5 лютого 2023 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 162463
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
За сприяння народного депутата України Олексія Устенка, голови громад Полтавщини зустрілися з міністром охорони здоров'я
20 січня 2023 року 17:45

Нещодавно відбулася дуже важлива зустріч голів громад Полтавщини, керівництва Полтавського обласного штабу партії «Слуга народу», народного депутата України Олексія Устенка та міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Ефективність медицини під час війни – це життя і здоров’я наших героїв-військових та цивільних.

Полтавська область завжди успішно брала участь в пілотних проектах реформування охорони здоров’я. Через війну навантаження збільшилось, але спільна взаємодія місцевої влади та Міністерства охорони здоров’я сьогодні дають позитивні результати. Такий механізм дає можливість не лише справлятись з поточною діяльністю, а й розвивати медицину в області. Наразі одне з основних завдань – покращення доступу сільського населення до якісних медичних послуг.

На зустрічі були підняті наступні теми: покращення матеріально-технічної бази лікарень; розвиток сімейної медицини на місцях та залучення молодих кваліфікованих фахівців в сільську місцевість; пріоритетний процес – посилення якості медичних послуг в сільській місцевості та формування мережі надання первинної медичної допомоги .

Голови громад мали можливість поставити прямі питання і отримати вичерпні відповіді.  Під час зустрічі міський голова Віталій Колісніченко запросив  міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка відвідати Гребінку та наші медичні заклади. Також обговорили можливість надання нашій громаді нового рентген апарату та іншого медичного обладнання.


Анонси подій
Актуально

Телефон колцентра Гребінківської дільниці Лубенської об'єднаної філії АТ Полтаваобленерго 066-8500032

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Мар’янівське, 1».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на послугу водопостачання кооперативу «Водник».

29 листопада 2022 року

Повідомлення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для ТОВ «Біоенергосила».

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2023 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.405033 sec.)