6 лютого 2023 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14283
візитів сьогодні: 20
візитів всього: 162464
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
2014201520162017201820192020202120222023
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
3 лютого 2023 року

Гребінківська міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Віталій Колісніченко та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу передчасної смерті Володимира Івановича Онищенка, депутата Гребінківської міської ради 8 скликання.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного Володимира Івановича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Вічна і світла йому пам’ять!

2 лютого 2023 року

«Він сіяв добро. Йому найбільше підходить українське звернення «Добродій». Якщо нація забуде свого Добродія Євгена Гребінку, то вона не буде народом» (Володимир Сиротенко).

Він прожив коротке життя – усього 36 років. Та за недовгий вік встиг зробити собі ім’я, створивши поетичні та прозаїчні шедеври. Вся творчість Євгена Гребінки міцно увійшла в скарбницю культурних надбань українського народу, адже він сіяв добро, а його твори заслужили право на вдячну пам'ять багатьох поколінь своїх нащадків.

На знак шани та вдячності за вклад у розвиток української літератури керівники Гребінківської міської ради на чолі з міським головою Віталієм Колісніченком разом з громадськістю відвідали могилу нашого відомого земляка Євгена Гребінки в селі Мар’янівка, пам’ятник в місті Гребінка та поклали квіти.

2 лютого 2023 року

01 лютого 2023 року в Гребінківській дитячій школі мистецтв відбулася лекція-концерт пам'яті Є. П. Гребінки - талановитого лірика, прозаїка, байкаря для учнів 4-6 класів.

Лекцію про життєвий шлях та літературну діяльність Є. Гребінки підготувала і провела викладач Сахно Лариса Олексіївна. У виконанні учениці 3 класу Вікторії Добровольської (саксофон, викладач Никитюк М. Ю.) прозвучав славетний романс "Очі чорнії". Випускниця Валерія Тарасенко виконала романс "Ні, мамо, не можна нелюба, любить" (викладач Гринь Н.О.).

2 лютого 2023 року

Дякуємо всім жителям Гребінківської громади, небайдужим до потреб армії, хто долучається до збору коштів. Ви — справжній тил ЗСУ. Саме завдяки вам вдається закупляти вкрай необхідні речі нашим воїнам та стати на крок ближчими до Перемоги. Придбані та будуть передані нашим землякам термогрілки для рук, шини для автомобіля, аптечки тактичні, два комплекти зимової форми, термобілизна та окопні свічки.

Сподіваємося, що всі передані речі допоможуть нашим воїнам перемогти, прогнати ворога з нашої землі та принести країні мир!

2 лютого 2023 року

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об'єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

2 лютого 2023 року

В Національній поліції України створено новий підрозділ- Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”. Даний спецпідрозділ дозволить забезпечити швидке та ефективне виконання  поліцією як складової частини сил безпеки та сил оборони завдань та повноважень, спрямованих на зміцнення нацбезпеки України, в тому числі й шляхом безпосереднього виконання функцій щодо забезпечення публічного (громадського) порядку та безпеки громадян.


Анонси подій
Актуально

Телефон колцентра Гребінківської дільниці Лубенської об'єднаної філії АТ Полтаваобленерго 066-8500032

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Мар’янівське, 1».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на послугу водопостачання кооперативу «Водник».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для ТОВ «Біоенергосила».

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2023 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.416295 sec.)