18 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 69
візитів сьогодні: 14
візитів всього: 39506
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 серпня 2017 року

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

Швидко промайнуло літо і на порозі – місяць вересень, який скликає всю багатотисячну учнівську громаду для підкорення вічної дороги знань.   Здається, всі квіти вклоняються нині навчальним закладам, які відкривають двері назустріч новому навчальному року. І серед цього барвистого моря велично лунає заклична симфонія всенародного свята молодості та надій - Першого дзвоника, як символу нових стремлінь і почуттів, ідей і творчого пошуку, перспектив і можливостей. Кожен з вас, дорогі учні, чекав початку навчання з особливим трепетом у  душі, адже цей знаменний день дарує зустрічі друзям, сприяє новим знайомствам, народжує заповітні мрії.

 Любі наші першокласники! Віднині ви крок за кроком будуватимете свій власний світ, яким пишатиметься вся ваша родина, учителі, а в майбутньому - й наша країна. Нехай же ваше життя в школі  буде яскравим та змістовним, адже світ пізнання цікавий і по-справжньому нескінченний. Вирішальним у виборі подальших життєвих планів цей рік стане для наших одинадцятикласників.

Дорогі одинадцятикласники! Не зупиняйтесь на досягнутому, розвивайте свої здібності, вчіться долати труднощі й впевнено крокувати до власної мети.

Шановні колеги! Якість освіти, яку отримують наші діти, це – результат вашої наполегливої праці. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця. Дякую всім, хто входить до класу, гуртка або секції, за високе почуття професійного обов’язку, терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту доступною для кожної дитини, цікавою, потрібною для молодого покоління.

Зичу всім  школярам наполегливості в навчанні, ґрунтовних знань, цікавих і змістовно насичених днів. Хай вашими успіхами, діти, пишаються батьки, що, безумовно, додаватиме їм здоров’я та життєвих сил.

Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції. Без національної гідності і пам'яті людина втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність.

Бажаю всім  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, мирного неба, успішного навчання в ім'я процвітання рідного міста, краю,України.

Зі святом вас!

З повагою

Міський голова                                                                       В.І. Колісніченко

30 серпня 2017 року

Команда Гребінківської міської ради взяла участь в естафеті «З Україною в серці»,  присвяченій 26-ій річниці Незалежності України, яка пройшла вулицями нашого міста (вул.Євгена Гребінки - вул.Магістральна - вул. Незалежності - вул.Миру - вул. Євгена Гребінки), та зайняла 4 місце з 12 команд учасників. Перемогу здобула команда Гребінківської гімназії.

24 серпня 2017 року

ШАНОВНІ ГРЕБІНКІВЦІ!
 
     Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Сьогодні місто Гребінка постає осередком суспільної стабільності, нових трудових досягнень. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного міста, територіальної громади, Гребінчиного краю та всієї України.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас, дорогі гребінківці!

 

З повагою

Міський голова                                                                         В.І.Колісніченко

14 серпня 2017 року

Заходами обласної цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки передбачено проведення конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

   Метою конкурсу є виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проектів в пріоритетних галузях економіки та їх подальше представлення потенційним українським та іноземним інвесторам шляхом формування пакету інвестиційних пропозицій та належного промоційного середовища.
   До участі у конкурсі запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці, студентство, науковці, громадяни України, які мають власну оригінальну бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів, забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.
   Пріоритетні галузеві напрями проектних пропозицій: молодіжний старт-ап; охорона здоров’я; освіта і наука; спорт, розваги, дозвілля; туризм; інфраструктура та транспорт; альтернативна енергетика та енергоефективні технології; агропромисловий розвиток; промислове виробництво.
   Детальна інформація про умови участі та положення конкурсу доступна на офіційному сайті облдержадміністрації (тематичний банер на головній сторінці, http://www.adm-pl.gov.ua/page/konkurs-investiciynih-proektiv-gorizonti-poltavshchini).
   Заявки приймаються до 18 серпня 2017 року через заповнення електронної заявки за лінком http://goo.gl/gGAXoV.
9 серпня 2017 року

Стало гарною традицією  в першу неділю серпня місяця святкувати День міста Гребінка – міста поета. 6 серпня 2017 року Гребінка відзначила свій 122 День народження. Уже з ранку в парку районного будинку культури розпочалася розважальна програма для дітей. Тим часом, на території Спортивного комплексу міста тривали спортивні змагання. Переможцями та призерами у спорті стали:

-  у змаганнях з волейболу:  перше місце зайняла команда з м. Пирятин, друге місце команда з смт. Драбів та  третє місце команда з м. Гребінка.

-  у змаганнях з баскетболу: переможцями стала команда Гребінка – 1, друге місце у команди з смт Оржиця, третє місце посіла команда Гребінка – 2;

- у змаганнях з гандболу перше місце зайняли гандбольний клуб «Гребінка», друге місце посіла команда Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи;

-  призерами  турніру з шахів стали: Борзенков Віталій, Скаржинський Роман та Неживий Юрій;

-  призерами турніру з тенісу стали: Запорожець Руслан, Дикий Валерій та Тюнніков Віталій;

- призерами з настільного тенісу серед чоловіків стали: Чорута Леонід, Тютюнник Сергій та Барабаш Олександр, а серед жінок Кулікова Євгенія, Прогрущенко Аліна, Крикун Надія.

Переможцям та призерам спортивних змагань були вручені грамоти міської ради та грошові винагороди.  

Протягом  дня в  парку проводились майстер-класи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня запрошує…», працювали дитячі атракціони та заклади торгівлі. Традиційно діяли виставки виробів декоративно-ужиткового, прикладного, образотворчого мистецтва народних майстрів. Всі присутні отримали масу задоволення від виступу естрадно-духового оркестру. Колектив підібрав для гребінківців та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами. Програма святкувань була насичена і цікава. Щасливі та веселі обличчя дітей та дорослих, повітряні кульки, атракціони, смаколики та сувеніри. Погода також порадувала ясним небом.

Урочистими словами усіх присутніх  привітав зі святом голова міста Віталій Колісніченко. Він побажав усім миру та добробуту, міцного здоров'я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи, щоб Гребінка була справді європейським містом, ще більш красивим та затишним. А також висловив сподівання, що серед гребінківців завжди пануватиме суспільна злагода, взаємна повага та довіра. 


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №18 від 28 січня 2019 року, 18 лютого 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 17 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.06933 sec.)