Жінкам Полтавщини Указом Президента України присвоєно почесні звання «Мати-героїня». Серед них є і мешканка нашої громади Олена ЗАГІРНА, мати семи дітей.
Олена Василівна разом зі своїм чоловіком Андрієм Миколайовичем виховує синів – Віталія, Юрія, Тимофія, Марка і Дарія, та доньок – Анастасію і Анну.
За материнську самовідданість, за належне виховання дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку, Олені Василівні було вручено нагрудний знак і посвідчення «Мати-героїня» заступником начальника Полтавської ОВА Антоном Чубенком.
Щиро вітаємо Олену Василівну та її родину з почесним званням і дякуємо за зразкове виховання дітей.