13 червня 2024 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, пров. Олексія Припутня, буд. 1, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 91
візитів сьогодні:
візитів всього: 172943
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Запобігання домашньому насильству
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Увага! Голосування щодо перейменування вулиць та провулків громади
17 листопада 2023 року 06:45

Шановні мешканці

вулиць Горького, Зої Космодемянської, Кутузова, Лізи Чайкіної, Лермонтова, Ломоносова, Некрасова, Чернишевського та провулків Кошового, Маяковського, Суворова в місті Гребінка!

 

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімів», який зобов’язує в термін до 27 січня 2024 року здійснити перейменування назв вулиць та провулків, повязаних з країною-агресоркою, в місті Гребінка з 17 листопада 2023 року по 26 листопада 2023 року проводиться громадське обговорення нових назв зазначених вище вулиць та провулків, внесених мешканцями, рекомендованих Полтавським офісом Українського інституту національної пам’яті (УІНП), виконавчим комітетом Гребінківської міської ради та членами робочої групи з виконання вимог чинного законодавства щодо декомунізації та деколонізації топонімії, засудження і заборони пропаганди російської імперської політики в Україні при постійній депутатській комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації.

Із повномасштабним вторгненням росії на територію нашої державни як ніколи гостро постало питання позбавлення від усього нав’язаного, очищення публічного простору від імперських московських символів, які століттями насаджувались на території України.

Пояснюємо, що вносити зміни після перейменування у вже виготовлені реєстраційні документи (право власності та інші), змінювати місце реєстрації не потрібно. Оскільки після прийняття рішення про перейменування, воно обов’язково буде направлено до ДП “Національні інформаційні системи” та будуть внесені зміни до відповідних державних реєстрів.

Просимо Вас підтримати пропозиції щодо перейменування вулиць та провулків громади на честь загиблих героїв-земляків, яким ми завдячуємо життям та можливістю жити на своїй рідній землі.

Обрати нові назви вулиць та провулків міста Гребінка з пропозицій, внесених раніше мешканцями, Полтавським офісом Українського інституту національної пам’яті (УІНП), виконавчим комітетом Гребінківської міської ради та членами робочої групи , можна за посиланнями (заповнивши Google Форму):

 

вулиця Горького:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9sUJMpZY5vmWiHjWxwvDhUGLsPY6ShoRdztYg_3uVRHtiBw/viewform

 

вулиця Зої Космодем’янської:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc4RwYNCf702t6eq9Pc8blCcnXexWZ0XxUe-eP50dpGMH1xw/viewform

 

вулиця Кутузова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMP7kE7hTVHYi_8bcc8aB1SK7zCq2wDXnNTn1O7Dgfl2u2PA/viewform

 

вулиця Лізи Чайкіної:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvlfx8bWfD5IPb5cKV3vNAcUwvVe72FK1lyhKV8crWA4yx7w/viewform

 

вулиця Лермонтова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkG9gbzaVuRbbGVghnmnLdF79bxgqHSqiKOf0ckejqPeF1LA/viewform

 

вулиця Ломоносова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSejCCythCywtr4GcU1cNoyOk7Eg_VpUv7BMZpLbVXfY8EC_lA/viewform

 

вулиця Некрасова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLHGjMWyrkF0tMyZcPi5aTuIcjzM7jY0XgpQF8uQXGH81k6w/viewform

 

вулиця Чернишевського:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1c8dHC9l8w8_CET2HtBalwrvTCXRg5kZjiWWZaSOoutygIg/viewform

 

провулок Кошового:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQNAu4ffby1cJSLgvf_NmAukacnFPjoIz_sZlCP1v12LTfJA/viewform

 

провулок Мяковського:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8YlRkYqWps_9g_CSA5MVp7DPW-qp7oXXP0aGnjtUcwxx9hA/viewform

 

провулок Суворова:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZLcoSXVBzzg4VQFDiUvp2R6Zolr-oxYHUzFKbluTVZOEXzg/viewform


Анонси подій
10 червня 2024 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 571  від 10 червня 2024 року, 13 червня 2024 року о 1000 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (пров. Олексія Припутня, 1) відбудеться засідання позачергової 44-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
11 червня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі (клубу) за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Сотницьке, вул. Центральна, буд. 32

11 червня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна – будівлі за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Гребінки Євгена, буд. 9

Конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради.

Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Гребінківській міській раді.

Посилання для перегляду

16 квітня 2024 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

16 квітня 2024 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської міської ради та Рудківської гімназії Гребінківської міської ради».

Тарифи з 01.05.2024 року КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» на управління та обслуговування багатоквартирних будинків у м. Гребінка...

Запрошуємо до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Гребінківської міської територіальної громади.

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області”.

До відома платників податків!

Відповідно до Закону України від 16 січня 2020 № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на території Гребінківської міської ради ставки місцевих податків і зборів на 2024 рік залишились без змін. 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Внесення змін до Детального плану території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області».

До відома керівників установ, організацій, комунальних підприємств та всіх зацікавлених сторін громади

Полтавською обласною військовою адміністрацією розробляється Програма комплексного відновлення території Полтавської області. Пропозиції до Програми надсилати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради на електрону адресу: grebinka16-rada@ukr.net.

Карта фонду захисних споруд цивільного захисту.

Контакти осіб, відповідальних за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Рішення 32 сесії 8 скликання Гребінківської міської ради від 27.04.2023р. №2066 "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки"

11 квітня 2023 року

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

11 квітня 2023 року

Інформаційна довідка до проєкту рішення сесії Гребінківської міської ради «Про ліквідацію закладів загальної середньої освіти Гребінківської міської ради»

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Інформація про Лубенський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 20 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.


© 2024 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.221023 sec.)