2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
Сьогодні, 26 квітня, ми відзначаємо 38-і роковини Чорнобильської катастрофи – жахливої трагедії, яка стала глибокою раною на тілі нашої нації. Це не просто річниця, це день пам'яті, день скорботи і вдячності.
На території Гребінківської громади проживає 69 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. За дорученням міського голови до річниці Чорнобильської катастрофи ліквідаторам виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 34 500 гривень.
Біля пам’ятника живим і мертвим «Тим, хто врятував світ» з нагоди 38-ї річниці Чорнобильської трагедії керівництво Гребінківської міської ради та ліквідатори аварії поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто весну вже не зустріне.
З метою реалізації Оперативного плану заходів по боротьбі з торгівлею людьми EMPACT на 2024 рік Державна служба України з питань праці та її територіальні органи спільно з представниками Національної поліції України у період з 20 по 27 квітня 2024 року проводять спільні профілактичні заходи з питань протидії торгівлі людьми.
Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях примусової праці — сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. Відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.
Торгівля людьми є злочином проти людяності. Вона включає акт вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людини за допомогою застосування сили, примусу або іншими засобами, з метою її експлуатації. Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми, в їхніх власних країнах і за кордоном.
24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.
Чому українське суспільство виявилось стійким, самоорганізованим і здатним до ефективного опору в рази більшій загрозі? Чому від початку 90-х українці об’єднувались, діяли, виходили на вулиці? Які цінності захищали?
У цьому курсі ви дізнаєтеся про природу українських революцій і феномен масового опору та з’ясуєте, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» проводяться заходи з передачі на військовий облік військовозобов’язаних з військового обліку призовників 25-річного віку.
Усі призовники, які досягли 25-річного віку та мешкають на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади зобов’язані прибути до п’ятого відділу Лубенського РТЦК та СП за адресою: м. Гребінка, вул. Магістральна, буд. № 18, в установлений час з документами, зазначеними в повістках.
В зв’язку з проведенням ремонтних робіт підрядною організацією на центральній водонапірній башті м.Гребінка, які будуть тривати орієнтовно три доби 22 квітня (понеділок), 23 квітня (вівторок) та 24 квітня (середа) 2024р буде повністю (на три доби ) припинено водопостачання в центральній частині міста, район «Корея» та район «Городище».
В процесі проведення ремонтних робіт можливе коригування відключень водопостачання.
Просимо зробити необхідний запас води і вибачити за тимчасові незручності.
Адміністрація ВСП «Харківська дирекція»
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.
Гребінківська міська територіальна громада є учасницею пілотного проекту «Впровадження послуг Державного аграрного реєстру через Центри надання адміністративних послуг». Метою проекту є забезпечення доступу сільгоспвиробників, зокрема малих і сімейних фермерських та особистих селянських господарств, включаючи жінок-фермерів та літніх людей в громадах шляхом реєстрації та подачі заявок на платформі ДАР через ЦНАП територіальних громад, у тому числі у віддалених населених пунктах та з обмеженим доступом до цифрових послуг. Проект реалізує одне із завдань оновленої Стратегії розвитку Гребінківської громади до 2030, а саме підтримка економічної активності сільських громад.
Участь в проекті беруть 22 громади з 14 регіонів України. Працівники ЦНАПу виконавчого комітету Гребінківської міської ради, старости старостинських округів будуть надавати допомогу малим агровиробникам в реєстрації та подачі заявок на платформі ДАР. Проте, зареєструватися і подати заявку на платформі ДАР можна сільгоспвиробникам і самостійно, отримавши певні консультації та роз’яснення, або самостійно ознайомившись з умовами та покроковою інструкцією.
З 9 по 12 квітня 2024 року представники Гребінківської міської ради та КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» провели зустрічі з мешканцями сімдесяти трьох багатоквартирних будинків м. Гребінка, з приводу запровадження у Гребінківській територіальній громаді роздільної системи збирання побутових відходів та призначення управителя багатоквартирного будинку.
У зв’язку з тим, що мешканці багатоквартирних будинків не визначилися із формою управління своїх будинків, виконавчим комітетом Гребінківської міської ради було оголошено та проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків.
Переможцем конкурсу став КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».
Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Отже, з моменту укладення трудового договору Ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії.
Шановні мешканці Гребінківської громади, представники бізнесу, потрібна ваша допомога і підтримка для потреб Харківської області.
Необхідно зібрати: павербанки, батарейки, ліхтарики, генератори, пальне.
Пункт збору Гребінківський міський будинок культури: вул.Євгена Гребінки. 13.
Разом вистоїмо. Разом до Перемоги.
У парку Слави висадили майже 100 дерев.
Працівники міської ради та комунальних установ і закладів висадили майже 100 саджанців липи та бересту у парку Слави. Це не тільки зробить міський парк ще кращим місцем для відпочинку, а й допоможе покращити екологію громади та зробити довкілля чистішим.
Нагадуємо, що у Гребінківській громаді триває місячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою.
Керівникам підприємств, організацій та установ, власникам об’єктів торгівлі та сфери послуг незалежно від форм власності, жителям міста та сіл громади провести прибирання та впорядкування власних, прилеглих та закріплених територій, вулиць, тротуарів, газонів, парків, дворів від бруду і сміття, облаштувати клумби, висадити дерева. Привести до належного вигляду фасади будівель, тимчасові будівлі та споруди, паркани. Провести підрізання дерев, облаштувати належні підходи до будівель, виконати інші роботи з благоустрою.
Просимо жителів багатоповерхівок провести організоване прибирання прилеглих територій та обрізання дерев. Проводити складання гілок, листя та іншого сміття в місцях де будуть встановлені спеціальні таблички з відповідними написами комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» з 22 березня по 03 травня 2024 року.
Не будьте байдужими, долучайтеся до весняного благоустрою.
Відбулося підсумкове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Гребінківської міської територіальної громади до 2030 року. Під час засідання відбулася презентація і обговорення проєкту Стратегії , Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії та розгляд Стратегічної екологічної оцінки документів державного планування. Засідання провела секретар міської ради Людмила Цапенко.
Нагадуємо, що члени робочої групи, у складі якої представники громадськості, освітяни, активна молодь, представники міської ради, старости, представники бізнесу протягом п’яти місяців активно працювали над важливим для громади документом, без якого громада не зможе брати участь у державних цільових програмах та міжнародних проектах із залучення додаткових коштів іноземних партнерів, на основі Стратегії буде здійснюватися подальше планування життя громади.
„Центр відповідальної гри” набув статусу надавача соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю, та створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.
Спільно з Міністерством соціальної політики України, Центр відповідальної гри напрацьовано проект Державного стандарту надання соціальної послуги з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю, яка включена до Класифікатора соціальних послуг за кодом 017.4.
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.
За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з:
Психосоціальної підтримки
Пільг
Житлових питань
Грошової допомоги та компенсації
Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
Громадська організація «Школа врядування» (вх.лист № 1 від 29.03.2024) та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).
Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.
У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.
Реалізація проєкту сприятиме:
- підвищенню рентабельності виробництва молока в сімейних господарствах Полтавської, Сумської та Чернігівської областей;
- вдосконаленню співпраці між мікро, малими та середніми підприємствами (ММСП) в секторі молочного виробництва з питань спільної заготівлі кормів, виробництва продукції та розширення каналів збуту;
- впровадження кращих практик заготівлі кормів, надання ветеринарних послуг та юридичного супроводу в процесі отримання земель для сінокосіння та випасання худоби.