23 січня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 196
візитів сьогодні: 55
візитів всього: 156544
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Новини
201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
21 листопада 2015 року

20 листопада о 13.00 відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування та інформаційного забезпечення, на якому було розглянуто питання закріплення депутатів Гребінківської міської ради 7 скликання за округами міста Гребінки. Кожного депутата було закріплено за одним з двадцяти шести округів міста. (Ознайомитись з повним списком депутатського корпусу та переліком закріплених територіальних округів можна за цим посиланням.)  

Також на засіданні було схвалено проект Положення про постійні комісії міської ради.

21 листопада 2015 року

20 листопада відбулось друге засідання 1 сесії Гребінківської міської ради  7 скликання.  На нього були запрошені: голова рейдержадміністрації, голова районної ради, заступник міського голови, керівники відділів та спеціалісти міської ради, члени виконкому міської ради, засоби масової інформації, голова Гребінківської районної організації ветеранів, голова Гребінківської районної громадської організації «Союз Чорнобиля України». Депутати розглянули ряд важливих для міста питань:

1.     Про розгляд  звернень громадян, підприємств, організацій та установ щодо земельних відносин. 

2.     Про підсумки виконання бюджету міста за 10 місяців 2015 р. 

3.     Про внесення змін до бюджету міста на 2015рік. 

4.   Про внесення змін до кошторису витрат на реалізацію міських програм: Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення на 2015 рік; Цільової  Програми підтримки соціально-економічного розвитку  м.Гребінки на 2011-2015 роки; міської Програми підтримки районної організації «Союз Чорнобиль» на 2015 рік....

20 листопада 2015 року

19 листопада відбулось спільне засідання виконавчого комітету та постійних комісій міської ради: комісія з питань бюджету, фінансів, підприємництва, управління майном та комісія з питань соціально-економічного розвитку, будівництва, житлового комунального господарства, торгівлі, транспорту, земельних відносин, екології, раціонального природокористування.

Було розглянуто ряд питань виконавчого комітету та питань, які запропоновані на розгляд другого засідання  1-ї сесії:

-   з питання "Про розгляд звернень громадян, підприємств, діяльності житлово-комунального фонду, його господарства, організацій та установ щодо земельних відносин" інформацію надав спеціаліст-землевпорядник Приліпко І.П;

-   начальник відділу фінансово господарського забезпечення  Черненкова І.В. доповіла "Про підсумки виконання бюджету міста за 10 місяців 2015 року, внесення змін до бюджету";

-   про внесення змін до кошторису витрат міських програм проінформувала присутніх секретар Гребінківської міської ради Цапенко Л.В., яка також повідомила про проект положення про постійні комісії міської ради та закріплення депутатів за округами у відповідності до вимог чинного законодавства.

Заступник міського голови Зінченко В.М. проінформував про проект рішення "Про переведення жилих приміщень у нежитлові".

 В складі новоствореного виконавчого комітету були обговорені наступні питання: надання пропозицій щодо затвердження складу комітету з конкурсних торгів міської ради, розгляд заяв громадян, розгляд листа ДП «Південна залізниця» щодо надання рішення про надання кімнат у гуртожитку працівникам підприємства, затвердження складу опікунської ради  та затвердження складу адміністративної комісії.

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, детально з якими можна буде ознайомитись в рубриці ДОКУМЕНТИ - Рішення виконкому.

18 листопада 2015 року

17 листопада відбулося 1-ше засідання першої сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. На нього були запрошені представники місцевих засобів масової інформації  та комунальних підприємств міста. Сесію розпочала відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова Гребінківської міської виборчої комісії Черниш Олена Генадіївна, яка проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів міської ради та міського голови. Було прийнято рішення щодо визнання повноважень Гребінківського міського голови Колісніченка В.І. та депутатів Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Далі сесію вів Гребінківський міський голова Колісніченко В.І.. На порядок денний 1-ї сесії винесені такі питання:

1.     Про обрання лічильної комісії міської ради сьомого скликання.

2.     Про обрання на посаду секретаря міської ради.

3.     Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу.

4.     Про затвердження структури апарату міської ради та її виконавчого комітету.

5.     Про затвердження заступника (заступників) міського голови з питань виконавчих органів ради.

6.     Про затвердження керуючого справами виконавчого комітету (секретаря виконкому).

7.     Про затвердження кількісного та персонального складу винавчого комітету Гребінківської міської ради.

Лічильну комісію з питань проведення таємного голосування з виборів секретаря міської ради було обрано в кількості 3 осіб, а саме: Бондарь І.М., Солодкий В.Г., Сидоренко А.М.. Секретарем Гребінківської міської ради було обрано Цапенко Людмилу Василівну. Утворено 5 постійних депутатських комісій міської ради, затверджено їх персональний склад. Депутатами також було затверджено структуру апарату міської ради та її виконавчого комітету, на посаду заступника міського голови з питань виконавчих органів ради обрано Зінченка Володимира Миколайовича, також обрано керуючого справами виконавчого комітету (секретаря виконкому) – Лисогор Валентину Миколаївну. Утворено виконавчий комітет Гребінківської міської ради, затверджено його кількісний та персональний склад.

 По закінченню сесії міський голова Колісніченко В.І. запропонував першу сесію Гребінківської міської ради сьомого скликання не закривати, а продовжити 20 листопада о 14.00. 

13 листопада 2015 року

9 листопада 2015 року відбулося засідання опікунської ради міського виконавчого комітету, на якому розглянуто заяву жительки м.Гребінки, громадянки  М. про надання дозволу на дарування належної їй 1/3 частини будинку своїм повнолітнім синам. Дане питання винесене на засідання опікунської ради у зв’язку з тим, що у вищезгаданому будинку зареєстровані малолітні діти.
Опікунська рада вирішила рекомендувати  органу опіки та піклування, виконавчому комітеті міської ради  надати дозвіл на дарування 1/3 частини житлового будинку, оскільки права  дітей не будуть порушені. 

Анонси подій

24 січня 2022 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг; о 14.00 годині - засідання постійних комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації.

Прохання до членів виконкому, комісій та запрошених користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

11 січня 2022 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1  від 11 січня 2022 року, 26 січня 2022 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 18-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
13 січня 2022 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача юридичного сектору Гребінківської міської ради.

28 грудня 2021 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.2021 року 488 «Про перенесення робочих днів в 2022 році»...

30 грудня 2021 року

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради  оголошує конкурс на посаду консультанта.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.444426 sec.)