Напередодні професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відзначається 9 листопада, в міському будинку культури відбулися урочисті заходи. Привітати з професійним святом працівників культури завітав міський голова Віталій Колісніченко. Він тепло привітав працівників відділу культури та туризму, міської публічної бібліотеки та дитячої музичної школи, побажав здоров'я, миру, благополуччя та нових мистецьких перемог. Кращих відзначили грамотами Гребінківської міської ради.