27 травня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 128
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 44067
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 квітня 2018 року

На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 р.р.» та Указу Президента України №85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні» відділ культури і туризму Гребінківської міської ради розробив план заходів. На виконання плану в закладах культури Гребінківської об’єднаної територіальної громади проходять культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.

27 квітня 2018 року

Шановні працівники казначейської служби!

 

27 квітня - визначна дата для всіх українських фінансистів. Становлення і розвиток казначейської системи України тісно пов'язані з історією нашої незалежної держави. Казначейство стало одним з головних фінансових інститутів країни, надійно захищаючи державні інтереси, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами бюджетів усіх рівнів.

Від грамотної і професійної роботи службовців казначейства залежить ефективна реалізація фінансової політики, зміцнення бюджетної дисципліни та законності у сфері використання державних коштів. Вчасна виплата заробітних плат і пенсій, виплати допомоги по безробіттю та сім'ям з дітьми, інвалідам та ветеранам війни, ефективне фінансування закладів освіти та охорони здоров'я, діяльності органів державної та місцевої влади, будівництва та ремонту житла, доріг, пам'ятників - це далеко не повний перелік щоденних справ і турбот українських скарбників. Державне казначейство є повноважним учасником бюджетного процесу.

Бажаю Вам і всім, хто забезпечує реалізацію державної політики у сфері казначейського обслуговування, високого професіоналізму, вагомих здобутків, принциповості, відповідальності в повсякденній роботі. Міцного здоров'я Вам і Вашим родинам, злагоди, добробуту та душевного комфорту.

 

З повагою

Міський голова                                                            В.І. Колісніченко

27 квітня 2018 року

Нещодавно відбулась навчальна поїздка представників ОТГ Полтавської області до Херсонської області. Вивчали досвід об’єднаних громад Херсонщини щодо особливостей розвитку, забезпечення фінансової спроможності, ефективного управління бюджетними ресурсами. Відвідали Великокопанівську та Виноградівську ОТГ, де ознайомились з досвідом управління фінансами в соціально-культурній, освітній сферах, розвитку цих галузей та галузі охорони здоров’я.

26 квітня 2018 року

З нагоди 32 річниці Чорнобильської трагедії міський голова Колісніченко В.І. 26 квітня провів зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС та потерпілими від наслідків аварії. Обговорено ряд актуальних питань соціального захисту даної категорії населення, наданню їм допомоги, будівництва каплички поблизу пам`ятного знаку та його впорядкування.

25 квітня 2018 року

 

Шановні земляки! Дорогі друзі!

 

Минуло 32 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився пізніше. Цей день не минув безслідно, він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Трагедія 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Навіть сьогодні жодна статистика не скаже, скільки людських доль покалічено чорнобильським смерчем.

Із кожної трагедії людство повинно винести урок на майбутнє, аби ніколи більше не зміг повторитись «Чорнобиль».

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчують на собі і майбутні покоління. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ.

З глибокою пошаною схиляємо голови перед Вами, шановні учасники – ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, під час якого Ви віддали своє здоров'я, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише рідну землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Щиро бажаємо Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, благополуччя і добробуту, мирного неба.

 

З повагою

Міський голова                                                            В.І. Колісніченко

25 квітня 2018 року

25 квітня об 1130 від пам’ятника «Танк» рушила урочиста хода до пам’ятного комплексу «Тим, хто врятував світ», де відбувся мітинг-реквієм «Долі, розщеплені на атоми» з нагоди 32 річниці від дня Чорнобильської катастрофи, в якому взяли участь керівники міста та району, гості з Пирятинського, Лохвицького, Гадяцького, Чорнухинського районів Полтавської області та народний депутат України Руслан Богдан. Учасники театральної студії «Еміст» міського Будинку культури підготували зворушливу літературно-музичну композицію «Летіть, журавлики, летіть…». Після хвилини мовчання відбулася панахида та покладання квітів.

25 квітня 2018 року

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде не повторилося подібне лихо.

Цьогоріч виповнюється 32 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Як відомо, ця масштабна аварія відбилася негативними наслідками у багатьох країнах світу, особливо в Україні. Кожного року ми вшановуємо пам’ять людей, які ціною власного життя зупинили екологічну катастрофу...

25 квітня 2018 року

24 квітня 2018 року відбулось засідання 6 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, голова районної ради. Порядок денний сесії узгоджено на спільному засіданні виконкому та постійних депутатських комісій. До розгляду було представлено 34 питання порядку денного, які попередньо були детально обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій.

24 квітня 2018 року

Стан виконання рішення про проведення місячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади став основною темою щотижневої оперативної наради, яка пройшла 24 квітня 2018 року. Провів нараду міський голова Віталій Колісніченко. Заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, начальники комунальних підприємств прозвітували про наведення порядку на території міста, в.о. старост – на території Слободо-Петрівського та Мар’янівських старостатів. Всі роботи планують завершити до 9 травня. Міський голова просив звернути особливу увагу до оновлення пам'ятних знаків і стел на честь загиблих воїнів Другої світової війни.

24 квітня 2018 року

24 квітня в Гребінківській дитячій музичній школі відбувся щорічний шкільний конкурс ансамблевої гри «Граємо разом», в якому взяли участь 18 ансамблів різного складу.

23 квітня 2018 року

23 квітня відбулося спільне засідання виконкому та постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг, за участі заступника міського голови В.Зінченка, секретаря міської ради Л.Цапенко та керуючої справами виконкому В.Лисогор.

23 квітня 2018 року

21, 22 квітня викладачі та учні Гребінківської дитячої музичної школи взяли участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Перлини Поділля», який відбувся у мальовничому місті Кам’янець – Подільський...

23 квітня 2018 року

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю у Гребінківській гімназії було організовано та проведено День довкілля. З лопатами, граблями та мітлами 20 квітня відзначала цей день уся шкільна громада. Учні разом з учителями прибирали територію свого навчального закладу від минулорічного листя, сухої трави, сміття, наводили лад на клумбах...

20 квітня 2018 року

19 квітня у Шишацькій об'єднаній територіальній громаді Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Нормативно-правове забезпечення роботи старост». Захід організовано в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

20 квітня 2018 року

17-18 квітня у Гребінківській дитячій музичній школі завершили «естафету» творчих звітних концертів класи викладачів Цюка Юрія Миколайовича (духові інструменти і гітара), Кравченко Лариси Андріївни (скрипка), Палянички Лариси Григорівни, Москаленко Світлани Василівни та Однороженко Наталії Володимирівни (фортепіано). У концертах взяли участь учні 1-8 класів. Невеличкий зал дитячої музичної школи зібрав багато гостей батьків, учителів, учнів...

18 квітня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» з метою впорядкування прилеглих територій навчальних закладів району та приведення їх у належний естетичний вигляд у Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 10 квітня 2018 року розпочато весняний місячник благоустрою та поліпшення санітарного стану території ЗЗСО.

17 квітня 2018 року

Сьогодні, 17 квітня відбулась щотижнева оперативна нарада з начальниками відділів, керівниками комунальних підприємств, в.о. старост. Нараду провів міський голова Віталій Колісніченко, який одразу поставив завдання по активізації робіт з благоустрою Гребінківської ОТГ.

17 квітня 2018 року

Шановні працівники

 мужньої та самовідданої професії – відважні пожежники, прийміть найщиріші побажання з нагоди професійного свята!

 

Ви щодня, щогодини стоїте на варті збереження людського життя, майна та природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. За першого сигналу про небезпеку герої-пожежники готові зупиняти безжальну стихію та рятувати людське життя. Для багатьох із них це – не професія, це – сенс життя. І навіть у день професійного свята, пожежники перебувають на варті безпеки громадян.

У день професійного свята адресую вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Тож прийміть найщиріші побажання. Міцності духу, наснаги, спокою та терпіння вам і вашим родинам. Нехай злагода та достаток завжди панують у оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, любов’ю та добром.

 

З повагою

 Міський голова                                                           В. Колісніченко

16 квітня 2018 року

14 квітня в Гребінківській дитячій музичній школі відбулися творчі звітні концерти класу фортепіано викладачів Кір’ян Дар’ї Олександрівни та Кравченко Аліни Віталіївни. В концерті взяли участь учні 1-8 класів...

13 квітня 2018 року

13 квітня 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Одними з важливих  питань було розглянуто питання про оголошення місячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади; про закріплення територій в населених пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями, об'єктами торгівлі, сфери послуг незалежно від форм власності, підприємцями щодо утримання їх у належному санітарному стані; про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

13 квітня 2018 року

До Міжнародного дня пам’яток і визначних місць відділ культури і туризму міської ради започаткував акцію «Люби і знай свій рідний край». 12 квітня завідувач міським народним краєзнавчим музеєм Безвиненко Людмила Андріївна та учні 1 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 під керівництвом Литвиненко Валентини Андріївни здійснили  пішохідну екскурсію по місту та ознайомились з пам’ятниками та історичними місцями нашого краю.

13 квітня 2018 року

11, 12 квітня  в Гребінківській дитячій музичній школі  відбулися творчі звітні концерти класів бандури, гітари та фортепіано  викладачів Сахно Лариси Олексіївни,  Шорох Людмили Валентинівни, Швидкої Світлани Віталіївни. В концерті взяли участь учні 1-8 класів.

12 квітня 2018 року

Охорона і зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньої роботи в закладі дошкільної освіти. Одне з найважливіших завдань у цій роботі – задовольнити потребу дітей у русі, зміцнити здоров’я кожного вихованця.

Педагогічний колектив проводить низку системних заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят.

 

12 квітня 2018 року

12 квітня 2018 року відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування. У ньому взяли участь секретар міської ради Л. Цапенко, заступник міського голови В. Волошин, члени постійної комісії: В. Хижняк, М. Мисак, Т. Лазоренко, керівники структурних підрозділів міської ради. 

11 квітня 2018 року

11 березня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ. На засіданні робочої групи були присутні представники органів влади, бізнесу, громадськості міста та сіл, які увійшли до складу ОТГ, представників різних галузей: освіти, охорони здоров’я, культури, виробничої сфери, с/г виробництва, підприємництва і т. д. Засідання провела Цапенко Л.В., секретар міської ради. На засіданні обговорено стратегічні напрями та стратегічні цілі розвитку Гребінківської об’єднаної громади. Обговорено та проведено рейтинг оперативних цілей Стратегії.

11 квітня 2018 року

11 квітня в міському народному краєзнавчому музеї відбувся урок пам'яті, який проведено в рамках Всеукраїнської Естафети Пам'яті «Слава визволителям України», присвячений 75-ти річчю визволення України від фашистських загарбників, в якому активну участь взяли учні 2 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (вчитель Бондаренко І.П.), голова районної ветеранської організації Неруш В.М.

 

11 квітня 2018 року

11 квітня 2018 року в читальній залі абонементу для дорослих Гребінківської міської публічної бібліотеки відбулась робоча нарада бібліотечних працівників, яку провела тимчасово виконувач обов’язків директора бібліотеки Оксана Вельбой. Під час наради працівники структурних підрозділів Гребінківської міської публічної бібліотеки звітували про проведену роботу у І кварталі 2018 року. Робота бібліотек була спрямована на реалізацію основних завдань: залучення користувачів, вдосконаленні послуг, популяризація книги, збереження бібліотечних фондів. За результатами наради була спланована робота на ІІ квартал 2018 року.

11 квітня 2018 року

Цьогоріч Великдень буде пам’ятним і для наших захисників, тих, хто вдень і вночі вартують наш спокій і сон.

Учні шкіл, вихованці дитячих садочків і позашкільних освітніх закладів Гребінківської ОТГ та їх вчителі збирали «Великодній кошик». Дитячі малюнки, аплікації, продукти харчування, ліки – все це наповнило святкові кошики. Наші діти з великою любов’ю готували подарунки, вкладали в них свою щиру душу і велике серце.

10 квітня 2018 року

10 квітня 2018 року відбулась традиційна нарада, яку провів заступник міського голови Володимир Зінченко, за участю керівників відділів міської ради, керівників комунальних підприємств, в.о. старости.

Під час наради керівники звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Одними із найактуальніших питань наради стали питання щодо впорядкування та благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади; моніторингу стану доріг та планування поточного ремонту дорожнього покриття; встановлення дитячих майданчиків на території громади.

6 квітня 2018 року

Шановні жителі Гребінківської об'єднаної територіальної громади!

 

Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Для кожного з нас це свято очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день. Я хочу, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої громади та рідної України.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою

Міський голова                                                            Віталій Колісніченко

5 квітня 2018 року

3 квітня 2018 року в Гребінківському Центрі дитячої та юнацької творчості керівниками гуртків «Народна творчість» Бутурлим Надією Олександрівною та «Умілі руки» Колісніченко Аллою Григорівною було проведено майстер-клас по виготовленню великодніх сувенірів.

У вступній частині вихованці гуртків, учасники майстер-класу, були ознайомлені з історією української писанки, різними видами техніки їх виготовлення, особливостями техніки розфарбування виробів з солоного тіста. Після цього вихованці Бутурлим Н.О. та Колісніченко А.Г. показали на практиці техніку розфарбовування писанок, їх декорування кондитерською присипкою і розфарбовування виробів з солоного тіста.

5 квітня 2018 року

5 квітня спільно з фахівцями Гребінківського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області та працівниками 21-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Полтавській області в Гребінківському міському Будинку культури проведено позапланову перевірку закладу, з метою контролю за дотриманням вимог нормативно–правових документів у сфері пожежної та техногенної безпеки.

3 квітня 2018 року

3 квітня з нагоди 100–річчя від дня народження українського письменника, літературного критика, громадського діяча, Героя України Олеся Терентійовича Гончара в Гребінківській міській публічній бібліотеці проведено літературну годину «Зодчий душі людської…» для учнів 11 класу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та учасників театральної студії «ЕМІСТ» Гребінківського міського будинку культури.

 

3 квітня 2018 року

3 березня 2018 року, під керівництвом заступника міського голови Володимира Зінченка проведено традиційну щотижневу нараду, в ході якої розглядались та обговорювалися наступні питання:

- стан виконання завдань по нараді минулого тижня;

- підготовка до проведення 6 пленарного засідання Гребінківської міської ради;

- стан виконання робіт по вуличному освітленню с.Слободо-Петрівка та стан вуличного освітлення в місті Гребінка;

- підготовка проектів встановлення ставок місцевих податків і зборів;

- уточнення плану соціально-економічного розвитку Гребінківської ОТГ;

- стан виконання бюджетних надходжень.


Актуально

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

20 травня 2019 року

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.135323 sec.)