23 січня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 111
візитів сьогодні: 53
візитів всього: 156544
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 78,

Лубенська міська територіальна громада –  100,

Новооржицька селищна територіальна громада – 9...

30 вересня 2021 року

30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Батьківство це велике щастя і водночас велика відповідальність. Усиновлення — це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості. День усиновлення в Україні є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – усиновлять, інші – допоможуть дитині знайти батьків та нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити.

29 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 114,

Лубенська міська територіальна громада –  187,

Новооржицька селищна територіальна громада – 60...

28 вересня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 4 по 10 жовтня 2021 року (переглянути графік відключень).

28 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 117,

Лубенська міська територіальна громада –  104,

Новооржицька селищна територіальна громада – 48...

24 вересня 2021 року

Головне управлінні ДПС у Полтавській області з метою забезпечення своєчасної оплати податкових зобов’язань з податку на майно з фізичних осіб, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях звертається до платників податків з проханням забезпечувати рівномірну та своєчасну сплату податків, не порушувати встановлені законодавством терміни. Своєчасна та рівномірна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян та держави в цілому. Адже, сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, стипендії, соціальні виплати, зарплата освітянам, працівникам сфери культури, медичним працівникам тощо.

24 вересня 2021 року

На жаль, захворюваність на коронавірус зростає.

Нагадуємо, яку допомогу пацієнт із підозрою або підтвердженим COVID-19 може отримати безоплатно за Програмою медичних гарантій.

Первинну медичну та амбулаторно-поліклінічну допомогу

Пацієнтів із легкою та середньої тяжкості формами захворювання, які не мають показань до госпіталізації, рекомендовано лікувати в амбулаторних умовах під наглядом сімейного лікаря.

Рішення стосовно лікування в амбулаторних умовах приймає лікар з надання первинної медичної допомоги. Після клінічної оцінки стану пацієнта та оцінки безпеки його домашнього середовища.

23 вересня 2021 року

Сім'ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін перепризначена автоматично без особистого звернення громадян, крім категорій громадян для призначення субсидії на наступний термін з травня поточного року, яким необхідно подати нові заяву та декларацію, а саме:

- сім'ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі ;

- сім'ям, яким субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- сім'ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).

23 вересня 2021 року

22 вересня 2021 року відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області по питанню епідемічної ситуації на території області та запровадження додаткових протиепідемічних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Полтавської області. Комісією прийняте рішення про застосування обмежувальних протиепідемічних заходів «жовтого рівня» епідемічної небезпеки, відповідно до протокольного рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської області від 22.09.2021 № 17\2021, та постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (з урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 р. № 954, постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 981). Протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.09.2021 № 10 додається.

23 вересня 2021 року

17 вересня 2021 року волонтер пробації Микола Даценко провів бесіду для трьох суб’єктів пробації на теми «Емоції в нашому житті» та «В чому полягає домашнє насильство».

З суб’єктами пробації обговорено методи самоконтролю емоційних станів, причини виникнення злочинів, через які громадяни опиняються на лаві підсудних, шляхи їх подолання та відповідальність за вчинення злочинів проти життя та здоров’я особи. Звернуто увагу на важливості усвідомлення правових та соціальних норм поведінки.

23 вересня 2021 року

За останні 3 місяці 98,1% госпіталізованих із Covid – 19 в Україні – невакциновані. Зараз іде стрімке погіршення епідеміологічної ситуації, кількість нових випадків  Covid – 19, за добу, збільшилася в 2 рази, а за минулий тиждень по Україні: з 3,3 тис. за понеділок 13 вересня до понад 6тис. за п’ятницю, 17 вересня.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від Covid – 19 - люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями (як от цукровий діабет, серцево судинні захворювання, онкологічні хвороби) та ті хто щоденно контактує з великою кількістю людей (медики, освітяни, соціальні працівники, працівники державних органів).

22 вересня 2021 року

Запитували? Відповідаємо!

Чи необхідно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, якщо фізична особа володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку?

Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами...

22 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 81,

Лубенська міська територіальна громада –  209,

Новооржицька селищна територіальна громада – 9...

21 вересня 2021 року

Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Але засвоюванню грибів заважає значний вміст у них клітковини, хітину, який не тільки не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, але й перешкоджає доступу травних соків. Лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється, тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І ні  в  якому разі гриби не можна споживати дітям.

Також треба особливо зазначити, що гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин , таких як ртуть, свинець, цинк, миш’як та ін. Їх вживання іноді закінчується трагічно – грибними отруєннями, а деколи й призводить до смерті людини.

21 вересня 2021 року

Стан посівів озимих культур, зокрема зернових (пшениці), значною мірою визначатиметься за дотримання організаційно-господарських та агротехнічних прийомів, а саме системи сівозміни, відповідного попередника, основного обробітку ґрунту з операцією ущільнення поверхні поля для збереження вологи, системи збалансованого за NРК удобрення (основне, передпосівне та підживлення).

Для отримання гарантованого врожаю високоякісного зерна слід сіяти сортами, які пройшли виробничу перевірку. Для сівби озимих культур потрібно використовувати найжиттєздатніше насіння з високими показниками енергії проростання і лабораторної схожості, яке відповідає першому класу.

21 вересня 2021 року

За останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін. 

“За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані.  Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні”, — заявив Ігор Кузін. 

Він додав, що зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилась в 2 рази за минулий тиждень: з 3,3 тис. за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тис. за п’ятницю, 17 вересня. 

21 вересня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року (переглянути графік відключень).

20 вересня 2021 року

Комбінування вакцин Moderna та Comirnaty/Pfizer-BioNTech є безпечним та ефективним.

МОЗ України у липні схвалило рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики дозволити комбінувати мРНК-вакцини. Якщо мРНК-вакцина того самого виробника недоступна, для другого щеплення можна використати вакцину на платформі мРНК іншого виробника.

У випадку коли перше щеплення проведено вакциною Moderna, друге - можна робити Comirnaty/Pfizer-BioNTech та навпаки. Інтервал між першою і другою дозами становитиме 28 днів.

20 вересня 2021 року

Цифрові копії біометричних паспортів у застосунку Дія мають наразі однакову юридичну силу з їх фізичними аналогами - пластиковою ID-карткою та паперовим закордонним паспортом (ЗП)*

Відтак, власники ID-картки та ЗП, зареєструвавшись на порталі  Дія, мають змогу особисто переконатися: коли паспорт завжди з тобою - це новий рівень зручності та комфорту.

Тож Міграційна служба Полтавщини відповідає на поширені запитання щодо використання е-паспорта у застосунку Дія.

18 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 127,

Лубенська міська територіальна громада –  284,

Новооржицька селищна територіальна громада – 25...

17 вересня 2021 року

19 вересня відзначаємо 78-у річницю визволення м. Гребінки та Гребінківщини від німецько-фашистських загарбників.

Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки залишилась в наших серцях.

Слова вдячності та поваги сьогодні ми присвячуємо ветеранам Другої Світової війни, які відстояли право нашого народу бути вільними. Наші ветерани —яскравий зразок мужності, героїзму і відваги. 

За розпорядженням міського голови 17 вересня 2021 року вручена матеріальна допомога 11 учасникам бойових дій (та прирівняних до цього статусу осіб), а також інвалідам Другої світової війни в розмірі 1 тис.грн кожному.

Міська рада щоденно підтримує, дбає про ветеранів та намагається допомогти у вирішенні будь якого питання. 

17 вересня 2021 року

Щорічно 19 вересня Гребінківщина відзначає День визволення  від нацистських окупантів. Вже 78-а річниця від того далекого дня 1943 року. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню Гребінківщини від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні

Сьогодні біля пам’ятника Слави відбувся мітинг-реквієм в якому взяли участь працівники установ та організацій Гребінківської громади. До слова було запрошено Людмилу Цапенко, секретаря Гребінківської міської ради та Валентина Неруша, голову ветеранської організації.

17 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 124,

Лубенська міська територіальна громада –  235,

Новооржицька селищна територіальна громада – 25...

17 вересня 2021 року

Шановні співробітники рятувальних служб!

 

Від імені Гребінківської міської ради щиро вітаємо всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника.

Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.

Ми глибоко переконані, що рятувальники Гребінківської громади й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі. Дякуємо вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку! Від усієї душі бажаємо вам здоров'я та достатку у ваших родинах, успіхів на службі та мирного неба над головою!

 

З повагою до Вас

міський голова                                                                                   Віталій Колісніченко

16 вересня 2021 року

Всього вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 54,

Лубенська міська територіальна громада –  164,

Новооржицька селищна територіальна громада – 10...

15 вересня 2021 року

«Наш край. Історія та сучасність. Гребінка» - під таким гаслом пройшла презентація Гребінківської громади в місті Лубни, в рамках циклу заходів присвячених історії громад Лубенського району, який розпочав Лубенський краєзнавчий музей ім. Г. Стеллецького.

Захід відкрили начальник управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради Литовченко Юрій Миколайович та директор Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького Верещака Віктор Михайлович.

15 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 71,

Лубенська міська територіальна громада –  149,

Новооржицька селищна територіальна громада – 16...

14 вересня 2021 року

Відомості, які відображаються в одноразовій (спеціальній)  добровільній декларації

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображається така інформація (дані):
- відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України)...

14 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 86,

Лубенська міська територіальна громада –  170,

Новооржицька селищна територіальна громада – 18...

13 вересня 2021 року

Внутрішній сертифікат – паперовий

Українці, які пройшли повний курс вакцинації (зробили два щеплення), можуть отримати внутрішній ковідний сертифікат. Він є як у паперовому вигляді, так і в електронному.

Паперовий сертифікат можна отримати у сімейного лікаря, з яким підписана декларація. Під час щеплення спеціалісти одразу вносять дані до системи helsi, де сімейний лікар бачить, коли, де та яким препаратом була проведена вакцинація.

Формування ковідного сертифікату відбувається на основі даних, які лікар вніс в електронну медичну карту.

13 вересня 2021 року

З метою вшанування пам’яті відомого українського поета-пісняра – Дмитра Омеляновича Луценка 12 вересня в с. Березова Рудка відбувся відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів «Осіннє золото».

Дипломом І ступеня нагороджено – вокальну групу народного самодіяльного хорового колективу «Берегиня» Гребінківського міського будинку культури;

Дипломом ІІ ступеня нагороджено – родинний дует «Родина» Тополівського сільського будинку культури та жіночу групу народного самодіяльного хорового колективу «Берегиня» Гребінківського міського будинку культури...

12 вересня 2021 року

В Україні вчора, 11 вересня, зробили 74 444 щеплення проти COVID-19. З них першу дозу отримали 29 170 людей, а повністю вакцинувалися — 45 724.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

Вакцинацію здійснювали 579 мобільних бригад, 1 722 пункти щеплення та 383 центри вакцинації.

Більшість щеплень зробили вакцинами Pfizer (Comirnaty) — 29 885 та Moderna — 23 159. Також щеплювали препаратами від Sinovac (CoronaVac) — 15 917 та AstraZeneca — 5483.

11 вересня 2021 року

Міністерство охорони здоров’я планує змінити карантинні норми, щоб більшість обмежень жовтого та червоного рівнів епіднебезпеки не застосовувались до вакцинованих колективів.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, наразі маємо перевищення загальнонаціонального індикатора позитивних тестів серед усіх протестованих і тенденції до збільшення госпіталізацій пацієнтів із COVID-19. 

«При цьому ситуація не є критичною, в основному стрімкі зміни в індикаторах пояснюються законом малих чисел, коли зміни в абсолютних цифрах показують великі зміни у відносних. Тому, наслідуючи практику європейських країн та США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого населення до звичного», – зазначає Віктор Ляшко. 

11 вересня 2021 року

Шановні спортсмени, тренери, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.

Ми щиро пишаємось нашими земляками, чиї імена вписані в історію українського спорту, адже завдяки вашому прикладу та пропаганді здорового способу життя зростає популярність масового фізкультурного руху серед жителів громади.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

 

З повагою

міський голова                                                                      Віталій Колісніченко

10 вересня 2021 року

Стандарт надання медичної допомоги «Коронавірусна інфекція» постійно актуалізується, майже щомісяця, з урахуванням оновлених рекомендацій ВООЗ, СDC, ЕCDC. Так, 8 вересня внесені зміни до наказу МОЗ від 28.03.2020 № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)». 

Ми підготували огляд деяких змін і пропонуємо з ним ознайомитися:

Кому будуть проводити експрес-тестування?

Зміни розширюють перелік осіб, яким проводитимуть попереднє скринінгове обстеження на визначення антигену SARS-CoV-2 з використанням швидких тестів та/або тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 методом ІФА. Це особи, які:

  • є медичними працівниками, які надають медичну допомогу та/або доглядають за пацієнтами, хворими на COVID-19...
9 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 68,

Лубенська міська територіальна громада –  288,

Новооржицька селищна територіальна громада – 17,

Оржицька селищна територіальна громада– 86...

8 вересня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 20 по 24 вересня 2021 року (переглянути графік відключень).

8 вересня 2021 року

Станом на 16.00 вакциновано:

Гребінківська міська територіальна громада – 137,

Лубенська міська територіальна громада –  202,

Новооржицька селищна територіальна громада – 11,

Оржицька селищна територіальна громада– 37...

7 вересня 2021 року

До уваги потенційних декларантів з одноразового (спеціального) добровільного декларування: Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Постановою Правлінням Національного банку України від 05 серпня 2021 року № 83 затверджено Положення про порядок відкриття та ведення поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування.

7 вересня 2021 року

Соціальна послуга консультування надається для осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальна послуга консультування в обсягах, визначених Державним стандартом надання соціальної послуги консультування, надається безоплатно.

Соціальна послуга консультування - комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для виходу зі складної життєвої ситуації та адаптації особи, сім’ї до нових умов соціального середовища, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності, підтримку соціальної незалежності, збереження та продовження соціальної активності особи, сім’ї.

7 вересня 2021 року

Боротьба з амброзією – справа кожного. Вже десятки років Україна страждає від поширення карантинних рослин. Однією з таких залишається амброзія полинолиста . Ця північноамериканська гостя швидко довела що пристосовується до різних умов та здатна пригнічувати як інші рослини так і людину.

Зарості амброзії – проблема не окремого мікрорайону міста, сіл району, присадибних ділянок чи сільськогосподарських товариств. В районі безліч ділянок, які поросли амброзією, а шкоду завдають як цілі поля, так і один маленький кущик. Позбавиться отруйної рослини можна лише шляхом проведення систематичного очищення ділянок і  не тільки зі  застосуванням гербіцидів.

7 вересня 2021 року

Гребінківська філія АТ "Полтаваобленерго" повідомляє про планові відключення електроенергії в період з 13 по 17 вересня 2021 року (переглянути графік відключень).

7 вересня 2021 року

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 8-00 год. до 16-00 год. 09.09.2021 року буде припинено газопостачання с.Слободо-Петрівка, Польове, Оржиця, Загребелля у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.

Гребінківський район газопостачання АТ”Лубнигаз” доводить до Вашого відому, що з 8-00 год. до 16-00 год. 09.09.2021 року буде припинено газопостачання м.Гребінка по всіх вулицях, крім вул.Локомотивна у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Відновлення газопостачання буде проведено після виконання всіх запланованих робіт.


Анонси подій

24 січня 2022 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг; о 14.00 годині - засідання постійних комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації.

Прохання до членів виконкому, комісій та запрошених користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

11 січня 2022 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1  від 11 січня 2022 року, 26 січня 2022 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 18-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
13 січня 2022 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача юридичного сектору Гребінківської міської ради.

28 грудня 2021 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.2021 року 488 «Про перенесення робочих днів в 2022 році»...

30 грудня 2021 року

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради  оголошує конкурс на посаду консультанта.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.572762 sec.)