4 жовтня 2022 року
37400, Полтавська обл., Лубенський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 274
візитів всього: 159812
Ми в соціальних мережах
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Спочивай з миром, наш Герою!
19 вересня 2022 року 05:55

18 вересня в с.Тополеве прощалися і проводжали в останню путь нашого земляка, мужнього воїна – захисника командира третього стрілецького відділення, третього стрілецького взводу, першої стрілецької роти, першого стрілецького батальйону, головного сержанта Руслана Анатолійовича ОСІНОВСЬКОГО.

Він загинув 12 вересня 2022 року під час мінометного обстрілу неподалік села Безіменне, Снігрурівського району, Миколаївської області. Велике горе прийшло у родину Руслана. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.

Смерть Руслана Осіновського – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Загинув справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Його біографія, як і життєві історії інших наших героїв – захисників, проста і водночас героїчна. Руслан сам, добровільно пішов захищати нашу Батьківщину від лютого загарбника. Народився Герой 23 квітня 1978 року в селі Григорівка Гребінківського району. Навчався в школі, проходив службу в армії, після повернення, працював в СТОВ «Григорівське», потім на Гребінківському елеваторі. Так склалося життя, що разом з мамою оселився у Тополевому.

З 2015 по 2016 рік брав участь в АТО на Донеччині. Спробував повернутися до мирного життя, і знову пішов працювати на елеватор. Але душа його не знаходила спокою тоді, коли десь на сході тривають бої. Цивільне життя стало не для нього. Тому з 2017 року підписав контракт з військовою частиною в Лубнах.

Коли почалася повномасштабна війна, написав рапорт на переведення в бойову частину. Вдома лишилися рідні люди, які щодня молилися за наших захисників. Ось уже більше ніж пів року як на нашій землі триває війна, наші мужні захисники боронять і звільняють метр за метром рідну землю, віддають своє життя за волю і мир на нашій Україні…

Кілька днів поспіль побратими не могли привезти тіло Руслана у рідний край через ворожі обстріли. Прощальний траурний мітинг відбувся у Тополевому, біля рідного дому. Провести в останню путь Героя прийшли його побратими, шкільні друзі, товариші, колеги, друзі, сусіди, земляки. Траурний мітинг відкрив міський голова Віталій Колісніченко. Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув у війні проти рашистів за волю і мир на нашій Батьківщині

Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, люблячий син, чоловік, брат, надійний товариш і побратим – Руслан Анатолійович Осіновський назавжди залишиться у нашій пам’яті.


Анонси подій

4 жовтня 2022 року о 14.00 годині в приміщенні РДА (пров.Олексія Припутня, 1) відбудеться спільне засідання виконкому та постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури.

Згідно з розпорядженням міського голови № 226  від 26 вересня 2022 року, 6 жовтня 2022 року о 1000 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 25-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
9 вересня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – нерухомого майна.

9 вересня 2022 року

Інформаційне повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – окремого майна.

Контакти Головного управління національної сервісної служби України в Полтавській області.

Рекомендації населенню щодо дій в зонах з підвищеною небезпекою перебування, а також зонах з відносно безпечним перебуванням. 

Інформація про укриття населення Гребінківської міської територіальної громади та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

16 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Олексіївське».

15 лютого 2022 року

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послугу з централізованого водопостачання кооператив «Водник».

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, у яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах Гребінківської міської територіальної громади.

1 грудня 2021 року

Тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення структурним підрозділом «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця» та виробничим підрозділом «Локомотивне депо Гребінка».

Про запобігання можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту та недопущення накладання сторонніх предметів на залізничну колію.

4 листопада 2021 року

У відповідності до внесених змін  Постановою  КМУ №1022 від 08.09.2021 року  до Постанови КМУ  №830 від  21 серпня 2019 року  «Про правила надання послуг з постачання  теплової енергії»  у частині зміни договірних відносин  між надавачем послуг та споживачем ТОВ «КП ТЕПЛО» надає типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та заяву приєднання до договору.

28 жовтня 2021 року

На виконання вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»...

11 серпня 2021 року

Держпраці звертається до роботодавців, суб`єктів господарювання та громадян Полтавщини.

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

На військову службу за контрактом у Збройні Сили України запрошуються громадяни України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 21 до 27 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та які не проходили військову службу.


© 2022 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.387535 sec.)