5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 161
візитів сьогодні: 72
візитів всього: 120028
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
24 лютого 2016 року

19 лютого 2016 року в міській раді відбулось засідання 3 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання, яке вів міський голова.
На порядок денний сесії винесено ряд питань. Всі питання порядку денного попередньо було розглянуто на спільному засіданні виконавчого комітету та постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управлінням майном та з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування.
На засіданні сесії були заслухані звіти одержувачів бюджетних коштів які отримали їх з міського бюджету в 2015 році на реалізацію міських програм.
У ході зібрання депутати внесли зміни та доповнення до деяких міських програм, затверджено звіт про використання коштів на реалізацію міських програм за 2015 рік, затверджено Програми соціально – економічного розвитку  та внесені зміни до показників бюджету міста на 2016 рік.
Депутатами міської ради затверджено рішення про перейменування вулиць і провулків які розміщені на території міської ради,  і затверджено перелік нових назв.
23 лютого 2016 року

18 лютого відбулося спільне засідання виконавчого комітету міської ради та постійних комісій міської ради: комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управління майном та комісії з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування. 
В засіданні прийняли участь: міський голова, секретар міської ради, секретар виконкому, керівники та спеціалісти відділів міської ради, члени виконкому, члени постійних комісій і розпорядники бюджетних коштів.
В ході роботи було розглянуто ряд питань виконавчого комітету та питань, які запропоновані на розгляд 3-ї сесії міської ради.  На початку засідання було заслухано звіти одержувачів бюджетних коштів котрі отримали їх з міського бюджету в 2015 році на реалізацію міських програм.
Звіт про результати діяльності за 2016р. надав Гребінківський відділ національної поліції. Начальник відділу превентивної діяльності Гребінківського відділу поліції майор поліції Микола Корчемаха, прозвітував щодо коштів, які були виділені з міського бюджету в 2015 році  в сумі 20 000 грн. на реалізацію заходів з профілактики злочинності та правопорушень. Також поліцейський проінформував присутніх про стан оперативної обстановки міста та роботу, яка була проведена з початку 2016 року та про виконання рішення 2-ї сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 14.12.2015р. « Про дотримання правил дорожнього руху».
17 лютого 2016 року

17 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності правопорядку, захисту прав людини, найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів, інших об’єктів. Також у засіданні взяли участь міський голова Колісніченко В.І., секретар міської ради Цапенко Л.В., секретар виконавчого комітету Лисогор В.М., депутати від вулиці Пархоменка – Зуб Любов Степанівна, та від вулиці Калініна : Бондар І.М., Хижняк В.Д., та представник жителів вулиці Пархоменка.

Порядок засідання постійної комісії наступний:

1.     Про розгляд колективного звернення жителів вулиці Пархоменка.

2.     Про розгляд колективного звернення жителів вулиці Маяковського.

3.     Про результати громадських обговорень щодо перейменування вулиць і провулків.

4.    Про проект рішення сесії міської ради «Про перейменування вулиць, провулків,  які розташовані на території Гребінківської міської ради».

В грудні минулого року Гребінківською міською радою було затверджено Перелік вулиць і провулків міста, які підлягають перейменуванню відповідно до закону про декомунізацію, згідно Переліку та внесених до нього змін, перейменуванню підлягає 21 вулиця та 4 провулки.

17 лютого 2016 року

16 лютого 2016 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради. На засіданні розглянуто адміністративні матеріали за ознаками частини 2 статті 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення. А скоїла правопорушення громадянка С., яка продала дві пачки цигарок особі, яка не досягла 18 років. На громадянку С. накладено адміністративний штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 510 гривень.
16 лютого 2016 року

15 лютого 2016 року в м.Гребінка відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниці виводу військ з Афганістану. Учасникам бойових дій було вручено нагороди та спільні почесні грамоти. На мітингу виступили Колісніченко В.І. – міський голова, голова районної організації Українських ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), а також голова районної державної адміністрації Роспопов В.В. та голова районної ради Зінченко В.М.
Громадську панахиду по загиблим та померлим відслужив отець Валерій. По закінченню мітингу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.
16 лютого 2016 року

12 лютого 2016 року відбулася нарада у міського голови, в якій прийняли участь: міський голова Колісніченко В.І, заступник міського голови Зінченко В.М, секретар міської ради Цапенко Л.В., секретар виконавчого комітету Лисогор В.М., керівники та спеціалісти відділів міської ради, голова РДА Роспопов В.В., голова районної ради Зінченко В.М., сільські голови Гребінківського району, завідувач районного сектору управління Державної міграційної служби Авраменко Н.В., начальник реєстраційної служби Сидоренко Н.В.

На розгляд засідання було винесено такі питання:

1. Про створення відповідно до чинного законодавства служби ведення реєстру територіальної громади ( місця проживання фізичних осіб)

2. Про виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3. Про видачу витягів з реєстру державного земельного кадастру.

9 лютого 2016 року

9 лютого 2016 року відбулося покладання квітів до пам’ятника  Григорію Сергійовичу Кагамлику в м. Гребінка  та с. Слободо-Петрівка. У покладанні квітів взяли участь міський голова В.Колісніченко, голова районної державної адміністрації В.Роспопов, голова районної ради В.Зінченко, голова Слободо- Петрівської сільської ради А.Зінченко, голова ради ветеранів В.Неруш, громадськість міста  Гребінка та   села Слободо-Петрівка.

Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.217535 sec.)