18 серпня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 72
візитів сьогодні: 18
візитів всього: 47963
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Щотижнева апаратна нарада
30 січня 2019 року 16:40

29 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з апаратом міської ради та її виконавчих органів, керівниками комунальних підприємств, установ.

На початку наради було заслухано інформацію про стан виконання доручень міського голови та обговорено план роботи на поточний тиждень.

Секретар міської ради Цапенко Л.В. проінформувала, що слід розпочинати підготовку до проведення чергової 17 сесії міської ради 7 скликання, яка планується на 18 лютого 2019 року.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Мороз В.П. повідомив про стан захворюваності на респіраторні захворювання та грип в навчальних закладах ОТГ.

Начальник відділу культури і туризму Олександр Ільчук відмітив, що триває підготовка до проведення обласного літературно-музичного свята «Гребінчина світлиця», яке відбудеться 2 лютого 2019 року в міському Будинку культури.

Бунько О.М., начальник комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», звітував за виконані роботи у сфері житлово-комунального господарства громади за минулий тиждень, зокрема, повідомив, що тримає під особистим контролем очищення тротуарів та доріг від снігу, та окреслив основні завдання на поточний тиждень.

Підсумовуючи нараду, міський голова дав ряд доручень керівникам комунальних підприємств, закладів та начальникам структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів для виконання.


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.117427 sec.)