23 січня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 53
візитів сьогодні: 94
візитів всього: 38276
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
«Українська вишиванка – «це молитва без слів»
17 травня 2018 року 13:06

17 травня з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки в читальному залі абонементу для дорослих проведено літературно-музичне свято «Українська вишиванка – «це молитва без слів». Сьогодні наша бібліотека розквітла всіма барвами традиційних та сучасних українських вишивок.

В цей день учні 10–11 класів Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 разом з заступником директора з виховної роботи Ларисою Таран завітали до бібліотеки. Переступивши поріг бібліотеки, гості поринули в прекрасний світ народної вишивки.

Свято розпочалося з привітання тимчасово виконуючої обов'язків директора Оксани Вельбой. Бібліограф Олена Іващенко та бібліотекар читального залу відділу обслуговування Людмила Фальківська ознайомили присутніх з традиціями створення і носіння вишиванок, сучасними тенденціями в їх оздобленні. Учні дізналися багато цікавого про те, що символізує українська сорочка. Адже сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів — бути оберегом, тож вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код, який нагадує, що ми, українці, пам'ятаємо та шануємо наші звичаї. 

З вуст учасників театральної студії «ЕМІСТ» лунали чудові вірші про вишиваний рушник та вишиту сорочку.

Щоб не тільки послухати цікаві розповіді про вишивку, дізнатися про деякі маловідомі факти, пов’язані з цим ремеслом, а ще й помилуватися барвистими експонатами, присутнім була презентована виставка робіт Гребінківських майстринь–вишивальниць Ірини Бульбахи та Лідідії Куркіної.

Гості свята із задоволенням слухали пісні про рушники та вишиванки, переглядали кліпи та презентації. Наприкінці заходу відбувся майстер-клас з вишивки, який провела майстриня–вишивальниця Ірина Бульбаха.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №1 від 04 січня 2019 року, 24 січня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 16 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

План заходів  проведення обласного літературно-музичного свята «Гребінчина світлиця».

В рамках проведення обласного літературно-музичного свята “Гребінчина світлиця” 2 лютого 2019 року в міському Будинку культури о 14-00 годині відбудеться вистава Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя “За двома зайцями”. Вхід вільний.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.076828 sec.)