17 серпня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 85
візитів сьогодні: 52
візитів всього: 30757
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Новини
20142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 жовтня 2017 року

Шановні гребінківці!

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цього часу все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконало вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки.

Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше - це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу рідну  землю від ворога, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють незалежність України і захищають нас. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям  міста міцного здоров’я, добробуту, тепла й затишку, миру, оптимізму, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій!

 

З Днем визволення України!

 

З повагою

Міський голова                                                                 В.І. Колісніченко

26 жовтня 2017 року

   Розповідь про справжніх людей - саме таку тематику має роман Євгенія Положія, українського письменника, журналіста – «ІЛОВАЙСЬК».   "Іловайськ" - книга про мужність неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опиняється в кінці серпня 2014 року в "Іловайському котлі". Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях.
   24 жовтня 2017 року в районному Будинку культури за ініціативою Гребінківського міського голови Колісніченка Віталія Івановича та Цапенко Людмили Василівни, секретаря міської ради, була проведена зустріч з видатним журналістом, українським письменником, автором багатьох книг – Євгенієм Положієм. На зустрічі були присутні військовослужбовці, учасники АТО на сході України, бібліотекарі, педагогічні працівники, старшокласники  шкіл міста, представники районної організації ветеранів. Зустріч проводилася за сприянням Полтавського обласного центру розвитку місцевого самоврядування. На зустрічі був присутній експерт центру Юрій Ісаєв.
Війна, що триває на сході України, є великим горем і бідою всього українського народу – про це говорили у своїх виступах міський  голова В. Колісніченко і автор книг про війну – Є. Положій. Також у цей день зі сцени лунали кілька пісень, про біль і любов до рідної землі у виконані Віталіні Довбиш. Свої вірші читала Ніна Третяк. 
   Під час зустрічі Є. Положій презентував свої книги, його розповідь була щирою і відвертою про героїв роману та їх прототипів, справжніх людей на долю, яких випало в 21 столітті боронити рідну землю, волонтерів, медсестер, мирних жителів окупованих територій і в тому числі дітей, які кожного дня чують постріли, і не знають чи їхнє завтра взагалі настане... Новели роману одна за одною поставали із розповіді письменника.
   Виступи усіх виступаючих були пронизані справжнім патріотизмом, любов’ю до Батьківщини, болем та переживаннями за події на сході, за долі військовослужбовців та жителів окупованих територій, незламною вірою  в те, що наша любов до рідної землі врешті решт переборе і здолає все!….
   Частину придбаних під час зустрічі книг «Іловайськ», міський голова спільно з автором передали бібліотекам, школам, Будинку культури, військовослужбовцям.
26 жовтня 2017 року

  В рамках проекту USAID Пульс, в Гребінківській міській раді 25 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної  громади, за участю експерта проекту Ірини Дудки. Як повідомлялося раніше, Робоча група створена у відповідності до розпорядження міського голови від 21.06.2017 року № 173, до її складу включено представники різних галузей громади: управлінці, освітяни, медики, підприємці, працівники культури, представники громадськості та інші. Свою роботу  група розпочала ще у червні п. р. Протягом серпня-вересня в місті проведено опитування жителів громади, а також - представників бізнесу. 25 жовтня п. р., на засіданні обговорено ряд питань, зокрема: проведено аналіз опитування мешканців громади і підприємців, в порівнянні з рейтингом проблем та їх структурою, визначених робочою групою, ще в червні – липні 2017 року, зроблено висновок про те, що вони чітко співпадають між собою. Обговорено базові проблеми громади станом на 2017 рік та ключові напрямки розвитку Гребінківської об’єднаної громади - економічний розвиток, створення комфортних та безпечних умов проживання, розвиток культури та туризму. Учасники робочої  групи визначили Бачення розвитку та місії Гребінківської ОТГ.             
   Наступне засідання заплановане на 23 листопада 2017 року.  
23 жовтня 2017 року

23 жовтня 2017 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради. Одним з основних було розглянуто питання про встановлення тарифу на послуги централізованого опалення, що надаються виробничим підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця». Також були розглянуті питання та прийняті відповідні  рішення щодо затвердження проектно-кошторисної документації, про зміну поштової адреси, про розгляд звернення мешканців багатоквартирного житлового будинку № 12 по вул. Незалежності в м. Гребінка.

З рішеннями виконкому можна ознайомитися в розділі "Документи" на нашому сайті.

17 жовтня 2017 року

   За неповних 2 роки роботи Гребінківської міської ради 7 скликання на чолі з міським головою Колісніченком В. І., зроблено чимало справ, а саме: поточний ремонт доріг, тільки за 2016 рік їх проведено за рахунок бюджету міста на суму майже 4,5 млн. грн.; проводився ремонт житлового фонду; змінено та покращено систему зовнішнього освітлення вулиць міста ( так лише в 2017 році замінено та встановлено майже 600 нових сучасних ліхтарів та встановлено світлодіодні економні лампи до них); надавалась значна фінансова підтримка гуманітарній сфері: усім закладам освіти, закладам охорони здоров’я (з міського бюджету на придбання медикаментів, покращення матеріально-технічного стану, ремонт в’їздів надано допомоги на суму 260 тис. грн.), закладам культури, спорту і т.д.  Забезпечено виконання 30 міських програм і в т.ч. програм соціального захисту, розвитку різних видів спорту, підтримки обдарованої молоді, діяльності громадських організацій, програм з благоустрою тощо. 

Гребінківська міська рада не стоїть осторонь і від проблемних питань закладів освіти, які розміщені на території міста. Так, для сприяння збереженню здоров’я дітей, забезпечення учнів раціональним, якісним та безпечним харчуванням, були прийняті рішення, відповідно до яких з  Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік виділено кошти на покращення матеріальної бази шкіл міста. На ці гроші закуплено та встановлено сучасне обладнання: 4-х камфорна електроплита для Гребінківської ЗОШ I-III ступенів №2 та 6-ти камфорна  електроплита для Гребінківської гімназії, електром’ясорубка та холодильник для Гребінківської ЗОШ I-III ступенів №1. Проплачено та будуть встановлені шафа пекарська для  ЗОШ I-III №4 та шафа жарочна для  Гребінківської ЗОШ I-III №2.

13 жовтня 2017 року

  Шановні  гребінківці!
  Прийміть найщиріші вітання зі святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
  Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу, якби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
  Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.
  На превеликий жаль, в XXІ столітті наші захисники боронять незалежність  і цілісність держави на сході України.З метою підтримки військовослужбовців, підвищення  їх рівня соціального захисту, прийнято міську Програму підтримки військовослужбовців, які проходять службу в зоні антитерористичної операції та членів їх сімей , яка діє протягом 4 років. Основними завданнями Програми є надання грошової допомоги учасникам АТО, членам їх родин, звільнення від сплати за користування житлом(квартирна плата)членам сімей  учасників АТО, оплата за рахунок міського бюджету за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах, батьки яких перебувають в зоні АТО.
  Хочеться вірити, що перемога незабаром буде за нами і настане мирне життя в нашій державі.
  Від усього серця вітаю з цими знаменними святами всіх  жителів Гребінки , гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!
  Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної  гребінківської родини, до нашої рідної України.
 
З повагою
Гребінківський міський голова                                                            В.І. Колісніченко
13 жовтня 2017 року

В місті Гребінка проведено ряд заходів до Дня захисників України, а саме проведено: покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам (парк Слави), пам’ятних знаків - воїнам інтернаціоналістам та "Тим хто врятував світ" ; панахиди на могилах воїнів АТО Євгена Лукаша та Вячеслава Лисенка, героя Небесної сотні Андрія Черненка. В районному Будинку культури проведено урочистості та святковий концерт. Участь у заходах взяв міський голова Віталій Колісніченко.
5 жовтня 2017 року

   На вулицях міста розпочато роботи по встановленню нових сміттєвих урн, зокрема на вул. Парковій та вул. Незалежності. Такі урни планується встановити по місту біля всіх пішохідних переходів.
   Попередньо міської радою були прийняті відповідні рішення по програмах: Соціально-економічного розвитку міста та Покращення благоустрою міста, відповідно до яких Комбінатом комунальних підприємств за рахунок коштів бюджету міста було придбано 50 урн для сміття та два трицикли (мотомобілі), одних з них – електромобіль, буде використовуватися для вивезення сміття з цих урн.
   Також, триває поточний ремонт, фарбування Дощок оголошень (по вул. Шмідта, вул. Парковій, вул. Полтавській та вул. Євгена Гребінки, Миру, Незалежності).

Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №244 від 01 серпня 2018 року, 17 серпня 2018 року о 1000 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 10 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

ОКВПТГ"Лубнитеплоенерго" повідомляє про початок робіт з встановлення засобів комерційного обліку теплової енергії.

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.281868 sec.)