24 травня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 49
візитів всього: 26991
Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію щодо закупівлі та встановлення скейтмайданчика в м. Гребінка?
підтримую
421 (94.61 %)
не підтримую
20 (4.49 %)
не визначився
4 (0.9 %)
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
20142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
24 травня 2018 року

24 травня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Одними з важливих розглянуто питання про погодження використання субвенції на розвиток інфраструктури Гребінківської ОТГ та про перелік вулиць, що підлягають поточному ремонту.

23 травня 2018 року

Доводимо до відому населення громади відповідно до листа ГУ Держпродспоживслужби України в Полтавській області № 01-27/ 2420 від  19.04.2018 року «Щодо профілактики та боротьби з АЧС».

Африканська чума свиней - найнебезпечніша хвороба цих тварин. АЧС створює величезні ризики знищення поголів'я свиней на території не лише області, а й України в цілому, втрати робочих місць в фермерських господарствах, залишення без засобів існування власників свиней.

23 травня 2018 року

21-22 травня 2018 року у Києві проводилася четверта навчальна сесія в рамках річного навчального циклу з розробки стратегій розвитку територіальних громад в Україні, який проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

22 травня 2018 року

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області застерігає власників великої рогатої худоби про заразний вузликовий дерматит (ЗВД) великої рогатої худоби. Це вірусна хвороба великої рогатої худоби, що характеризується пропасницею, набряками підшкірної клітковини, внутрішніх органів та кінцівок, утворенням типових, схильних до некротичного розпаду вузликів (горбочків) у шкірі та слизових оболонках травного каналу й дихальних шляхів, ураженням очей та генералізованим лімфаденітом. Хвороба віднесена до особливо небезпечних хвороб великої рогатої худоби. Крім великої рогатої хвороби хворіють вівці, кози та жуйні дикі тварини.

22 травня 2018 року

22 травня 2018 року під головуванням міського голови В. Колісніченка відбулась щотижнева нарада, у якій взяли участь заступник міського голови, керуюча справами виконкому, начальники відділів виконавчих органів міської ради, керівники комунальних закладів, в.о. старост. Нарада розпочалася з обговорення заходів, запланованих на найближчий час.

18 травня 2018 року

У наш час людство переживає важливий період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає створення безпечних умов життєдіяльності населення, збереження головної цінності держави – громадян, їхнього здоров’я і життя. І саме держава, створивши систему цивільного захисту, повинна убезпечити населення від тяжких наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катаклізмів.

17 травня 2018 року

17 травня з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки в читальному залі абонементу для дорослих проведено літературно-музичне свято «Українська вишиванка – «це молитва без слів». Сьогодні наша бібліотека розквітла всіма барвами традиційних та сучасних українських вишивок.

16 травня 2018 року

Дошкільна освіта є фундаментом сучасної безперервної освіти, яка поєднує сімейне та суспільне виховання. Основним завданням дошкільної освіти є озброєння дітей не стільки системою галузевих знань, скільки наукою життя. Суспільству необхідні життєздатні, самостійні, умілі, творчі люди з почуттям відповідальності, гідності, совісті, тому пріоритетними є ціннісний, морально-соціальний розвиток з перших років життя.

15 травня 2018 року

15 травня 2018 року в приміщені міської ради проведено практичний семінар-тренінг на тему «Створення ефективного медіапростору громади». Захід провів Юрій Ісаєв – радник з комунікацій Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону). Учасниками семінару стали посадові особи виконавчого комітету Гребінківської міської ради, директори загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Гребінківської ОТГ, в.о. старости, представники закладів культури громади.

15 травня 2018 року

15 травня 2018 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулась щотижнева нарада з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючою справами виконкому, начальниками відділів та спеціалістами виконавчих органів міської ради, в.о. старости, керівниками комунальних закладів. На початку наради Віталій Іванович звернувся зі словами вдячності до всіх, хто приклав зусилля для проведення масових заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

14 травня 2018 року

11 травня 2018 року в межах проекту ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України, відбувся важливий для громади захід з обговорення перспектив формування спроможних громад та перспектив приєднання сільських громад до Гребінківської ОТГ.

14 травня 2018 року

11 травня 2018 року відбулося 7 позачергове засідання Гребінківської міської ради 7 скликання. Рішеннями сесії затверджені розпорядження міського голови, прийняті в міжсесійний період та зміни до бюджету Гребінківської ОТГ.

14 травня 2018 року

11 травня в Гребінківській дитячій музичній школі відбувся І відбірковий етап обласного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Світ навколо нас» учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. На конкурс представлені 23 роботи учнів класу образотворчого мистецтва Гребінківської дитячої музичної школи, виконані в різних техніках.

14 травня 2018 року

11 травня з нагоди відзначення Дня матері працівниками Гребінківської міської публічної бібліотеки абонементу для дорослих проведено свято вдячності «Ми вдячні Богові за маму», який підготувала бібліотекар з обробки та комплектування Валентина Головко. Захід відбувся на базі Гребінківської гімназії.

14 травня 2018 року

11 травня 2018 року на базі Гребінківської гімназії відбувся тренінг для вчителів закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ, на якому педагоги опрацювали три міні-курси:

- використання планшетів і смартфонів у навчанні;

- організація дистанційного навчання;

- розробка дидактичних матеріалів для інтерактивної дошки.

12 травня 2018 року

Дорогі жінки, любі наші матері!

 

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Не стане слів, щоб подякувати за Вашу материнську любов, що є для нас пожиттєвим оберегом, за тепло Вашого серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашньому дні. Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує мир і єдність. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

 

З повагою

Міський голова                                                   Віталій Колісніченко

11 травня 2018 року

10 травня 2018 року відбулося спільне засідання виконкому та постійних депутатських комісій міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та постійної комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування.

10 травня 2018 року

9 травня Гребінківська об`єднана територіальна громада відзначала 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочисті мітинги та покладання квітів до пам`ятників загиблим героям відбулися в с.Слободо-Петрівка та с.Мар`янівка, в яких брали участь міський голова В.Колісніченко, секретар міської ради Л.Цапенко та заступник міського голови В.Зінченко.

9 травня 2018 року

Шановні ветерани! Дорогі жителі громади!

 

Щиро вітаю вас із 73-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Днем Перемоги!

У цей день ми із вдячністю згадуємо всіх, хто своїм героїзмом і мужністю наближав це велике свято. Щира подяка та низький уклін вам, шановні ветерани! Ви зуміли вистояти проти підступного ворога, врятували весь світ від нацистської чуми і подарували мирне життя наступним поколінням.

Сьогодні українці зі зброєю в руках знов захищають рідну землю. Впевнений, ми зуміємо відстояти незалежність і територіальну цілісність нашої держави, як 73 роки тому це зробили наші діди й прадіди.

Які б зміни не відбувались у країні, ветерани були і залишаться для всіх нас незмінним прикладом стійкості, бойового духу, відваги та високої відповідальності. Переконаний, що герої, які перемогли у найстрашнішій війні, не заслуговують на бідність і самотність. Тож нехай вони будуть зігріті не лише теплом цих травневих днів, а й теплом людських сердець і нашою щирою вдячністю.

Міцного здоров’я, щастя і довгих років життя вам, дорогі ветерани! А всім нам – мирного неба над головою, злагоди, взаєморозуміння, добра та єдності!

Зі святом! З Днем Перемоги!

 

З повагою

Міський голова                                                            Віталій Колісніченко

8 травня 2018 року

Напередодні Дня Перемоги 8 травня керівництво міської ради спільно з районною організацією ветеранів відвідали учасників бойових дій та інвалідів війни, привітали їх та вручили матеріальну допомогу (у відповідності до розпорядження міського голови від 02 травня 2018р. №118).

8 травня 2018 року

8 травня 2018 року пройшла щотижнева оперативна нарада, яку провів заступник міського голови В. Зінченко. Першочерговим питанням стало обвалення стіни однієї з будівель Спортивного комплексу м. Гребінка. Надзвичайна подія трапилася 6 травня. Дане приміщення не експлуатувалось з 2013 року і було в аварійному стані. Причини обвалення встановлюються, проводяться роботи по ліквідації наслідків обвалення.

8 травня 2018 року

Шановні земляки!

 

День пам’яті та примирення - це жива пам’ять про страшну трагедію, що пройшлася долями майже кожної української родини. Це день честі і слави наших дідів і прадідів. Це – день пошани матерів, які витримали важкий тягар війни. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами.

Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому.

Пригадаймо: під час бойових дій у тій жорстокій війні загальні втрати України оцінюються у 8-10 мільйонів життів. У полоні загинуло від трьох до чотирьох мільйонів військових, підпільників і цивільних, від чотирьох до п’яти мільйонів цивільних загинуло через окупаційний терор та голод у тилу, близько п’яти мільйонів жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Німеччини, частина з них не повернулася на Батьківщину.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність!

Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги!

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

 

З повагою

Міський голова                                                                          Віталій Колісніченко

5 травня 2018 року

4 травня 2018 року в приміщенні міської ради відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу на тему: "Сьогодення та перспективи розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади". Участь у обговоренні взяли: міський голова В. Колісніченко, секретар міської ради Л. Цапенко, заступник міського голови В. Зінченко, керівники та спеціалісти міської ради, сільські голови, в.о. старост, представники громадських організацій, керівники закладів освіти, медицини, культури, соціального захисту, депутати міської ради, фізичні особи-підприємці, члени робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ.

4 травня 2018 року

4 травня відбулось довгоочікуване відкриття другої молодшої групи «В» у ЗДО «Веселка» за участю міського голови В.Колісніченка. Батьки разом з дітками з цікавістю розглядали якісно відремонтовані приміщення, новенькі ліжечка та сантехніку. Директор ДЗО «Веселка» Алла Олександрівна Скитська від імені всіх батьків подякувала Віталію Івановичу за таку чудову подію та вручила йому символічний коровай. Потім юні вихованці порадували всіх присутніх чудовими виступами.

3 травня 2018 року

3 травня в читальній залі для дорослих Гребінківської міської публічної бібліотеки проведено креативний захід «Бібліо-паті «Романтичне чаювання з книгою». Гостями свята стали учні  9-Б класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, класний керівник Алла Іванівна Ільчук.

3 травня 2018 року

3 травня 2018 року відбулася щотижнева нарада під головуванням міського голови Віталія Колісніченка за участі керівників структурних підрозділів міської ради, в.о. старости, керівників комунальних підприємств.

Під час наради заслухано інформацію про стан виконання робіт по благоустрою в рамках проведення місячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста та сіл ОТГ.


Анонси подій

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради проводить засідання Клубу громадського діалогу на теми: «Встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» та «Створення опорного загальноосвітнього навчального закладу у Гребінківській міській об'єднаній територіальній громаді».

01 червня 2018 року в парку міського Будинку культури відбудуться заходи, присвячені 20-річчю відзначення Дня захисту дітей.

Актуально

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Проекту регуляторного акту–рішення Гребінківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Розпорядженням міського голови №80-К від 04.05.2018р. оголошено конкурс на заміщення вакантних посад директора Гребінківської міської публічної бібліотеки Гребінківської міської ради та директора Гребінківського міського будинку культури Гребінківської міської ради.

Відповідно до міської "Програми по  забезпеченню службовим житлом працівників Гребінківського Комбінату комунальних підприємств у 2018 році", затвердженої рішенням 6 сесії VII скликання №249 від 24 квітня 2018 рокута згідно Положення  про службове житло оголошується конкурс по придбанню службового житла.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» у виконавчому комітеті Гребінківської міської ради зареєстровано:

З метою поліпшення благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, залучення підприємств, організацій, установ та жителів громади до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою та належного утримання житлового фонду оголошується огляд- конкурс.

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому- одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку...

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.063299 sec.)