25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 143
візитів сьогодні: 141
візитів всього: 92130
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
17 березня 2017 року

   Відповідно до рішення виконкому від 2 березня 2017 року № 43, міська рада оголошує проведення в місті двомісячника чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою міста з 02 березня 2017 року по 02 травня 2017 року. До проведення двомісячника необхідно долучитись всім. Керівникам підприємств, установ та організацій, власникам об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителям міста невідкладно провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби.    Привести в належний вигляд фасади будівель, кіоски, паркани, підрізати і побілити  дерева, бордюри, облаштувати належні підходи до будівель. Мешканцям багатоповерхівок рекомендовано організувати та провести суботники по прибиранню прилеглих територій та обрізанню дерев, при проведенні цих робіт складування гілок, листя та іншого сміття проводити в місцях, погоджених з комбінатом комунальних підприємств. Звертаємо увагу, що виніс сміття на проїжджу частину суворо заборонено, за це передбачено адміністративна відповідальність (штраф).
13 березня 2017 року

   9 березня у приміщенні виконкому Гребінківської міської ради відбувся семінар-практикум щодо електронного декларування. На семінар були запрошені депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, що належать до власності територіальної громади міста, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Семінар провела  секретар міської ради Цапенко Л.В. Вона зазначила, що на виконання антикорупційного законодавства України, зокрема Закону України «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування терміном до 1 квітня 2017 року повинні заповнити електронну декларацію в ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, використовуючи електронний  носій особистого ключа. Декларація заповнюється через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій шляхом заповнення електронної форми.
   Нововведення полягає у  тому, що подаватиметься документ не в звичному, паперовому, а в електронному варіанті. Зважаючи на те, що правильність заповнення декларації вплине на об’єктивність її оцінки, цілком природно, що виникає чимало запитань різного характеру.
   Для заповнення декларації необхідно пройти процедуру отримання сертифікату електронного підпису (тобто генерації електронних приватних ключів, за якими система ідентифікує особу-декларанта). 
10 березня 2017 року

У неділю, 5 березня, у районному Будинку культури цікаво та змістовно, з презентацією матеріалів, відзвітував перед Гребінківською територіальною громадою міський голова Віталій Іванович Колісніченко про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів у 2016 році. Звіт зібрав майже повну залу глядачів. Зустріч  тривала майже  три години. В своєму виступі Віталій Іванович ґрунтовно  відобразив стан соціально-економічного розвитку Гребінки, стан виконання міського бюджету та інші, не менш важливі питання життєдіяльності міста. Зроблено певний позитивний поступ у соціально-економічному розвитку міста, його благоустрою, соціальному захисті населення. Міський голова детально повідомив, які міські програми виконувалися протягом 2016 року, скільки коштів виділялося для реалізації захотів цих програм. Це і благоустрій міста, і розвиток спорту, і допомога громадським організаціям, воїнам АТО та їх сім’ям, малозабезпеченим громадянам, обдарованим дітям та інше, необхідне для життєдіяльності міста. А зроблено дійсно багато. Ось наприклад, роботи з благоустрою Гребінки: проводились поточні ремонти твердого покриття доріг, тротуарів та під’їзних доріг до баготоквартирних будинків, споруджено дитячі майданчики, встановлено світлофори, нові дорожні знаки, ліквідовувалися несанкціоновані сміттєзвалища, прводилися ремонти житлових будинків, встановлено засоби обліку тепла в багатоквартирних будинках, проводилася робота по реконструкції вуличного освітлення.

9 березня 2017 року

   3 березня 2017 року в приміщенні міської ради відбулося  пленарне засідання   тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання.
  На засідання були запрошені: голова райдержадміністрації, голова районної ради, начальник Гребінківського відділення Лубенської ОДПІ – Шарапко О.Д., заступник  міського голови, керівники відділів та спеціалісти міської ради, члени виконавчого комітету, засоби масової інформації. Депутати розпочали свою роботу хвилиною мовчання, вшанувавши пам’ять загиблих шахтарів зі Львова.
   Відповідно до п.6, п.7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова звітувався  перед депутатами міської ради про свою діяльність та роботу виконавчого комітету міської ради. Він зазначив, що  ще один рік залишив слід в історії. За минулий рік багато було зроблено. Завдяки спільним практичним діям були виявлені проблемні питання існування і розвитку нашого міста та намічені напрямки і етапи їх вирішення. І, як наслідок, все, що зроблено в місті – це колективна праця міськвиконкому та депутатів міської ради. Заслухавши звіт, депутати одноголосно проголосували «за». 
   Також депутати заслухали звіти одержувачів бюджетних коштів на виконання заходів міських Програм в 2016 році. Питання затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік висвітлювала начальник фінансово-господарського забезпечення міської ради Ірина Черненкова, яка зазначила, що до міського бюджету за за січень-грудень 2016 року по загальному фонду, надійшло 14 511 817 грн. податків, зборів та інших обов'язкових платежів. Також Ірина Черненкова назвала основні статті витрат міського бюджету за 12 місяців 2016 року.
   
9 березня 2017 року

   1 березня 2017 року відбулося  засідання  Клубу громадського діалогу, яке було присвячене схваленню проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад та інших необхідних для об’єднання документів.
   На засіданні виступив міський голова В. І. Колісніченко, який повідомив, що під час громадського обговорення та на  сесіях Гребінківської міської ради, Слободо-Петрівської та Мар’янівської сільських рад прийняті рішення про створення територіальної об’єднаної громади і підписано Договір про виконання соціальних зобов’язань. Робоча група напрацювала проекти відповідних документів, вони направляються в облдержадміністрацію для надання висновку, якщо все відповідає чинному законодавству, там приймається розпорядження голови ОДА про відповідність даного утворення  Конституції України  та  законам України. Після отримання висновку приймається остаточне рішення про створення об’єднаної громади та подається до сесії обласної ради і потім ЦВК оголошує вибори голови та депутатів об’єднаної територіальної громади. Учасники засідання схвалили проект рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад, проект рішення міської та сільських рад про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», додаток до проекту рішення - План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад та додаток до цього плану - Перспективні завдання розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. 
7 березня 2017 року

   Шановні жінки!
 
   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого Дня!
   Ваша самовіддана праця і наполегливість помітні і важливі практично в усіх сферах людської діяльності. Вашій волі, енергії та майстерності підвладні найвищі висоти людських звершень.
   Глибоко символічно, що Міжнародний жіночий День відзначається саме цієї березневої пори, коли оживає природа, тягнуться до сонця перші квіти – провісники весни. У цей чудовий день серця всіх чоловіків зігрівають почуття особливої ніжності і поваги до Вас: одвічних берегинь справжньої любові та родинного затишку.
   В цей святковий день, в першу чергу, бажаю вам щастя і здоров’я, затишку та благополуччя у ваших родинах! Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку. Нехай на ваших обличчях завжди розквітає краса, як розквітають квіти навесні. Хай зігріває вас турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення на нові творчі успіхи і життєві перемоги!
   Нехай здійсняться всі Ваші  мрії!
 
   Гребінківський міський голова                В.Колісніченко

 

5 березня 2017 року

Шановні гребінківці!

До Вашої уваги звіт про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів, у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за 2016 рік. Розпочну його з інформації про стан виконання бюджету міста.

 Бюджет – це основа стабільної діяльності місцевого самоврядування – це забезпечення фінансування робіт з благоустрою міста, проведення ремонтних робіт житлового фонду, доріг, водогонів, покращення зовнішнього освітлення міста, виконання заходів міських  програм, соціально-економічний розвиток міста, сприяння та підтримка розвитку різних видів спорту в місті, підтримка обдарованої молоді, покращення матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів, охорони здоров’я, культури, які розміщені на території міста, забезпечення належного функціонування комунальних підприємств міста, соціальний захист жителів територіальної громади, організація громадських оплачувальних робіт і т.д...

Познайомитись з повним текстом звіту можна в розділі "Міський голова"     


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.172439 sec.)