20 липня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 390
візитів сьогодні:
візитів всього: 173881
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 

               До уваги жителів Майорщинського  старостинського округу!

Відповідно до розпорядження міського голови від 12 лютого 2024 року №88.в період з 29 лютого 2024 року по 16 березня 2024 року в населених пунктах Майорщинського старостинського округу буде проходити громадське обговорення кандидатури Сікач Олени Валеріївни (громадянка України, 22.03.1986р.н., місце народження - с. Григорівка, освіта середня спеціальна, у 2004р закінчила професійно-технічне училище №11, працює в Майорщинській спеціальній школі, безпартійна, проживає в с. Майорщина) на посаду старости Майорщинського старостинського округу.

Обговорення проводиться відкрито, шляхом опитування та заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури. В обговоренні мають брати участь особи, які є громадянами України та мають право голосу на місцевих виборах (офіційно зареєстрованих  на території населених пунктів Майорщинського старостинського округу).

 

    Комісія(оргкомітет) з організації проведення громадського    обговорення кандидатури Сікач Олени Валеріївни на посаду старости Майорщинського старостинського округу

 

Ричка Надія Миколаївна - голова комісії (оргкомітету), директор Майорщинської  спеціальної школи

Насонов Олександр Степанович - заступник голови комісії (оргкомітету), вчитель математики Майорщинської школи I-III ступенів Гребінківської міської ради

Чигрин І.М. - секретар комісії (оргкомітету), діловод загального відділу (віддалене місце роботи, Майорщинський старостинський округ) Гребінківської міської ради

                               

Члени комісії(оргкомітету)

 

4. Дяченко С.О.- староста Тарасівського старостинського округу, в.о. старости Майорщинського старостинського округу

5. Попович О.В.- вчитель математики Майорщинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Гребінківської міської ради

6. Любчак Ю.В. - обліковець СТОВ Прогрес

7.Головко П.О. - пенсіонер, житель с. Майорщина

 

 

За рішенням комісії (оргкомітету) громадські обговорення на території  Майорщинського старостинського округу будуть проведені:

на території с. Майорщина

 29 лютого 2024р:

-з 9.00 до 10.30 біля магазину "Затишок" по вул. Набережна

-з 11.00 до 12.00 біля магазину по вул. Перемоги

-з 14.00 до 16.00 на території Майорщинської спеціальної школи

(відповідальні за обговорення Ричка Н.М., Чигрин І.М., Попович О.В.)

на території с. Сліпорід-Іванівка

5 березня 2024 р:

-з 9.00 до 10.30 по вул. Володимира Савченка (біля магазину Шмонденко)

-з 11.00 до 12.00 по вул. Володимира Савченка біля магазину Ціко М.)

на території с. Майорщина

-з 12.15 до 14.00 по вул. Козацька, 3 (біля приміщення магазину "Любавушка" навпроти контори (відповідальні за обговорення Любчак Ю.В., Головко П. О., Дяченко С.О.)

на території с. Майорщина

 12 березня 2024 р:

-з 9.00 до 10.15 по вул. Покровська (біля магазину Товкан Н.),

на території с. Сліпорід-Іванівка

-з 10.30 до 11.30 по вул. Урожайна (біля греблі)

-з 12.00 до 13.30 по вул. Володимира Савченка (біля греблі)

(відповідальні за обговорення Насонов О.С., Головко П.О., Чигрин І.М.)

 

на території с .Майорщина

 13 березня2024р:

-з 12.00 до 13.00 на перехресті вул. Миру та провулку Щасливий

(відповідальні за обговорення Любчак Ю.В. , Ричка Н.М., Головко П.О.)

на території с. Майорщина

16 березня 2024р:

О 14.00 в приміщенні Майорщинського сільського будинку культури відбудуться громадські слухання щодо підтримки кандидатури Сікач Олени Валеріївни  на посаду старости Майорщинського старостинського округу

 

 

ДЛЯ УЧАСТІ В ОБГОВОРЕННІ НЕОБХІДНО МАТИ ПРИ СОБІ

ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ


Актуально

До відома платників податків! 

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2025 рік залишились без змін. 

9 липня 2024 року

Інформація про встановлення селянському фермерському господарству «Україна» тарифу на послугу водопостачання.

Рішення про перейменування вулиць, провулків, які розташовані на території Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.224686 sec.)