5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 119
візитів сьогодні: 67
візитів всього: 120026
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 травня 2016 року

Щороку у перший літній день ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.
Вітаючи зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. 
Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. 
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ, допомагає твердо стати на ноги. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас. 
Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку. 
Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!
 
 З повагою міський голова                         В.І. Колісніченко
30 травня 2016 року

Дорогі випускники!

Щороку разом із буянням природи приходить свято випускників, до якого заздалегідь готуються не тільки старшокласники, але й їхні батьки, рідні й учителі.

Вдячна пам’ять надовго збереже спогади про вчителів, шкільні події і юну радість життя.

Прийміть  щирі вітання з цим світлим днем.

Попереду в кожного – своя незвідана життєва дорога з її злетами й падіннями, досягненнями та невдачами. Щоб досягти певних висот у житті, впевнено господарювати на своїй землі, потрібно бути наполегливими, витривалими, сміливо й творчо використовувати набуті знання.

Вірю, що Ваша нерозтрачена енергія, дорогі випускники, Ваші ентузіазм та здібності допоможуть реалізувати своє маленьке, але сміливе «я» - свою особистість.

Від наполегливості кожного з Вас, цілеспрямованості та вміння працювати на користь загальної справи залежить майбутнє України. Переконаний, що Ви впишете свою сторінку в історію Гребінківщини– рідного краю, нашої держави. А вчителі, батьки, друзі будуть захоплюватись і гордитись Вашими здобутками. Усе це у вас попереду. 

Вітаючи із першим кроком у самостійне доросле життя, бажаю Вам не помилитися у виборі, знайти свою стежину, здійснити задумане. Зичу на цьому шляху життєвих гараздів, щирих людей, віри й наснаги, упевненості в усіх починаннях і рясних Божих благословінь.

 

Нехай щастить Вам, дорогі випускники! 

22 травня 2016 року

18 травня 2016 року в приміщенні міської ради за присутності 21 із 26 обраних депутатів відбулося пленарне засідання 5 сесії Гребінківської міської ради. На засіданні депутати  розглянули 17 питань. Про результати виконання бюджету міста за 1 квартал 2016 року, про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період доповідала Черненкова І.В. – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення. На пленарному засіданні було затверджено Положення про грошові винагороди вчителям та учням-переможцям та призерам III (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам всеукраїнських  фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможцям та призерам II (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, по даних питаннях  депутатів інформувала секретар міської ради Цапенко Л.В.  Про внесення змін до міських програм та кошторису витрат, про затвердження проектів рішень про встановлення місцевих податків і зборів на території міста на 2017 рік: про  встановлення ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м. Гребінка з 1 січня 2017 року; про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Гребінка на 2017 рік; про встановлення ставки транспортного податку на 2017 рік; про  встановлення ставок туристичного збору; про визначення податкових агентів  щодо справляння туристичного збору на території міста Гребінка доповіла Лазоренко Т.Ф. –  начальник відділу з питань соціально-економічного розвитку та земельних відносин.

18 травня 2016 року

Сьогодні в Україні жалоба — 18 травня традиційно вшановуємо День пам’яті жертв геноциду кримських татар. Рівно 72 роки тому розпочалась масштабна депортація корінних жителів півострова.

Репресій зазнали практично усі, незалежно від того чи виступали проти сталінського режиму чи ні. Десятиліттями радянська влада заперечувала свій злочин. Повернутись додому кримські татари змогли лише зі здобуттям незалежності Україною.

З 1991 року, коли Україна набула незалежності, уряд України взяв на себе повну відповідальність за долю всіх своїх громадян, у тому числі тих, хто повертався на своєї території після депортації.

20 березня 2014 року Верховна Рада України прийняла Постанову № 1140-18 «Про гарантії прав кримськотатарського народу у складі Української Держави», якою визнала кримських татар корінним народом України та гарантувала їхнє право на самовизначення у складі України.

 Відповідно до Указу Президента № 472/2014 від 16 травня 2014 року в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу.

13 травня 2016 року

В місті Гребінка було проведено ряд святкових заходів з нагоди  71 річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю керівництва та мешканців міста.
6 травня на передодні свята міський голова Колісніченко В.І., секретар міської ради Цапенко Л.В., голова районної  організації ради ветеранів Неруш В.М. та заступник військового комісара Чайка О.В. відвідали учасників бойових дій та інвалідів 2-ї світової війни  1941-1945рр. Від імені Гребінківської громади вони висловили вдячність ветеранам за подвиги та багаторічну сумлінну працю задля розвитку нашого міста, побажали їм здоров’я та вручили квіти і подарунки.
6 травня 2016 року

Шановні ветерани! Дорогі земляки! Від усього серця щиро вітаю Вас з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!
Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора.
Зробімо усе, аби наш край був квітучим і заможним, а там, де сьогодні лунають вибухи снарядів та «градів», земля ожила і радувала нас щедрим колосом, а небо – погожими днинами! 
Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток!  

Вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, із Днем перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя!
Нехай мир та злагода завжди панують у наших душах і серцях

 

Вічна пам’ять загиблим! Слава Героям!

 

З повагою, міський голова В.І. Колісніченко

6 травня 2016 року

У травні, коли Природа-Мати заквітчує Землю пишним перламутровим вбранням, ми відзначаємо незвичайне свято – День матері. Воно порівняно молоде, проте сягає своїм корінням глибин віків. Адже люди особливо цінували тих, хто дарував тобі життя, хто зводив тебе на ноги і вів у великий незвіданий світ.

Наших рідних українських матерів завжди відрізняли надзвичайна щедрість душі, безприкладна віра і самопожертва, палка любов і велике терпіння.

Це вони – вірні берегині наших родин – самовіддано й дбайливо зберігають сімейне вогнище, вчать своїх нащадків добру, взаєморозумінню, моральності, національним традиціям, громадянським і патріотичним цінностям.

І ким би ми не були, чого б не досягли, ми всі у цей день стаємо просто синами і доньками своїх матерів – лагідних, незрадливих і завжди до нас прихильних.

  Дорогі наші матусі!  Низько вклоняємось Вам за  терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

 

З  повагою, міський голова                                                      В.І.Колісніченко

6 травня 2016 року

8 травня 2016 року у світі відзначають відразу дві пам’ятні дати: День Перемоги в Європі і День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. Разом з усім світом їх відзначає і Україна.

9 травня 2016 року ми відзначатимемо світлий і радісний День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир - довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах:

« Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Роки… Скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Не забуваємо ми воїнів нашого міста, які молодими, не жаліючи ні сил, ні здоров'я, ні своєї молодості, віддавали життя за волю України.

5 травня 2016 року відбулися мітинги біля пам’ятників та покладання квітів, вінків учнівською молоддю до пам'ятників, пам'ятних знаків, могил воїнів, які загинули у роки Другої світової війни. Участь у покладанні квітів взяли: заступник голови Гребінківської районної державної адміністрації Князєв О.В., заступник Гребінківського міського голови Зінченко В.М.,  секретар виконавчого комітету міської ради Лисогор В.М., голова та представники районної громадської організації ветеранів Неруш В.М., Дегтяр Ю.Г., Коновальчук І.П.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни.


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.266943 sec.)