27 травня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 82
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 44067
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 липня 2018 року

31 липня відбулась чергова апаратна нарада, яку провів міський голова Віталій Колісніченко. На початку наради Віталій Іванович заслухав звіти керівників структурних підрозділів міської ради та старост. Далі розглядалися робочі питання: готовність до проведення Дня міста, результати проведення конкурсу-огляду з благоустрою, впорядкування міського сміттєзвалища, стан вуличного освітлення, прибирання вулиць міста та інші.

24 липня 2018 року

24 липня на щотижневій нараді, яка відбулася під керівництвом заступника міського голови В.Зінченка, керівники структурних підрозділів міської ради та старости відзвітували про проведену роботу на минулому тижні та озвучили нагальні питання, які необхідно вирішити на даний час. Зокрема обговорили питання побутового характеру, а саме: ремонт глибинного насоса по Мар`янівському старостату, проведення повірки та заміни тепло- та електролічильників по деяких закладах освіти, стан вуличного освітлення на території громади та ін.

19 липня 2018 року

19 липня 2018 року у приміщені Гребінківської міської ради відбувся тренінг «Структура ефективного тексту». Учасниками тренінгу стали посадові особи виконавчого комітету Гребінківської міської ради, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Гребінківської ОТГ, представники закладів культури громади. Головним спікером заходу виступив Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону).

18 липня 2018 року

17 липня на виконання рішення виконкому Гребінківської міської ради №108 від 13.04.2018р. «Про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади», члени конкурсної комісії відвідали організації, багатоквартирні будинки та приватні садиби, керівники та жителі яких подали заявки на участь у конкурсі з благоустрою в зазначений термін.

17 липня 2018 року

17 липня на черговій апаратній нараді, яку провів заступник міського голови В.Зінченко, обговорювалися ключові питання з життя громади. Зокрема йшлося про вирішення проблем з благоустрою, про виконання бюджету громади, про підготовку до Дня міста, про забезпечення школярів підручниками, про ступінь наповнення Реєстру територіальної громади та ін.

16 липня 2018 року

14 липня ансамбль шумових інструментів «Веселі музики» Гребінківського міського будинку культури взяв участь у І Всеукраїнському фестивалі народної творчості «Джерело духовності», який відбувся на території Вищебулатецького старостинського округу виконавчого комітету Засульської ОТГ Лубенського району Полтавської області. Наші учасники здобули перше місце у номінації «Інструментальні ансамблі».

16 липня 2018 року

Гребінківська міська рада повідомляє, що протягом громадського обговорення проекту детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Пирятинський, 34В, в м.Гребінка Полтавської області для будівництва наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Гребінка», який розроблений відповідно до рішення сесії Гребінківської міської ради Полтавської області (6 сесія 7 скликання) від 24.04.2018 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки" до міської ради надійшов один лист з зауваженнями та пропозиціями, який опрацьований 09.07.2018.

16 липня 2018 року

Насильство в сім'ї є однією з найболючіших проблем нашого суспільства. Воно впливає на життя дітей в майбутньому: третина дітей в Україні спостерігають  факт насильства в сім'ї. Дитина, яка зазнала факт насильства, вкрай рідко звертається за допомогою, а от на вулицю «тікає» частіше.

16 липня 2018 року

Ще трішки літа в нас попереду, а вже йде активна підготовка до нового навчального року. В цьому році маленькі хлопчики і дівчатка, які йдуть у перший клас, будуть першовідкривачами Нової Української Школи.

Міська рада співфінансує закупівлю для школярів нових сучасних парт, які будуть повністю відповідати вимогам – одномісні, антисколіозні та яскраві, комп'ютерної техніки для вчителів початкових класів, а 13 липня, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, відділ освіти виконавчого комітету отримав ігрові набори LEGO PLAY BOX та LEGO Six Bricks для першачків, які передані на школи та чекають своїх власників.

11 липня 2018 року

Сім’я, родина, рід –

Які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина -

Міцніша стане наша Україна.

 

Найсвятіше, що є у кожного – це родина, сім'я. А в наш час збереження найсвятіших цінностей є одним з найголовніших завдань. 10 липня Гребінківська міська рада приєдналася до Дня родини, відзначивши сім'ї військовослужбовців Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

10 липня 2018 року

10 липня 2018 року, під керівництвом заступника міського голови Володимира Зінченка проведено щотижневу нараду, в ході якої розглядались та обговорювалися наступні питання:

 -стан виконання завдань по нараді минулого тижня;

 -участь у першому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»;

4 липня 2018 року

Враховуючи результати online опитування населення стосовно проекту реконструкції Спортивного комплексу у м.Гребінка, яке проводилось на офіційному сайті Гребінківської міської ради (Варіант №1 – 68,6%; Варіант №2 – 31,4%; Варіант №3 – 0%), прийнято рішення про затвердження проекту реконструкції Спорткомплексу за Варіантом №1.

4 липня 2018 року

Шановні працівники Національної поліції України!

Шановні захисники правопорядку!

 

Сьогодні хочу привітати всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону - справою всього життя. Глибоко переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту українського народу.

Ми вдячні вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло вас стати на варті законних інтересів держави! Особливі слова подяки висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.

Бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, в домівках – світла і злагоди, в серцях – добра, в помислах – мудрості, в службових справах – принциповості і наполегливості. Стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

 

З повагою,

Міський голова                                                            В. Колісніченко

3 липня 2018 року

3 липня 2018 року відбулась оперативна щотижнева нарада начальників структурних підрозділів міської ради та керівників комунальних підприємств. Нараду провела секретар міської ради Людмила Цапенко.

Обговорювалися організаційні питання щодо заходів, запланованих на найближчий час.


Актуально

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

20 травня 2019 року

Оголошення про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.091581 sec.)