19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 44
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Нарада у міського голови
8 січня 2019 року 14:20

8 січня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, в.о. старост, начальниками комунальних підприємств. На початку наради міський голова привітав присутніх з Новим роком та Різдвом, побажав миру, злагоди, здоров’я та наснаги в новому році. Далі обговорили актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади та визначили основні напрямки роботи на поточний тиждень. Зокрема: планування 16 чергової сесії міської ради; стан справ в освіті та культурі; виконання бюджету громади та інші.

Протягом новорічних свят не припиняли свою роботу комунальники: проводили вивіз сміття; розчищення доріг та тротуарів від снігу; ремонт водогону по вул. Незалежності; ремонт вуличного освітлення в сільських населених пунктах громади.

В ході наради міський голова висловив подяку фермерам та приватним підприємцям, які подарували солодкі подарунки сільській дітворі та за допомогу у боротьбі зі снігом. Начальник відділу соціально-економічного розвитку та регуляторної політики проінформувала, що близько 800 солодких подарунків, які придбані за кошти міської ради для вихованців дитячих садочків, а також для пільгових категорій учнів шкіл і дітей учасників АТО та ООС, вручені до новорічних та різдвяних свят.

Також обговорили культурні заходи, заплановані на січень. 11 січня о 13.00 у міському будинку культури відбудеться вечір відпочинку для ветеранів «На Василя та Маланку». На численні прохання глядачів 14 січня о 12.00 повторно відбудеться новорічна вистава казка-феєрія для дітей "Новорічні пригоди Котигорошка".

За результатами наради міським головою були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.084389 sec.)