16 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 71
візитів сьогодні: 64
візитів всього: 34844
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
20142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 травня 2017 року

   Дорогі юні друзі!
   Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
   Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.
   Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою  юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.
   Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.
   Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 

З повагою і найкращими побажаннями до вас

Міський голова                                                                     В. Колісніченко

25 травня 2017 року

    Шановні школярі, вчителі , батьки та випускники!
   Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.
  Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.
  Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.
   Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх учнів і дітей душу,  серце  і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
   Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.
 
 
З повагою
Міський голова                                                               В. Колісніченко

 

23 травня 2017 року

    На минулому тижні  відбулося засідання спільної робочої групи з питань формування проектів рішень об’єднаної громади.
   Як уже повідомлялося, відповідно до статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», об’єднана територіальна громада вважається утвореною за цим Законом з дня набрання чинності рішеннями всіх рад, що прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. Такі рішення Гребінківська міська рада та Мар’янівська сільська рада прийняли 30 березня 2017 року а Слободо-Петрівська сільська рада 31 березня 2017 року. Відповідно до вище вказаного вважається, що 31 березня 2017 року є датою створення Гребінківської об’єднаної територіальної громади.
   На черговому засіданні спільної робочої групи, до складу якої входять представники всіх громад, що об’єдналися, обговорено питання встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік.  
23 травня 2017 року

Відповідно до міської Програми роботи з обдарованою молоддю, яка затверджена рішенням 10 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання 23.12.2016 року, Положення про грошові винагороди педагогічним працівникам та учням-переможцям та призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможцям та призерам ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, затвердженого рішенням 15 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 27 квітня 2017 року  - 30 учнів загальноосвітній шкіл та вихованців позашкільних навчальних закладів міста отримають грошові винагороди за свої досягнення до свята Останнього дзвоника. Підписане відповідне розпорядження міського голови  від 16 травня 2017 року №139 про виплату грошових винагород, які можна буде отримати у відділенні Полтава-Банк.

12 травня 2017 року

  На Гребінківщині плеяда заходів з нагоди Дня Європи розпочалася 11 травня. З нагоди схвалення Радою ЄС законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України на урочисте підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу завітали представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій, шкільна молодь, жителі міста.
   Право підняти прапори було надано представникам молодого покоління – учням Гребінківської гімназії, Гребінківських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 та №4, переможцям та призерам ІІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Анні Медвідь, Владиславі Шевченко, Дімі Язловецькому, Назарові  Яценку, Євгенії Юзупкіній, Жанні Солдатенко, Дарині Попович, Вікторії Баранівській.
11 травня 2017 року

   Підготовка до відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочалась задовго до самої дати. Відповідно до затвердженого виконкомом Гребінківської міської ради плану заходів, напередодні святкових днів, працівники комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» провели заходи з благоустрою пам’ятників загиблим воїнам, які розміщені на території міста, та прилеглих територіях.
   5-8 травня 2017 року керівництво міської ради разом з районною організацією ветеранів та районним військовим комісаріатом, відвідали ветеранів війни на дому. Час йде вперед і з кожним роком їх - ветеранів, залишається в живих все менше і менше. Тож нашим святим обов’язком завжди є пам’ять про тих, кого немає поряд, та піклування про тих, хто воював за нас, хто живий. За рішенням міської ради, 16 учасників бойових дій та інвалідів війни 1941-1945 років отримали матеріальну допомогу. Це всі хто залишився живими.
   9 травня в парку Слави проведено мітинг та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Всіх загиблих в роки війни 1941-1945 р.р., всіх ветеранів війни, хто не дожив до цього дня, присутні  вшанували хвилиною мовчання. Під час проведення мітингу біля пам’ятника чергувала почесна варта, яка була представлена учнями старших класів Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
   Із святом, 72-ю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, гребінківців привітав міський голова Віталій Колісніченко. З вітальним словом виступили також голова райдержадміністрації В. Роспопов, голова районної ради В.Зінченко, голова Гребінківської районної ради ветеранів В. Неруш. Зворушливо від учнівської молоді виступили учні 9 класу Гребінківської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1 - Інга і Марія Цвєткова.
11 травня 2017 року

  1 травня 2017 року розпочався п’ятий конкурс фотографій природних пам’яток України «Вікі любить Землю», що має на меті поповнення Вікіпедії та інших Інтернет-проектів Фонду Вікімедіа фотографіями природоохоронних територій світу, створення найповнішої бази фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду України, а також для привернення уваги до проблем захисту навколишнього середовища.
  «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій природних пам’яток під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах.
  «Вікі любить Землю» вперше було проведено в 2013 році в Україні, у 2014 році до нього долучилося 16 країн світу, у 2015 – понад 25, у 2016 році конкурс проходив у 24 країнах, у 2017 очікується участь 26 країн.
  Усього за чотири роки українського конкурсу, учасники сфотографували 2962 об’єктів природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 47 тис. фотографій. Але ще близько 70% об’єктів, зазначених у конкурсних списках, не мають ілюстрації для Вікіпедії.
  Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який період часу і завантажені протягом визначеного періоду часу у Вікісховище (Wikimedia Commons).
  За результатами оцінок журі буде визначено переможців основних номінацій – «Найкраще фото», «Найбільша кількість сфотографованих об’єктів», а також у кількох спец номінаціях. Автори найкращих світлин та чисельних внесків будуть нагороджені цінними призами.
  Десять найкращих світлин українського етапу потраплять до міжнародного конкурсу. У вересні 2017 року буде визначено міжнародних переможців «Вікі любить Землю».
  Організатором та ініціатором міжнародного проекту є ГО «Вікімедіа Україна».
  Регламент конкурсу: https://ua.wikimedia.org/w/Вікі любить Землю 2017/Регламент
  Інфографіка «Як взяти участь»: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:WLE-How-To-ukr.jpg
  Сторінка у Facebook: www.facebook.com/wle.ua
  Сайт конкурсу: wikilovesearth.org.ua
  Електронна адреса оргкомітету: wle@wikimedia.in.ua.
8 травня 2017 року

Шановні  захисники та ветерани Другої світової війни!

Шановні жителі  та гості міста!

 

   72 роки відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали залпи найбільшої в історії людства війни. Цей день завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Усвідомлюючи, якою великою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
   Шановні ветерани! Ваш героїзм на фронті, у тилу - це все історія, золотими літерами вписана до літопису нашої Батьківщини. Ви зламали хребет нацизму, захистили весь світ. Ми маємо робити так, щоб Ви  відчували турботу. Це наш обов'язок. Ви - герої. Завойована вашим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, зміцнює дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Висловлюю свою безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін Вам за це! Ваш подвиг гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора.
   Зробімо усе, аби наш край був квітучим і заможним, а там, де сьогодні лунають вибухи снарядів та «градів», земля ожила і радувала нас щедрим колосом, а небо погожими днинами! Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток!
   Від усього серця вітаю всіх з 72 річницею відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Нехай війна, яка прокотилася глибоким горем по мільйонах людських доль, буде  останньою на нашій землі, нехай злагода і добробут панують у кожній оселі, адже одвічна воля народу України до миру, свободи і кращого життя є непереможною!
   Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба і плідної праці на рідній землі!

 

З повагою

Міський голова                                                               В. Колісніченко


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №342 від 14 листопада 2018 року, 27 листопада 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.078388 sec.)