На території міста Гребінка розташовано близько 160 об’єктів торгівлі та сфери послуг. З них укладено договорів на вивіз та захоронення твердих побутових відходів – 35.
Для роз’яснення по нормах утворення твердих побутових відходів  та тарифах, було запрошено головного бухгалтера  Гребінківського ККП.
21 березня 2016 року

До відома жителів міста, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб!
У відповідності до чинного законодавства Полтавською філією Державного підприємства «Національні інформаційні системи», на підставі рішення 3 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання від 19 лютого 2016 р. внесено зміни до словників вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а саме:
Вул..Петровського перейменовано на вул. Магістральна,
вул. Фрунзе перейменовано на вул. Героїв України,
вул. Леніна перейменовано на вул. Історична,
вул. Жовтнева перейменовано на вул. Гребінки Євгена (назва для ЦРАЦС – вул. Євгена Гребінки),
пров. Жовтневий перейменовано на пров. Гребінки Євгена (назва для ЦРАЦС – пров. Євгена Гребінки),
вул. Островського  перейменовано на вул. Кириченко Раїси (назва для ЦРАЦС – вул. Раїси Кириченко),
18 березня 2016 року

Шановні комунальники і ветерани комунальної галузі!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
Висловлюю щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. 
Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них.
Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян. За це Вам спасибі!
Сьогодні місто потребує якнайбільше розуміння його проблем, Вашої старанності. Впевнений і переконаний, що спільними зусиллями комунальників і міської громади  ми зробимо Гребінку чистим, охайним , зеленим містом, а життя гребінчан - комфортним, зручним та безпечним. Попереду ще багато роботи, але Ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово-комунального господарства.
Зичу всім наполегливості та успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, щоб кожен наступний рік додавав оптимізму, відчуття задоволення, бадьорості духу і достатку, а доля щоб дала вам багато щасливих квітучих літ,міцного здоров'я, а ще – миру і добробуту в родинах, щасливої долі.
 
З повагою, міський голова  Віталій Колісніченко
16 березня 2016 року

14 березня 2016 року у Гребінківській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету.
Одним з головних питань було оголошення початок двомісячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста. Для організації виконання даного рішення були запрошені керівники підприємств, установ та організацій, приватні підприємці. Також було наголошено, що відповідно до рішення міськвиконкому № 83 від 27.03.2014 року за кожною установою, підприємством та організацією були закріплені території для прибирання.
Міський голова порушив питання щодо укладення договорів підприємствами, установами, організаціями, власниками об’єктів торгівлі та сфери послуг, кооперативами, жителями приватного сектору з КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на вивезення та розміщення твердих побутових відходів. На даний час не укладено договори з близько 120 об’єктами торгівлі та сфери послуг.
В ході роботи членами виконкому було розглянуто ряд питань виконавчого комітету. З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, детально з якими можна буде ознайомитись в рубриці ДОКУМЕНТИ.
14 березня 2016 року

Міська рада оголошує проведення в місті двомісячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста з 14 березня 2016 року по 14 травня 2016 року . Міськвиконком прийняв відповідне рішення від 14 березня 2016 року.
До проведення двомісячника необхідно долучитись всім. Керівникам підприємств, установ та організацій, власникам об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителям міста, невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби.  Привести в належний вигляд фасади будівель, кіоски, паркани, підрізати і побілити  дерева, бордюри, облаштувати належні підходи до будівель. Рекомендовано жителям багатоповерхівок організувати та провести суботники по прибиранню прилеглих територій та обрізанню дерев, при проведенні цих робіт складування гілок, листя та іншого сміття проводити в місцях, погоджених з комбінатом комунальних підприємств. Звертаємо увагу, що виніс сміття на проїзжу частину суворо заборонено, за це передбачено адміністративна відповідальність (штраф).
Закликаємо жителів не бути байдужими до Рідного міста, до нашого спільного дому. Тільки спільними зусиллями Ми зможемо навести лад в місті!
4 березня 2016 року

 Шановні жінки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче і найсвітліше, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою -  берегинею роду людського. Без Вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.  Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.

Щиро і сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 Березня. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

З повагою, міський голова Колісніченко В.І

 


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.644857 sec.)