19 лютого 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 68
візитів всього: 23075
Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію щодо закупівлі та встановлення скейтмайданчика в м. Гребінка?
підтримую
373 (95.64 %)
не підтримую
14 (3.59 %)
не визначився
3 (0.77 %)
Пошук по сайту
 
Новини
20142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 лютого 2017 року

  24 лютого 2017 року міський голова Колісніченко В.І. взяв участь у виїзному засідання круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на тему: „Практика застосування Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад“ на прикладі територіальних громад Полтавської області“. Засідання Комітету Верховної Ради за участю представників місцевого самоврядування проведено на базі Пирятинського ліцею.
   Як зазначив народний депутат України, заступник голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, мета засідання почути тих, хто безпосередньо втілює в життя реформу місцевого самоврядування та впроваджує ідеї децентралізації, почути про проблеми, з якими доводиться зустрічатися керівникам об’єднаних громад.
   Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь привітав гостей та презентував Пирятинську ОТГ. Розповів про те, чого вдалося досягти і з якими проблемами довелося зіштовхнутися впродовж 2016 року.
   Міський голова Колісніченко В.І., також виступав на засіданні круглого столу, з питання практики застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
22 лютого 2017 року

  21 лютого 2017 року в Гребінківській міській раді проведено семінар на тему «Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації. Впровадження е-врядування в нашому місті» Семінар провели експерти проекту: Євгенія Поремчук, керівник проекту з електронного врядування «Розумне місто», голова правління ГО «Розумне місто» та Алла Погонець, директор «Агенції місцевого розвитку» м. Нетішин, регіональний менеджер проекту «Розумне місто».  В роботі семінару взяли участь керівництво міської ради, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міськвиконкому, керівники комунальних підприємств міста, депутати міської ради, представники громадськості міста. На семінарі розглянуто такі питання:
  • Інструменти електронного врядування, практичний досвід впровадження та роботи;
  • Електронні послуги, практичний досвід впровадження та роботи;
  • Розвиток електронного врядування та його взаємодія з іншими сервісами.
15 лютого 2017 року

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

   15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та День виведення радянських військ з Афганістану. Ми вшановуємо учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Багато часу минуло з того дня, коли наші війська були виведені з Афганістану, але й сьогодні у Збройних Силах України проходять службу офіцери і прапорщики, які брали участь в Афганській війні. Їх бойовий досвід є цінним надбанням нашої армії.
   Висловлюємо подяку воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління. Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях. Наснаги вам, здоров’я, добра, благополуччя!
   
Районна рада.  Райдержадміністрація. Міська рада. Районна організація воїнів-інтернаціоналістів.
8 лютого 2017 року

У зв’язку із загостренням ситуації у зоні проведення антитерористичної операції, зокрема в Авдіївці, де постраждали не лише військові, а й мирне населення, по Полтавській області оголошено масштабну акцію по допомозі цивільному населенню та захисникам Авдіївки. Всіх небайдужих просимо надати допомогу у зборі найнеобхіднішого. 

Серед речей, яких чекають на сході країни: теплий одяг, термобілизна, зимове взуття, ковдри, ліки від застуди, медикаменти та перев’язувальний матеріал для поранених, буржуйки, генератори, термоси, одноразовий посуд, вологі серветки, а також продукти харчування довгострокового зберігання. Внаслідок руйнувань житлових будинків в Авдіївці, виникла гостра потреба в будівельних матеріалах (цвяхи різних розмірів, саморізи, плівка поліетиленова, тощо).

Просимо відгукнутися та надати допомогу землякам, які захищають наш з вами спокій та не залишати наодинці з бідою постраждале мирне населення Авдіївки.

На вас чекають у приміщенні районного Будинку культури, де працює пункт прийому допомоги воїнам АТО за адресою: м. Гребінка вул. Євгена Гребінки, 13, контактна особа Бутенко Надія Володимирівна, депутат Гребінківської міської ради.

7 лютого 2017 року

2 лютого ми відзначали 205-у річницю від дня народження Євгена Гребінки, українського поета, письменника, видавця та громадського діяча. Заходи, присвячені цій даті розпочалися ще 28 січня щорічним районним конкурсом читців творів Євгена Гребінки. 2 лютого всі бажаючі відвідали могилу видатного земляка в селі Мар’янівка, та вшанували його пам’ять  біля пам’ятника в місті Гребінці. Участь  у покладанні квітів взяли голова Гребінківської районної державної адміністрації Віталій Роспопов, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко, заступник міського голови Володимир Зінченко.

А 4 лютого шанувальники творчості Євгена Павловича Гребінки зібралися в нашому місті, що назване на його честь, щоб узяти участь у святкових заходах. Цього дня в районному будинку культури відбулося традиційне обласне літературно-музичне свято «Гребінчина світлиця», присвячене 205 - й річниці від дня народження Євгена Павловича Гребінки. В цьому році Програма заходів була насичена та різноманітна. Це і виставка виробів майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, і презентації страв української кухні та національного одягу українців ХIХ століття, і науково-практична конференція «Літературна спадщина Євгена Гребінки - мистецьке дзеркало українців», яка відбулася в районній бібліотеці для дорослих, захоплююча музична комедія «Сватання на Гончарівці», яку глядачам запропонували артисти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.  Свято завершилося вечором спілкування «Кава з Гребінкою-добродієм» у районному краєзнавчому музеї. Всі отримали масу задоволення та гарний настрій.  Щира подяка за отримане задоволення і найкращі побажання всім, хто підготував нам таке свято!

7 лютого 2017 року

   3 лютого 2017 року відбулася дванадцята позачергова сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання. Головуючим на сесійному засіданні був міський голова Віталій Колісніченко. Відповідно до затвердженого регламенту розглянуто 14 питань порядку денного.  Напередодні сесії всі питання розглядалися на засіданнях постійних комісій з питань бюджету, фінансів, управління майном; з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування, з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення. 
   Депутати внесли зміни до ряду міських Програм: програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення міста на 2017 рік, програми забезпечення багатоквартирних будинків засобами обліку теплової енергії та програми підтримки житлово-комунального господарства на 2017 рік; зміни до бюджету міста на 2017 рік; затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста Гребінка на 2017 рік;  план роботи Гребінківської міської ради на 2017 рік та графік прийому громадян депутатами Гребінківської міської ради сьомого скликання; Положення про порядок встановлення земельного сервітуту під розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Гребінка; Положення про комісію з підготовки та проведення земельних торгів (аукціону); розпорядження міського голови, прийняті в міжсесійний період; прийняли рішення  щодо земельних питань.
7 лютого 2017 року

   Як вже повідомлялось на сторінках сайту ("Після мене хоч потоп"), 13 січня на вулиці Полтавська (Радянська) 52-річна гребінчанка не "донесла" пакет із сміттям до сміттєзбиральної машини. Натомість жінка залишила його неподалік будинку № 7. Матеріали про адміністративне правопорушення передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради. На засідання запросили і порушницю.
   Жінка визнала, що справді  сміття її було викинуто у невстановленому місці, та пообіцяла більше такого не повторювати. Члени комісії зважили на це і на те, що нині ця порушниця безробітна, тому оштрафували її лише на 340 гривень. Максимально можливий штраф за таке порушення – 1360 гривень. Це вперше в нашому місті був задокументований факт викидання сміття у невстановленому місці, і за це стягнуто штраф. Звісно ж, таке бувало й раніше. Але складно було зафіксувати і довести провину порушника.
   Сподіваємося, що ця історія стане наукою не лише тому, кому довелося заплатити штраф, а й багатьом іншим гребінківцям, і в нашому місті стане менше стихійних смітників. Тим більше, що розкидати сміття де заманеться не просто негарно, а ще й невигідно.

Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №43 від 19 лютого 2018 року, 2 березня 2018 року о 14-00 годині в приміщенні міської ради (вул. Я.Мудрого, 35) скликається 5 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання (ОТГ).

Переглянути повний текст розпорядження

Актуально

- Рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради №46 від 15.02.2018р. зареєстровано Зміни та доповнення до колективного договору  між адміністрацією та профспілковим комітетом виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця» публічного акціонерного товариства « Українська залізниця» на 2002-2017 роки, внесені на спільному засіданні адміністрації та профспілкового комітету (реєстровий №02-22/104 від 15.02.2018 року).

Міська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи, інформаційного забезпечення (підстава: Розпорядження міського голови №29-к від 06.02.2018р.)

 

Розпорядженням міського голови №20-к від 25.01.2018р. оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інфраструктури,
муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту
Ознайомитись з повним текстом оголошення про конкурс

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.104048 sec.)