18 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 14
візитів всього: 39506
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Щотижнева апаратна нарада
30 січня 2019 року 16:40

29 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з апаратом міської ради та її виконавчих органів, керівниками комунальних підприємств, установ.

На початку наради було заслухано інформацію про стан виконання доручень міського голови та обговорено план роботи на поточний тиждень.

Секретар міської ради Цапенко Л.В. проінформувала, що слід розпочинати підготовку до проведення чергової 17 сесії міської ради 7 скликання, яка планується на 18 лютого 2019 року.

Начальник відділу освіти виконавчого комітету міської ради Мороз В.П. повідомив про стан захворюваності на респіраторні захворювання та грип в навчальних закладах ОТГ.

Начальник відділу культури і туризму Олександр Ільчук відмітив, що триває підготовка до проведення обласного літературно-музичного свята «Гребінчина світлиця», яке відбудеться 2 лютого 2019 року в міському Будинку культури.

Бунько О.М., начальник комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», звітував за виконані роботи у сфері житлово-комунального господарства громади за минулий тиждень, зокрема, повідомив, що тримає під особистим контролем очищення тротуарів та доріг від снігу, та окреслив основні завдання на поточний тиждень.

Підсумовуючи нараду, міський голова дав ряд доручень керівникам комунальних підприємств, закладів та начальникам структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів для виконання.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №18 від 28 січня 2019 року, 18 лютого 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 17 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги теплопостачання, що надаються ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ – СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО»

ДО УВАГИ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЄ ОКВПТГ «ЛУБНИТЕПЛОЕНЕРГО» (крім населення)

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.074096 sec.)