19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 137
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
26 січня 2018 року

Гребінківські рятувальники отримали новий пожежний автомобіль повної комплектації.

Автівка MAЗ є більш потужною, але у 2-3 рази економніша в споживанні пального порівняно з наявними пожежними авто, якими сьогодні користуються гребінківські рятувальники.

Керівництво та особовий склад підрозділу висловлює велику вдячність керівництву Головного управління ДСНС України у Полтавській області, голові Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади Віталію Івановичу Колісніченко та всім, хто приклав неймовірних зусиль в отриманні пожежного автомобіля, а саме голові Радикальної партії Олегу Ляшку.

26 січня 2018 року

   22 січня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантних посад  посадових осіб .
 За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцями конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:
- Охотник Наталію Олександрівну  на посаду провідного спеціаліста відділу соціального захисту Гребінківської міської ради ;
- Олійник Наталію Вікторівну на посаду заступника начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради .
 
   23 січня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Гребінківської міської ради.
 За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:
- Стрілець Наталію Олександрівну на посаду спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Гребінківської міської ради.
 
   24 січня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста (по кадрам) загального відділу, персоналу виконавчого комітету Гребінківської міської.
 За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:
- Хатьонку Олену Григорівну на посаду головного спеціаліста (по кадрам) загального відділу, персоналу виконавчого комітету Гребінківської міської ради.
 

 

24 січня 2018 року

23 січня 2018 року було проведено пленарне засідання 3 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 21 депутат з 26 обраних. На порядок денний виносились 15 питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради. Депутати затвердили план роботи Гребінківської міської ради та графіки прийому громадян депутатами Гребінківської міської ради на 2018 рік. Також затверджено межі старостинських округів Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Утворено 2 старостинські округи: Слободо-Петрівський з центром в с.Слободо-Петрівка, до якого входять 5 сіл (Слободо-Петрівка, Гулаківка, Загребелля, Оржиця, Польове); Мар’янівський з центром в с.Мар’янівка, до якого входять 2 села (Мар’янівка, Новодар).

Одним з головних питань розглянутих на сесії було затвердження Програми соціально-економічного розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік в якій зазначено основні цілі, пріоритети та завдання виконавчих органів Гребінківської міської ради та розроблено заходи щодо їх реалізації. Депутати вирішили затвердити Програму соціально-економічного одноголосно.

Рішенням сесії передбачено забезпечення безоплатним одноразовим харчуванням учнів 1-11 класів пільгових категорій. Вирішено встановити вартість харчування у дошкільних навчальних закладах Гребінківської міської ради дітей віком від 1 до 3 років у розмірі 27грн. 65коп.; віком від 3 до 6(7) років- 42грн. 48коп. А також встановити для батьків плату за харчування у розмірі 50 % (у міській місцевості) та 30% (у сільській) від встановленої вартості харчування за день.

Серед інших 15 питань порядку денного засідання було затверджено Статути загальноосвітніх навчальних закладів та ряд рішень щодо земельних питань.

У різному на сесії було розглянуто лист, що надійшов депутатам від Гребінківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, в якому працівники освіти звернулися до депутатів з проханням про виплату щомісячної надбавки за престижність праці у школах об’єднаної територіальної громади. На даний час виплата цієї надбавки у школах становить 5% із максимально можливих 20%. У своєму листі районний комітет профспілки звернувся з проханням сприяти у  виплаті щомісячної надбавки у розмірі 20%. При обговоренні даного питання виступили секретар міської ради Цапенко Л.В., заступник міського голови Волошин В.А. та депутати міської ради Бондарь І.М., Обруч О.О., Божко С.С., Чайка С.І. Депутати міської ради вирішили повернутися до розгляду питання про підвищення щомісячної надбавки за підсумками виконання бюджету ОТГ за І квартал.

22 січня 2018 року

22 січня відбулося спільне засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради та постійних комісій. На порядок денний виконкому було винесено 21 питання.

На засіданні виконкому заслухано звіти: про виконання плану роботи виконавчого комітету за 2017 рік та затверджено план роботи виконкому на 2018 рік; про роботу громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради за 2017 рік та затверджено план роботи комісії на 2018 рік. Також, затверджено список громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі; затверджено списки  працівників виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», взятих на облік за місцем роботи для одержання житла; зареєстровано Колективний договір між адміністрацією та  трудовим колективом Гребінківської міської ради на 2018-2020 роки; зареєстровано Колективну угоду між відділом освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради і районним  комітетом профспілки працівників освіти Гребінківського району  на 2018-2022 роки, зареєстровано зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на 2002-2018 роки. Розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2017 рік  та затверджено графіки прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради та секретарем виконкому. Створено та затверджено склад комплексної  робочої групи з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об'єктів соціальної інфраструктури Гребінківської міської ради. Затверджено план спортивно-масової роботи Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи Гребінківської міської ради на 2018 рік та норми витрат на харчування з розрахунку на одну добу для учнів та тренерів Гребінківської  дитячо-юнацької спортивної школи Гребінківської  міської ради на 2018 рік.

Надано дозволи жителям міста Гребінка на підключення домоволодінь до вуличного водогону, дозволи на переоформлення особових рахунків, дозвіл на дарування квартири; погоджено перелік об’єктів, на яких  засуджені відбуватимуть громадські роботи. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

21 січня 2018 року

Шановні жителі Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади!

22 січня ми відзначаємо важливу історичну подію в житті нашого народу – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою. Для втілення цієї ідеї в життя в 1919 році на площі перед Київською Софією було урочисто проголошено Акт Злуки. Цей день увійшов в історію українського народу як свято національної єдності – День Соборності України і є символом об’єднання України, що стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Акт Злуки став споконвічною мрією українського народу про незалежну і соборну державу, виявом генетичного потягу українства до територіального та духовного єднання, історичної державотворчої традиції. В Універсалі Директорії УНР підкреслювалося: “Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка”. І хоча цій ідеї не судилося реалізуватися на початку ХХ століття, ця подія відіграла визначну історичну роль.

Дата 22 січня є і трагічною в сучасній історії нашої держави. Саме цей день є днем розстрілу перших Героїв Небесної Сотні, які під час Революції Гідності в Києві віддали своє життя, довівши цим героїчним вчинком, що незалежна і соборна Україна – цінніша за життя.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України та її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Плекаймо ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи та вшановуючи незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності і соборності України.

Злагоди, спокою, добробуту всім родинам, миру нашій неньці-Україні!

З молитвою до Небесного Отця та з любов’ю до рідного краю гуртуймося до величної мети – процвітання соборної незалежної демократичної держави!

                                         СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою

Міський голова                                                             В.Колісніченко

13 січня 2018 року

10 січня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантних посад  посадових осіб.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцями конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:

Чурилович Марію Петрівну на посаду головного спеціаліста з організаційної роботи ради;

Ніколаєнко Інну Сергіївну   на посаду головного спеціаліста з питань публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету  міської ради;

Комара Вячеслава Івановича  на  посаду головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи, інформаційного забезпечення виконавчого комітету  міської ради;

Зінченка Андрія Васильовича на посаду начальника відділу інфраструктури, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради;

Панченка Анатолія Петровича на посаду начальника відділу освіти виконавчого комітету міської ради.

Один кандидат рекомендований  до включення до кадрового резерву на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи, інформаційного забезпечення виконавчого комітету  міської ради .


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.089385 sec.)