16 серпня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 52
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 30700
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
«Українська вишиванка – «це молитва без слів»
17 травня 2018 року 13:06

17 травня з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки в читальному залі абонементу для дорослих проведено літературно-музичне свято «Українська вишиванка – «це молитва без слів». Сьогодні наша бібліотека розквітла всіма барвами традиційних та сучасних українських вишивок.

В цей день учні 10–11 класів Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 разом з заступником директора з виховної роботи Ларисою Таран завітали до бібліотеки. Переступивши поріг бібліотеки, гості поринули в прекрасний світ народної вишивки.

Свято розпочалося з привітання тимчасово виконуючої обов'язків директора Оксани Вельбой. Бібліограф Олена Іващенко та бібліотекар читального залу відділу обслуговування Людмила Фальківська ознайомили присутніх з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні. Учні дізналися багато цікавого про те, що символізує українська сорочка. Адже сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів — бути оберегом, тож вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код, який нагадує, що ми, українці, пам'ятаємо та шануємо наші звичаї. 

З вуст учасників театральної студії «ЕМІСТ» лунали чудові вірші про вишиваний рушник та вишиту сорочку.

Щоб не тільки послухати цікаві розповіді про вишивку, дізнатися про деякі маловідомі факти, пов’язані з цим ремеслом, а ще й помилуватися барвистими експонатами, присутнім була презентована виставка робіт Гребінківських майстринь–вишивальниць Ірини Бульбахи та Лідідії Куркіної.

Гості свята із задоволенням слухали пісні про рушники та вишиванки, переглядали кліпи та презентації. Наприкінці заходу відбувся майстер-клас з вишивки, який провела майстриня–вишивальниця Ірина Бульбаха.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №244 від 01 серпня 2018 року, 17 серпня 2018 року о 1000 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 10 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

ОКВПТГ"Лубнитеплоенерго" повідомляє про початок робіт з встановлення засобів комерційного обліку теплової енергії.

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.067365 sec.)