19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 червня 2016 року

Шановні  гребінківці!
 
Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції!
 
З повагою
Гребінківський міський голова                                           В.І.Колісніченко
25 червня 2016 року

Дорогі друзі!
 
Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі - з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!
Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.
Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Вам випало жити в непростий, але дуже цікавий період, коли наша держава пробуджується, міцніє і саме Ви, маєте стати незамінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно знати, що сучасна молодь Гребінки бере активну участь у покращенні благоустрою нашого міста , впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.
Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили,  творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!                
Твердо знайте : молодість - не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
 Щасти вам в усьому! Ми віримо у вас, у нашу молоду і надійну зміну!

 

З повагою
Гребінківський міський голова                                      В.І.Колісніченко
23 червня 2016 року

Шановні державні службовці !
 
Прийміть  найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби !
Ваша місія у структурі вітчизняної суспільної організації – надзвичайно важлива і відповідальна. Адже саме ви виконуєте завдання і функції держави у сфері правової політики, дотримання принципів демократії і законності.
Сподіваюся, що і надалі ви послідовно, наполегливо і ефективно виконуватимете взяті на себе перед державою зобов’язання щодо формування нової правової культури українського суспільства, реалізації судової реформи, забезпечення надійного правового захисту громадян.
Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, творчого підходу і невичерпного натхнення у вирішенні усіх справ !
Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
 
З повагою
Гребінківський міський голова                                           В.І.Колісніченко
18 червня 2016 року

Шановні жителі міста!
 
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди величного християнського свята – Дня Святої Трійці.  У православних християн це одне з найважливіших свят, що розкриває глибини християнської віри. У день П’ятидесятниці Святий Дух зійшов на апостолів і надихнув їх нести в світ істину, правду та любов до ближнього. Цієї світлої днини разом із запашною зеленню в наші домівки входить мир, злагода та Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, щирістю та душевним теплом. Тож я бажаю, щоб у день світлого Свята разом зі свіжою зеленню у кожну родину прийшли радість, мир, спокій та Божа благодать.
Нехай це свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок, несе щастя і впевненість у майбутньому.
Бажаю доброго здоров'я, душевного тепла, натхнення, благополуччя, довголіття, світлої надії, Божої ласки і веселих Зелених Свят.
 
З повагою
Гребінківський міський голова                                      В.І.Колісніченко
18 червня 2016 року

Шановні медичні працівники!
 
Напередодні Вашого професійного свята щиро та сердно вітаю всіх працівників цієї найгуманнішої професії в світі.
У ваших руках – найдорожчий і найцінніший скарб людини - здоров’я, тож нехай ваша доброта, чуйність, милосердя, наполегливість та  високий  професіоналізм завжди служать людям. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Ніщо не змінилося під сонцем - ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого - життя і здоров'я людини. Люди, врятовані Вами від важких хвороб, завжди з вдячністю говорять про людей в білих халатах і схиляють голову перед важливою, необхідною і дуже потрібною професією медичного працівника.
Шановні лікарі, медсестри, фельдшери, санітарки та ветерани медичної служби!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам і вашим  рідним міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку, благополуччя та гарного      настрою. Нехай здійснюються мрії та задуми, а віра та оптимізм будуть вірними cупутниками на все життя.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас  сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!  
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!
 
З повагою
Гребінківський міський голова                                      В.І.Колісніченко

 

3 червня 2016 року

2 червня 2016 відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради. Члени виконавчого комітету затвердили Регламент роботи виконавчого комітету міської ради, план роботи виконкому на ІІ півріччя 2016 року.
Крім того, члени виконкому розглянули питання про видачу ордеру на житло, придбаного відповідно до міської Програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік.
Були розглянуті питання щодо надання дозволів на будівництво індивідуального житлового будинку, на передачу у приватну власність квартири та частини квартири, переоформлення особового рахунку на квартиру, реєстрацію в квартирі, про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно, про передачу малоцінного та швидкозношуваного інвентаря комунальному підприємству «Комбінат комунальних підприємств» та комунальному підприємству «Спортивний комплекс м. Гребінка».
На обговорення членам виконкому було винесено  також питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на поточний ремонт дороги в м.Гребінка, про затвердження проекту рішення «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання послуг з управління багатоквартирним будинком», про надання дозволу на попередню оплату ТОВ «Крансервіс» за поставку засобів обліку теплової енергії, про затвердження проектно-кошторисної документації.
 
 
З прийнятими рішеннями більш детально можна ознайомитися в рубриці «Документи», зокрема «Рішення виконавчого комітету“.

Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.101914 sec.)