2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
Полтавське казенне експериментальне протезно -ортопедичне підприємство буде проводити прийом 01.02.2024р.
Лікар-ортопед буде вести прийом та безкоштовну консультацію стосовно можливості безкоштовним забезпеченням протезно-ортопедичними виробами (ортопедичне взуття, ортези , протези).
Також є можливість замовити устілки індивідуального замовлення (за власний
рахунок).
Місце прийому: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гребінківської міської ради .
Адреса: м. Гребінка пров.Спортивний,11
Час прийому: з 9:00 до 10:00
За детальнішою інформацією звертатися по тел.067-530-21-00 ,050-470-24-00
До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Гребінківської міської територіальної громади та які набули статус, починаючи з 24 лютого 2022 р. (крім ВПО, які прибули з м. Києва та Київської області в зв’язку із обмеженою кількістю продуктових наборів).
Запрошуємо усіх Вас отримати продуктові набори сформовані із отриманої продукції від Полтавського обласного центру соціальних служб. Право на отримання продуктового набору має кожен член сім’ї.
Дата: 02.02.2024 року
Година: 09.00-14.00
Адреса: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13 (Гребінківський міський будинок культури).
При собі мати оригінали паспортів, свідоцтв про народження, довідок ВПО.
АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» звертається до Вас з проханням здійснювати передачу показів спожитої електричної енергії за місяць.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно Вимог Кодексу комерційного обліку е/е (далі – ККОЕЕ) п. 8.6.2. Індивідуальні побутові споживачі ЗОБОВ’ЯЗАНІ щомісяця зчитувати фактичні покази зі всіх лічильників, встановлених на об'єкті споживача, для яких відсутня можливість дистанційного зчитування даних, та надавати їх до кінця третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, відповідному оператору системи розподілу.
Передавати показники потрібно будь-якого дня в період за 2 дні до та 2 дні після 1-го числа кожного місяця. Покази передані в цей період вважатимуться показами на 1-ше число.
Найзручніші способи передачі показів:
1) Використовуючи сайт https://www.poe.pl.ua/ (без реєстрації)
У Гребінківській громаді триває проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 29-30 січня відбулися змагання з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради 2009-2011 р.н. в яких прийняли участь 7 закладів освіти: Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Короваївська гімназія, Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст., Тарасівська гімназія, Березівська ЗОШ І-ІІ ст., філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 та філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2.
Протягом двох днів тривала напружена футзальна боротьба в двох групах, де юні спортсмени показали неймовірне завзяття. Учні продемонстрували фізичні та технічні здібності. Кожен матч був насичений напруженими моментами. Тому до завершення останнього матчу тривала інтрига щодо переможця.
25 січня 2024 року в громаді стартували міжшкільні змагання з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 16 команд закладів загальної середньої освіти розпочали свої змагання з найменших.
З привітальним словом до учасників змагань звернулась секретар міської ради Цапенко Людмила Василівна, яка побажала, щоб кожна команда досягла високих результатів, принесла славу своїй школі.
В Україні зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння.
За даними екстреної медичної служби починаючи з 1 грудня 2023 по 15 січня 2024 року зафіксовано 103 випадки отруєння чадним газом, 9 людей - загинули.
До таких трагедій часто призводять пожежі, спричинені порушенням правил облаштування й експлуатації печей та обігрівачів. Лише за грудень 2023 року зафіксовано близько 650 випадків подібних займань, що становить 20% від загальної кількості пожеж.
ДСНС України спільно з Міністерство охорони здоров'я України нагадують про ризики, які може спричинити використання такого обладнання та як діяти і допомогти постраждалим в разі отруєння чадним газом.
Деталі: http://surl.li/pmpxt
26 січня 2024 року о 9.00 годині відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.
26 січня 2024 року о 14.00. годині відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва; з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури (з гуманітарних питань) та виконавчого комітету.
29 січня 2024 року о 14.00 годині відбудеться спільне засідання постійних депутатських комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та ЗМІ.
Місце проведення - приміщення міської ради пров. Олексія Припутня, буд. 1.
«Гарні» номерні знаки є. І перед візитом до #СервісніЦентриМВС можливо не тільки їх переглянути, а й забронювати.
Ця послуга доступна онлайн у кабінеті водія ???? https://e-driver.mvs.gov.ua
Спочатку необхідно:
авторизуватись
обрати вкладку «бронювання номерних знаків»
регіон (Полтавська область)
сервісний центр МВС
тип транспортного засобу
бажану наявну комбінацію номерів у режимі реального часу.
Бронь зберігається 10 днів. За цей час автовласнику необхідно звернутись до сервісного центру МВС і закріпити обраний номерний знак за своїм транспортним засобом.
На Полтавщині, сьогодні:
авто з внутрішнім згоранням - ВІ 2002 НА; ВІ 1313 ЕХ; ВІ 8000 ЕМ та інші не менш цікаві комбінації номерних знаків у наших центрах області.
електрокари ВІ 2121 НС; ВІ 4040 YC
Обирайте. Бронюйте. Радійте.
Протерміноване посвідчення водія діє під час воєнного стану.
Ця норма працює на території України. А також за кордоном для тих українців, які отримали тимчасовий захист.
Якщо ви все ж таки вирішили обміняти свій документ, то пам?ятайте - обмін здійснюється виключно після закінчення терміну дії документу.
При зверненні до #СервісніЦентриМВС з собою потрібно взяти:
паспорт з відміткою про місце реєстрації
ідентифікаційний номер
наявне посвідчення водія.
У період воєнного стану медична довідка не обов’язкова. Також можливо здійснити обмін онлайн - через кабінет водія або Дію.
2-річне посвідчення водія, яке видавалось вперше, обмінюється за умови наявності не більше 2 штрафів. Якщо три і більше - складаєте іспити у сервісному центрі МВС.
Деталі у новині ?? http://surl.li/prvwp
За цей час було знищено близько 3789 тисяч окупантів, 6227 російських танків, 11579 бойових броньованих машин, 9008 артилерійських систем та 971 реактивну систему залпового вогню, 331 літак та 324 гелікоптери, понад 12 тисяч автомобільної техніки та автоцистерн і ще чимало інших смертоносних засобів українські воїни перетворили на металобрухт.
Звісно ж щоб нищити російських окупантів нам також потрібно збільшувати чисельність як особового складу, так і вогневих засобів. І якщо з озброєнням нам допомагають наші західні партнери, то використовувати його проти ворога можуть лише українці. Долучайся до ЗСУ – знищуємо ворога разом!
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го. Проголошення Соборності 22 січня 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в соборну державу, увінчало прагнення до єднання українців, розділених кордонами тогочасних імперій. Ця подія повністю руйнує твердження російської пропаганди, буцімто українські землі вперше об’єднав Сталін у 1939 році.
Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності.
Сьогодні, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння. День Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина, незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!
Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна. Єднаймося!
Бажаю нам усім Перемоги, миру і спокою, міцного здоров’я, твердого духу, незламної гідності, самоповаги, порозуміння і глибокої віри у гідне майбутнє рідної Батьківщини.
Україна обов’язково витримає це важке випробовування, здобуде Перемогу у цій жорстокій війні за незалежність, цілісність і мир у державі.
Вічна пам’ять усім Героям-захисникам, котрі загинули, захищаючи Батьківщину від лютого ворога. Слава Україні!
З повагою
міський голова Віталій Колісніченко
17 січня – роковини смерті нашого славного земляка
В’ячеслава Лисенка, Героя – захисника, кіборга, нагородженого посмертно орденом “За мужність ІІІ ступеню”.
Керівники міської ради вшанували пам’ять В'ячеслава Лисенка, поклавши квіти на Алеї пам’яті та могилі Героя.
Герої не вмирають вони в серцях живих!
0 800 33 20 29 – це першомомента допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.
Фахівці «гарячої лінії» – кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід.
Послуга є безоплатною та працює 24/7.
Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
Які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті?
З якими викликами та перешкодами очікуєте при цьому зіткнутися?
Наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій?
Щоб долучитися до опитування, дайте відповіді на запитання в анкеті –https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/
Опитування повністю анонімне.
Щороку до призовних дільниць протягом січня-березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.
Приписка проводиться відповідними районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.
Приписка до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на військовий облік.
Приписці до призовної дільниці цього року підлягають громадяни України чоловічої статі 2007 року народження. Тобто явці на приписку підлягають усі громадяни чоловічої статі, які народились з 01 січня по 31 грудня 2007 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають в зоні відповідальності відповідного районного (міського) ТЦК та СП (чи їх відділів), а також громадяни старших років, які не проходили приписку раніше.
Для приписки до призовної дільниці юнаки зобов'язані прибути особисто до п’ятого відділу Лубенського РТЦК та СП за адресою: м. Гребінка, вул. Магістральна, 18, тел.067-725-26-53.
Військовий облік ведеться з метою визначення наявних людських мобілізаційних ресурсів та їх накопичення для забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення (далі - інші військові формування) особовим складом у мирний час та в особливий період.
Системою військового обліку є сукупність узгоджених за завданнями державних органів, підприємств, установ та організацій, які ведуть військовий облік та забезпечують її функціонування із застосуванням засобів автоматизації процесів та використанням необхідних баз даних (реєстрів), визначених законодавством.
Військовий обов’язок громадянина України включає «дотримання правил військового обліку».
Знову були запити від наших захисників військових, які боронять Батьківщину від ненависного ворога, а ми у відповідь надаємо те, що найбільше їм потрібно. Придбали та відправили зимове взуття, теплий бушлат, плитоноску та бінокль. Також нашим воїнам-землякам перераховані та передані готівкові кошти для придбання зенітно-пошукового прожектора, ремонту автівок та купівлю спеціалізованого обладнання – системи зв’язку Starlink. Виготовлені працівниками міського будинку культури маскувальні сітки теж відправлені на Донеччину.
Ще для наших хлопців на Донецький напрямок передали продукти – мед, печиво, чай, каву, цукерки; газові балони, теплі шкарпетки. Зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України на фронті - дитячі малюнки зі щирими побажаннями, які теж передані нашим захисникам у зону бойових дій.
Дякуємо всім хто долучився до збору коштів! Силою та вірою кожного з нас ми допомагаємо нашим Збройним Силам стати на крок ближче до нашої спільної Перемоги!
Роздільне збирання побутових відходів – це метод збирання, за якими ресурсоцінні компоненти побутових відходів – папір, скло, пластик, збирають окремо у спеціальні контейнери для подальшого надходження на перероблення чи повторне використання.
Потрапляючи на сміттєзвалище, відходи забруднюють навколишнє середовище – грунт, повітря, воду, залишаючись там від декількох до сотень років, тому що природа не може їх дуже швидко самостійно переробити: папір переробляється 2-3 роки; консервна банка – 120-150 років; звичайний поліетиленовий пакет – 200 років; пластикова пляшка – 500 років; скло – більше 1000 років. У першу чергу, довкілля забруднює фільтрат – це отруйна рідина, яка проходить через усе звалище та несе із собою у підземні води забруднюючі речовини. Окрім того, у фільтраті довгий час залишаються бактерії, які спричиняють захворювання у людей. І найстрашніше, що ця вода потрапляє до нас через колодязі, продукти рослинного і тваринного походження.
Міський голова Віталій Колісніченко вручив нашому земляку Олександру Полубейнику Орден «За мужність» ІІІ ступеню.
Олександр Полубейник був мобілізований до лав Збройних Сил України у перший же день війни. Адже чоловік на той час уже мав бойовий досвід – брав участь в АТО у 2015–2016 роках. Після того жив і працював у Гребінці, працював бригадиром паливного складу локомотивного депо Гребінка. Але коли жорстока рашистська орда ринула на нашу землю Олександр Володимирович разом зі своїми бойовими побратимами став на захист рідної землі. В перші ж дні повномасштабного вторгнення він, в складі 30-ї окремої механізованої бригади був направлений в район Горлівки, що на Донеччині. Під час одного із бойових зіткнень отримав перше поранення після обстрілів з АГС (автоматичного гранатомету станкового), потрапив у госпіталь. Майже місяць лікувався, а потім знову повернувся до побратимів у 30 – ту бригаду.
Головне управління ДПС у Полтавській області доводить до відома платників податків, що з 01.01.2024 набирає чинності наказ Державної казначейської служби України від 25.12.2023 № 324 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» (далі – Наказ).
Відповідно до Наказу з 01.01.2024 змінюються рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету за наступними платежами:
- ККДБ 19011000 «Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря двоокису вуглецю стаціонарними джерелами забруднення»;
- ККДБ 14020800 «Транспортні засоби».
1 січня запрацювала лінія для військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512.
Також продовжує роботу номер гарячої лінії МОУ 0-800-500-442, який доступний для користувачів усіх операторів мобільного зв’язку.
Консультування військових та членів їхніх родин щодо складних та болючих питань, реєстрацію їхніх звернень цілодобово здійснюватимуть десятки високопрофесійних працівників Урядового контактного центру.
Для Уряду та МОУ є дуже важливим надати максимально якісні послуги та підтримку, адже йдеться про вирішення проблем наших захисників та захисниць. Відповідати на запити будуть найкращі спеціалісти Урядового контактного центру, серед них і психологи, які зможуть надати необхідну допомогу.
За новим номером гаряча лінія доступна для користувачів всіх національних операторів, окрім «Київстар», у зв?язку з технічними налаштуваннями, які виправлять найближчим часом.
Благодійний фонд «Право на захист» презентувало серію відео, у яких ви дізнаєтеся про компенсацію за пошкоджену чи знищену житлову нерухомість через війну.
Адвокаційна координаторка БФ «Право на захист» Ксенія Гедз відповість на найпоширеніші запитання українців щодо зруйнованого житла й розкаже, які кроки необхідно зробити для отримання компенсації.
У першому відео ви дізнаєтеся про основні правила, викладені в Законі про компенсацію. У цьому відео ви дізнаєтеся:
Які умови отримання компенсації?
Хто може претендувати на компенсацію?
Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.
У сучасному світі доступ до якісної юридичної допомоги - це не просто можливість, а, безперечно, право. Edopomoha.org – цифрова платформа, яка перевизначає концепцію безкоштовної юридичної допомоги для ВПО.