5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 16
переглядів: 138
візитів сьогодні: 108
візитів всього: 120030
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018201920202021
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 липня 2016 року

   28 липня 2016 року відбулося  засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради. Одним з основних питань розглянуто питання «Про стан підготовки суб'єктів господарювання міста до опалювального  періоду 2016-2017 років». Розглянуто питання «Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.04.2016 року № 84 «Про затвердження переліку вулиць , які потребують  поточного ремонту у 2016 році», «Про стан  виконання заходів до Дня міста», «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на поточний ремонт дороги в  м. Гребінка», «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на капітальний ремонт огорожі дитячого майданчика».
   Крім того, члени виконкому розглянули питання про  передачу квартири у приватну власність, про надання дозволу на добудову будинку , про погодження місця розташування дитячих атракціонів ФОП Кошкалді Ю.М. та Борисенку С.Л., про погодження тимчасового місця торгівлі.
    
З прийнятими рішеннями більш детально можна ознайомитися в рубриці «Документи», зокрема «Рішення виконавчого комітету“.
12 липня 2016 року

11 липня в Пирятині проведено практикум із застосування законодавства на тему: „Формування об’єднаної територіальної громади: юридичні аспекти та практичний досвід“. Захід проведено Полтавським регіональним відділенням АМУ в рамках Проекту „ПУЛЬС“, який реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID. У практикумі взяли участь представники місцевого самоврядування Полтавщини: міські, сільські, селищні голови, їх заступники та секретарі рад. Основною метою проведення цього навчання було ознайомлення із законодавством щодо добровільного об’єднання територіальних громад та досвідом Пирятинської міської ради щодо функціонування об’єднаної громади.

Основний захід проходив у актовій залі Пирятинського ліцею. Присутніх привітали Голова Полтавського Полтавського РВ АМУ, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик та Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь.

У ході практикуму регіональні консультанти АМУ з питань децентралізації Ірина Дудка та Олександр Полупан ознайомили учасників заходу з „Децентралізаційним марафоном“ та з перспективами продовження процесу об’єднання громад на Полтавщині. А також проінформували про державну підтримку, яка надається об’єднаним громадам.

12 липня 2016 року

06 липня 2016 відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, молоді і спорту, культури, туризму, соціального захисту населення, яка схвалила запропоновані зміни до бюджету та міських програм.
 
07 липня 2016 відбулось спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій міської ради: комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управління майном та комісії з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування. 
В ході роботи було розглянуто всі питання, які запропоновані на розгляд 6-ї сесії міської ради. 
На розгляд комісій та виконавчого комітету була винесена міська Програма сприяння розвитку та діяльності ОСББ.
Членами виконкому і постійними комісіями розглянуто та рекомендовано до затвердження  ставки податків на 2017рік.
 
08 липня 2016 відбулось засідання 6-ї сесії Гребінківської міської ради 7 скликання. Сесії врахувала всі рекомендації виконавчого комітету та постійних комісій і прийняла майже всі рішення одноголосно, крім 2 питань: Про встановлення ставок Єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території м.Гребінка з 01.01.2017р, Про встановлення ставок земельного податку на території міста Гребінка на 2017 рік. По цих питаннях в залі тривали довготривалі дебати.
 
Детальніше про події
 
12 липня 2016 року

Підприємство «Лубнитеплоенерго» звертається до споживачів послуг теплопостачання, та нагадує, що гарантоване надання послуг взаємопов’язане із своєчасною оплатою. Але, наразі, склалась ситуація, коли одні споживачі вчасно та в повному обсязі сплачують за отримані послуги, а інші – користуються ними безоплатно, отже, за кошти своїх сусідів. Прагнення підприємства притягнути до відповідальності злісних неплатників, мабуть, має підтримувати переважна більшість добросовісних споживачів, оскільки накопичення заборгованості не дає змоги підприємству вчасно розраховуватись за використані енергоносії та якісно проводити ремонтні роботи, а значить забезпечувати якість послуг. Для погашення заборгованості за природний газ та отримання коштів для виконання заходів по підготовці до опалювального періоду підприємство вимушене звертатись до суду для примусового стягнення боргу за послуги опалення квартир та місць загального користування.
   Споживачам, що мають заборгованість, маємо роз’яснити наступне. При вирішенні питання стягнення заборгованості за послуги теплопостачання у судовому порядку, боржник крім суми боргу буде зобов’язаний сплатити судовий збір, сума якого з 01.09.2015 року становить 1,5% від суми заборгованості, але не менше одного розміру мінімальної заробітної плати, ( на даний час це 1378 грн) та додатково сплатити виконавчий збір в розмірі 10 % від суми заборгованості з урахуванням судового збору. Тож радимо боржникам не нашкодити собі та добровільно погасити заборгованість і в подальшому не допускати накопичення боргів.
   Підприємство з розумінням ставиться до кожного, хто опинився в скрутному становищі, та пропонує для уникнення збільшення суми заборгованості на суму судового збору та виконавчого збору в найкоротший термін укласти з підприємством договір реструктуризації заборгованості. За інформацією, щодо нарахування оплати послуг, а також стосовно укладення договору реструктуризації заборгованості звертатись за тел.(05361) 737-27; 724-52, та за мобільним телефоном (050)325-44-06. Заключення договору дасть можливість розстрочити сплату заборгованості протягом строку на який укладено договір реструктуризації.
    Колектив нашого підприємства щиро вдячний абонентам за своєчасну оплату наданих послуг, а також сподіваємось на подальшу співпрацю та розуміння важливості своєчасності проведення розрахунків.
 

 Адміністрація ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»

8 липня 2016 року

  Міський голова Колісніченко В.І. провів 7 липня узгоджувальну нараду з питання проведення мото-рок фестивалю «Небеса»  в м .Гребінка. В нараді взяли участь: організатори мото – рок фестивалю : Олександр Катруш, Олександр Вельбой, Едуард Жолобецький ; представник  відділу поліції – Новіков П.Ю., Корчесаха М.А.; в.о. начальника комбінату комунальних підприємств Назаренко С.С.; заступник голови РДА Князєв О.В.
  На нараді обговорені питання безпеки під час проведення заходу, чергування та патрулювання працівників поліції, а також дотримання протипожежної безпеки тощо.
8 липня 2016 року

07 липня 2016 відбулося  засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради. Розглянуто питання про підсумки роботи  виконавчого комітету за І  півріччя 2016 року, підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2016 року, про повідомну реєстрацію Колективного договору,  укладеного між адміністрацією та трудовим колективом комунального підприємства « Центр надання послуг та консультацій Гребінківської районної ради» на 2016 рік, про повідомну реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору , укладеного між адміністрацією та профспілковим комітетом  виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на 2002-2016 роки, щодо переоформлення особових рахунків громадян, про взяття на квартирну чергу при виконкомі міської ради, про погодження місця розташування дитячих атракціонів та цирку, про зміну поштової адреси, про надання дозволу на реконструкцію, добудову та будівництво місцевих каналізаційних споруд жителю міста Гребінка, про припинення опіки, про передачу малоцінного та швидкозношуваного інвентаря комунальному підприємству « Гребінківський комбінат комунальних підприємств».
Крім того, члени виконкому розглянули питання про затвердження проекту рішення «Про затвердження «Правил приймання стічних вод у систему каналізації виробничого підрозділу «Гребінківське будівельно-монтажне експлуатаційне управління» міста Гребінка, про внесення змін  до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.04.2016 року № 84 «Про затвердження переліку вулиць, які потребують  поточного ремонту  у 2016 році», про виготовлення проектно-кошторисних документів на влаштування водогонів та освітлення вулиць, про видалення дерев по м. Гребінка, про погодження місця виїзної торгівлі, про заключення контракту з начальником комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».
З прийнятими рішеннями більш детально можна буде  ознайомитися в рубриці «Документи», зокрема «Рішення виконавчого комітету“.
6 липня 2016 року

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 09.06.2016 року № 1101 встановлено тариф на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.
 
І. Послуга з централізованого опалення:
-         для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1425,50 грн./Гкал (з податком на додану вартість);
-         для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку  теплової енергії – 39,67 грн./м2 за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість).
ІІ. Послуга з централізованого постачання гарячої води:
-         за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання – 83,26 грн/м3  ( з податком на додану вартість);
-         за умови відсутності рушникосушильників – 76,93 грн./м3 (з податком на додану вартість).
 
У додатку  105  до зазначеної постанови наведено структуру діючих тарифів.
 
Ця постанова набирає чинності з 01 липня 2016 року
 
 
            
Директор ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго»                                    Д.В. Приймак
5 липня 2016 року

 Як вже повідомлялося з липня минулого року вступив в дію Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який докорінно змінив систему управління багатоквартирними будинками. Він зруйнував монополію ЖЕКів на надання житлово-комунальних послуг та переклав повну відповідальність за утримання і управління будинками на його мешканців.
 В квітні поточного року було проведено засідання Клубу громадського діалогу присвячене даній тематиці. Напрацьовано план дій, відповідно до якого при міськвиконкомі створено робочу групу по наданню консультацій жителям багатоповерхівок. Протягом травня – червня відбулися збори жителів багатоквартирних будинків за участю представників міської ради відповідно до графіку. На зборах обговорювались питання про створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків ( ОСББ) та інші можливі варіанти управління будинками ( визначення управителя тощо). На зустрічах обговорювались також питання надання послуг комбінатом комунальних підприємств, тарифи та інші актуальні питання.
 
4 липня 2016 року

Кожного року, після закінчення зими, стан доріг не лише в нашому місті, а і в державі в цілому, погіршується, та зважаючи на те, що дорожня галузь перебуває у постійному недофінансуванні, не чекаючи, поки покращиться ситуація із виділення коштів на ремонт та будівництво комунальних доріг, Гребінківська міська рада цьогоріч у місті запланувала максимально відремонтувати автодороги, які на жаль знаходяться у не найкращому стані. Адже через хронічне недофінансування багато років ремонт доріг здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди і взагалі був відсутній. Проте завдяки змінам до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України до міського бюджету почав заходити новий акцизний податок – 5% з роздрібного продажу підакцизних товарів, в тому числі нафтопродуктів, що акумулюється в загальному фонді місцевого бюджету, що в свою чергу дало змогу провести поточні ремонти міських доріг в минулому році.  Розпочату роботу продовжено з настанням весни і в цьому році.
Таким чином станом на 1 липня 2016 року з бюджету міста було витрачено 560711 грн. та проведено роботи з поточного ремонту доріг загальною протяжністю 2160м2. Відрементовано вулиці Магістральна, Миру, Городищенська, Пушкіна, Чернишевського, Євгена Гребінки.

Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.22826 sec.)